Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

saol ya inan çok aydınlatıcı yazıyon Allah razı olsun ikiz bebiş versin inş.bu konular da çok bilgisin anlaşılan

kayan ve bersuuu bekleneen adet tarihinizi. yaşınızı ve tedavi bilgilerinizi yazın da sizi de listemize ekleyelimmm .tamam şekerler.

canım aslında ben sizin kadar cesur diilim:1no2:kendimi o listeye ekletmeyesenağlamaben hem tedavim daha belli olmadı yani takibe devam mı yoksa aşılama mı :çok üzgünüm:

kızlar size bi şi sorcam.yumurta takibinde ilaç bitimi sizden hormon tahlili istedi mi doktor.yani ilaca ne cevap vermiş yumoşlar die.bu durumda olan varsa yazsın çok sevinirim.sonuçlarda hormonlarım bira uçmuşta.

ıSıM.......................TARıH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 28 Mart 2009)

MART AYI LıSTESı
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NıSAN AYI LıSTESı
asli_ist.......................12 Nisan.....................26......................1/klomen-ovitrelle
Esraie......................03 Nisan..................???........................ ............?????
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ukla ..................... 25 Nisan ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Kayan.....................????????................ ....????...............................2/ klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)

evet canım bazı testleri özelde bazılarını sskda yaptırdım

kızlar bendede anormallik başladı dün çok hafif bir karın ağrım vardı ki adet zamanı düz duvara tırmanırım wcye gittim bir damla kahverengi leke gelmiş daha 6 gün var adete. neyse yine düzensiz olmaya başladım galiba dedim pedi koydum dün akşam 6da ama bu saate kadar onada 1 damla kahve leke gelmiş heycanlanmaya başladım acaba varmı diye bizimkini ikna edersem bugün nöbetçi ecz.bulup test yapıcam bu zamana kadar önceden hiç leke gelip bekletmezdi leke gelir 1 saat içinde sökülürdüm ama hiçbir belirti yok anlamadım gerçi ilk bebişimdede sadece gündüz uyuma belirtisi vardı.arada birde kasıklarıma sancı giriyor böyle hamile kalanınız var mı?
ben daha hapa başlamadım bilginize

canım yaşadığın umarım yerleşme kanamasıdır adete 6 gün var demişsin canım şuan test yapsan çıkmayabilir erken henüz ama kanda baktırırsan belli olur

canım benim dediğim gibi benim doktorum alttan ultrasonla bakıo.adetin 2. günü gittim. 3. günü iğneye başladım ben sonra adetin 8. günü ve 10. günü gittim. yarın 12. günüm ve ben bugün son iğnemi oldum.benim iğnenin etkisiyle gayet iyi gelişim oldu dedi doktorum.tabi iğne kullanıldığı için adetin 10. gününde 13 mmlik 14.5 ve 12 mmlik yumurtalar vardı çünkü 7-8 yumurtam oluşmuş. yarın yine randevum var bakalım ne olmuşlar doktorum büyük ihtimalle son randevumuz olur ve çatlatma iğnesi yaparız sonra dedi. senin 34-35 günde bir adetin oluyosa gelişimi biraz geç oluyo olabilir.çünkü ben 28 günde bir adet oluyorum. senin birdahaki randevun da pazartesiymiş . gidince yine konuşalım.

sweet evet pes etmicez mecbur yola devam edecez napalımmm[/QUOTE .!.:
evet canım asla pes etmicez tam anlamıyla adet oldunmu.tabi inşallah olmazsın da. ama olursan da üzülmek yok sabırla yolumuzda devam edicez.

saol ya inan çok aydınlatıcı yazıyon Allah razı olsun ikiz bebiş versin inş.bu konular da çok bilgisin anlaşılan

canım önemli değil. ben de daha yeni tecrübelenmeye başladım daha 2 ay oldu tedavie başlayalı. öğrendiğim şeyleri paylaşmaya çalışıyorum. yine kafana takılan bişi olursa sor canım. bu arada sen tedaviye daha yni başlamadınmı. hemen aşılama yazmışsın. tedaviye karar verir vermez bize adet tarihini ver listemize ekleyelim. bu cesart gerektiren bişi değil burda yaşadıklarımızı paylaşıyoruz tatlım.

kızlar size bi şi sorcam.yumurta takibinde ilaç bitimi sizden hormon tahlili istedi mi doktor.yani ilaca ne cevap vermiş yumoşlar die.bu durumda olan varsa yazsın çok sevinirim.sonuçlarda hormonlarım bira uçmuşta.

benim istemedi canım. ilaç bitimi hemen çağırıyo ultrasonla düzenli takip yapıyo yumurtanın büyüklüğü ve kalitesine bakıo.inşalalh senin de iyidir canım. doktorun bildiği bişi vardır mutlaka.

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 29 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NİSAN AYI LİSTESİ

Esraie......................03 Nisan..................???........................ ............?????
asli_ist.......................12 Nisan.....................26.............................. 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ukla ..................... 25 Nisan ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Kayan.....................????????................ ....????...............................2/ klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)

aslı-ist aramıza hogeldin canım listemize kendini eklemişin. umarım send e tedavin de olumlu sonuçlar alırsın. bize hikayeni anlatırmısın biraz ve doktor randevularını ve yumurta gelişimini anlat ki gittikçe aynı tedaviyi gören arkadaşlara bi ışık tutsun.

canım ya daha önce hiç böle olmadıysa yerleşme kanamasıdır. sen nezaman çatlatma iğnesi olmuştun.valla bilmiyorum canı pek bi bilgim yok ama inşallah bebişir. 6 gün önce test yaparsan çıkmayabilir hemen ümitsizliğe kapılma tamam mı canım

canım yarın doktora gidiorum tedaviyi nasıl yönlendirecek bakalım.ben o zaman yazarım tamam şeker.bi de eşim ve bende de sorun var diolar ama azcıkmış.yani tedavilere cevap veriomuşuz.bu gün bi doktora msj attım sorun yok gibi ama olmuyosa ikinizde de sorun varsa tüp bebek dedi.garip oldum.aşılamayı bile önermedi ama değerler normal dio öle işte amaaannnnn.şaşırdım yaş 27 geç olmadan deneyek dioz her an bilmediğin bi dolu sorun çıkıo.ama sabır da lazım bilim da ......da işte demekle yetiniom

canım yaşadığın umarım yerleşme kanamasıdır adete 6 gün var demişsin canım şuan test yapsan çıkmayabilir erken henüz ama kanda baktırırsan belli olur

canım bilmiyorum ilk bebişimi düşürdüğüm için hareketlerimi kısıtlı yapmaya başladım ne olur ne olmaz diye.inşallah canım dediğin gibidir.annemde bekle diyor çıkmazsa hayal kırıklığına uğrama diyor bekicem nisan 3 e ne kaldıki

canım daha ben iğne olmadım bekliyoruz son muayene tarihimi.canım zaten günümü bekliyorum hayırlısı olsun

kızlar yrın biçoğumuzun randevusu vr galiba doktorla. doktordan gelir gemez paylaşıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…