yumurta sayısı

ben de bu gün başladım nette kaynatmaktan fiilan bahsetmiş ama ben yemeyi tercih ediyorum.gün 7 tane filan yicem.

canım slm kaç yumurta oluşmustu sen yaptırıdgında 16 fsh çıktıgında ben nisan sonu başlıyorum adetimle ne duyuyorsam içiyorum bu ara bende emin olki midem çöp tenekesine döndü resmen sana kim dedi olmamalıydın diye fsh yuksek oldugu için bende kararsızım canım ya

canım sol yumutalıkta benim 2 yumurta oluştu 7 mm de kaldı o da kist operasyonu geçirdiğim için sol taraf zarar görmüş o yüzden büyümemiş..
sağ tarafta istenilen mm de 6 yumurta oluştu..

canım ben okuduklarımdan çıkardım 16 fsh ile başlanmayabilrimiş.
çünkü nerde okuduysam fsh 6 olmalı diyorlar..16 yüksekmiş en kadar düşük olursa o kadar iyi olurmuş..
yani doktorlar böyle birşey söylemedi
mayısta adet olunca yaptıracağım bakalım kaç çıkacak
bende çöp tenekesine döndüm canım
sabah akşam incir kürü
sabah akşam bal polen çörek otu tarçın karışımı
günde bir fincan ada çayı papatya çayı ve civanperçemi çayı içiyorum
bugünde acı elma yağı (ada çayı da denirmiş) na başlıyorum ama onu vajinaya koyup sabaha kadar bekletiyormuşsun..çok kararsız kaldım ama bir değil iki değil bir sürü kişi yazmış ve hepsi çok memnun kalmış aralarında hamile kalan da çokmuş..bir umut işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…