Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

kızlar birşey soracam demin doktordan geldim bu ay ilk defa klomen kullamdım ve bugün adetimin 11. günü birkaçtane yumurta var ama boyutları küçük dedi yani en büyükleri 10 ile 11 mm dedi çok ümitsizce konuştu benimde moralim bozuldu adetin 11. günü ve 11 mm çokmu kötü bir sonuç daha büyümezmiki acaba ben 40 gün arayla adet oluyorum cevap verirseniz sevinirim kafam çok bozuldu.

Arkadaşlar ben de cumartesi günü giittim doktora. ıki aydır klomen kullanıyorum. Doktor iki tane yumurtamın olduğnu söyledi ve bayaa umut verici konuşuyor. salı günü yumurtlama oldu mu diye bakacak. benim de bir sene oldu ama gelen giden yok (( Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

kızlar yrın biçoğumuzun randevusu vr galiba doktorla. doktordan gelir gemez paylaşıyoruz.
bugün doktorla epey ters düştük ben daha önce iki yum.takibi yaptırdım.bi bu doktoruma bi de ötekine.benim kafa dumandı bugün.aşılama istiyom dedim.doktor ne bu acele dedei.sabır işi demedim mi sana dedi.aşılama işime gelir rahim filmi aşılama derken ekonomik olarak ben karlıyım ama daha bekleyin dedi.takip verdi bu ayda.öteki aya düşünecem bakalm napıcamı.adet tarihim 23 nisan.ekle bakem listeye beni de canım.

aslında 40 günde oluyosan geç gelişebilir duymuştum böle şeyler.e be güzelim doktoruna soraydın ya bu durumu.takip edeydi yumoşları.

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 29 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NİSAN AYI LİSTESİ

Esraie......................03 Nisan..................???........................ ............?????
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....????...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ukla ..................... 25 Nisan ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)

mrb kızlar ben yeni geldim doktordan şuan 17-18 mm iki yumurta var. bu günde o yumurta geliştirici iğneni kullan dedi. çünkü bu büyük iki yumurta dışında arkadan gelen 13 ve 14 lük yumurtalar var onlar da büyüsün dedi.yni bunları kaçırırsan şansın devm etsin dedi. yarın çatltma iğnesi olucam pregnyldi galiba adı bir de progestan verdi. daha kolay tutunmasını sağlıyomuş hergün 3 tane kullanıcam 8 saatte bir. doktor bidahaki ay gebe kalmadan gelme dedi. ya inşallah olurum kızlar. Allahım dileklerimizi kabul etsin. lütfennnnnnnnnnnn:Saruboceq:

kızlar benim bu ay da boşa gitti adet oldum maaleseff(

canım boşa giden bişi yok. bak yumurta takibi yaptırıyoruz her gün yeni bişile öğreniyoruz daha farklı yollar denioruz. lütfen üzülmek yok. pes etmek yok demiştik. yeni adet tarihini ver ekleyelim canım.

canım yumurta gelişimi kişiden kişiye göre değişir hala klomen kullanmaya devam edicekmisin. ve sen 40 günde adet göryomuşsun.pko falanmı var.bozma moralini hiç. bnimde geçen ay öle oldu klomen kullandım 14. gün 15 mm di. çok umutluydum daha büyüycek die ama bi gittim yumurtamın gelişimi gerilemiş 13 olmuştu. ama bak bu ay hap yerine yumurta geliştirici iğne kullandım bu ay yüzüm gülüyo. bi sürü yumurtam oldu yarın çatlatma iğnesi olucam. geçen ay ben de çok üzülüyodum. ama bak çaresi varmış.sen stres yapma psikoloji çok önemli.ama en iyi bilgiyi doktorun veriri. benim de yavaş gelişiyodu beki seninde öledir. klomene ii cevap vermeyince iğneye geçtik.

hayırlı olsun canım yumoşların sıra şimdi bebişte sen de bize adet tarihini ver yaşını tedavi bilgilerini listemize ekleyelim seni de.

canım sonuçta ilaçla yumurta gelişimi sağlnıyosa 3-6 ay arasında devam ediliyo.baktın olmadı o sana zaten aşılama yapalım der. sen kendini doktoruna teslim et.tabi rahatsan doktorunun yanında .sonuçta tabi aşılma falan onlar için karlı. ama bsitten zora doğru ilerlemek gerek. dur bakalım. daha 2 ay olmadımı yumurta takibi ve ilaçta. yumurta gelişimi de oluyodu dimi

kız ben sana usta dicem bundan sonra.valla bu sitenin ustasısındelikafaduldenherkese yetişion maşallah ve çok iyi konuşuon öpt seni gocaman

ha ustam tabi ilaçla oluyo büyüyo ama çatlıo mu bilmem.çatlamadan sonra test yani progestoron testi yapmadılar.yoksa progesteronum adet zamanları yapılır ya hormon testi onda çok düşük.sen de o zaman nasıldı bu hormon yani adet dönemindeki proges.ve çatlama sonrası kaç.hadi ustam bunu da cevaplada şu çömeze.sevaba gir.....

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 29 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NİSAN AYI LİSTESİ

Esraie......................03 Nisan..................???........................ ............?????
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....????...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ukla ..................... 25 Nisan ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)

sweetiimm 30 nisan canımm(

ceylanım üzülmek yok bitanem. şöle düşün enazından doktora gitme imkanımız var çözüm yolları denioruz. düşür türkiyenin her yerinde kısır damgası yemiş ve bi şans bile verilmeyen doktor yüzü görmeyen kadınlar var. şükredelim Allah dileğimizi kabul edecek bi gün.tamam canım. asık surat yok .gül.:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

kız öldürdün beni gülmekten. Allah iyiliğini versin senindelikafadulden.ama bu sefer sorduğun hakkında hiç bi fikrim yok. bana adet zanmanı bazı testler yapılmıştı ve her şey normal denmişti. progestan ilacı verdi bana. daha kolay tutunmasını sağlıyo dedi.yani. valal çatlama öncesi sonrası kaç bilmiyorum. hiç öyle test yapmadı doktorum hiç bahsetmedi de.

inşallah bekleyenler hayırlısıyla kavuşurlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…