Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Canım bende de pco sorunu var ben sadece bi ay ovülasyon testi uyguladım ve üç gün üst üste pik yakalamıştım
Bende tam olmadan silikleşti şimdi tekrar dün pik olmaya çalıştı bugün 11 gibi yine bakacağım pik olsa da olmasa da gün aşırı değerlendiriyorum ama işte o güne denk gelse şans daha da artıyor diye

Aynen canım aslında gün aşırı yapıyoruz bazen hergün bile oluyor ama ovülasyon testini yumurtlayıp yumurtlamadığım için yapmıştım ben aslında pik olacak mı merak ediyordum oldu değerlendirdik o günleri de ama sonuç negatif pik olsa da yumurta kaliteli mi yeterince büyümüş mü gibi sorunlarda olduğu için doktor takibine başladım

Haklısın canım zaten önemli noktası yumurta kalite mi ve nice sorunlar Çalıştığım için yumurtlama takibi yaptıramıyorum

Haklısın canım zaten önemli noktası yumurta kalite mi ve nice sorunlar Çalıştığım için yumurtlama takibi yaptıramıyorum
Çok sıkıcı bişey ve insan bayağı çekiniyor hele de benim gibi büyüme problemi varsa hafta da iki defa gidiyordum tık Yok bu böyle üç hafta sürdü hasta olursam 2.günü gidecem sanırım ilaç tedavisine başlayacak büyütmek için canım sen ne kadar süredir istiyorsun bebek

Ben 3 senelik evliyim 2 aydır düşünüyoruz geçen ay dikkat etmedim bu ay ovülasyon takibiyle dikkatli ilerliyoruz pco durumu da var öyle işte bende de vardır ihtimalle yumurtlama sıkıntıları

Ben 3 senelik evliyim 2 aydır düşünüyoruz geçen ay dikkat etmedim bu ay ovülasyon takibiyle dikkatli ilerliyoruz pco durumu da var öyle işte bende de vardır ihtimalle yumurtlama sıkıntıları
Rabbim çok bekletmeden hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah canım

Amin canım inşallah 3 sene düşünmedik belki hemen olur diye pco durumunda illa olmaz ya da hemen olur durumu da var çünkü şimdi de o bekletir belki
Aynen canım biz 4 ay falan korunduk pat diye olur sanıyordum bıraktığımız anda ama olmadı 8 aydır deniyoruz inşallah bekletmez daha fazla

Diğer aylar bizim canım umudunu kaybetme peki doktor ne diyor yani herhangi bi sorun var mı bana hastalığın ikinci günü gel dedi ilaç tedavisine başlayacak herhalde

Evet canın ilaç tedavisi başlar ve hormonlarına bakar
Bende sorun yok aslında hatta yumurtlama geç olsa dahi adet günüm şaşmıyor
Bu arada kanama durdu bakalım devamı gelecekmi

Evet canın ilaç tedavisi başlar ve hormonlarına bakar
Bende sorun yok aslında hatta yumurtlama geç olsa dahi adet günüm şaşmıyor
Bu arada kanama durdu bakalım devamı gelecekmi
Hadi inşallah yerleşme kanamasıdır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…