YUMURTA DİYETİ 2022

fincandelisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2015
67
56
35
Merhaba arkadaşlar 10 mayıs 2022 itibarı ile yumurta diyetine başladım.
Yaş 33 boy 1.64
Başlangıç kilom 1.gün 74.600
2.gün 73.000 1.600 gitmiş ödemdir zaten.
GÜNCELLEME 24 mayıs 2022 bitiş; 68.800
GİDEN KİLO 5.800🤗 buraya da öncesi sonrası foto ekliyorum 🖒
ayrıca 1 gün kaçamak yaptım ama biraz çok yedim maalesef börek çörek tarzı😑

Gün gün yazacağım umarım bıkmam ve bırakmam diyeti. 63 olana kadar devam etmeyi düşünüyorum.
Günlük yarım saat yürüyüş yapıyorum onun dışında şimdilik bişey yapmayı düşünmüyorum. Günde 2 kupa yeşil çay içiyorum saatini siz belirleyin ben açlık hissettiğim zaman akşam yemeğine yakın ve yatmadan 1 saat önce şeklinde 2 defa içiyorum.

SABAH saat 10.00-11.00 arası 2 haşlanmış yumurta, 1salatalik, 5 siyah zeytin, biraz beyaz peynir 1 dilim tam buğday ekmeği ve 2 dilim greyfurt yiyorum yeşillikte evde ne varsa ya da canım isterse ekliyorum. Roka maydanoz nane falan.

ARA ÖĞÜN saat 14.00 gibi 1şekersiz türk kahvesi yanında 2 tane ceviz

AKŞAM 18.00-19.00 arası 2 haşlanmış yumurta, 1 haşlanmış kabak (üzerine yoğurt dökülebilir 2 yemek kaşığı) ya da o gün hangi sebze yemeği yapıldıysa 7 kaşık sebze yemeği, limonlanmış yeşillik.

Eklentiler

• 20220524_084457.jpg
    20220524_084457.jpg
    160,7 KB · Görüntüleme: 2.773
  • 20220524_084410.jpg
    20220524_084410.jpg
    146,5 KB · Görüntüleme: 2.037
Son düzenleme:
Şunu yazmayı unutmuşum ben iki öğün beslenme şeklinde yapacağım diyetimi sabah ve akşam öğünü olarak. Yumurta diyeti hızlı kilo verdirdiği için bu şekilde önce 2 hafta yapmayı düşünüyorum. 2013de ilk doğumundan sonra yapmıştım sütüm kesilince ve 2 haftada 9 kilo vermiştim. 71 kilodan 62 kiloya inmiştim ve çok incelmistim. Şimdi 2. Çocuktan sonra kalan kilolarım umarım verebilirim.

Ben 1 hafta uğraştım 1300 kg verebildim😃 ama ben her şeyi yiyorum azar azar. 2 ara 3 ana öğün yapıyorum. Şeytan dürtüyor forumda o kadar hızlı kilo veren var ki ben karşıyım normalde.. Ama yapasım gelmedi değil şu yumurta diyetini.

5.gün 70.600 🤗🤗 ve dün akşam reglim başladı ona rağmen kilo kaybı devam ediyor çok motiveyim. Zaten menüden de sıkılmadım gayet iyi gidiyorum ama dün canım aşırı tatlı istedi 2 dilim elmayı bol tarçın döktüm yedim arkasına 1 kesme şekerli türk kahvesi içtim ara öğün saatinde o beni çok rahatlattı ve tatlı isteği falan kalmadı 😊 Hiç halsiz ya da enerjisiz hissetmiyorum.

6. Gün 70 kiloyum tam tamına 4.600 kg hoop gitti😍😎😎 çok çok iyi hissediyorum. Bakalım bitirince kaç kilo gidecek ve bitince öncesi sonrası foto koymak için sabırsızlanıyorum 🤗🤗 biraz incelmeye başladım gözle görülür değişimler var özellikle göbek çevremde. Böyle devam bakalim😊😊🌼

Tebrikler, harikasınız. Motivasyonunuz süper. 😊👌🏻 Ben de 13 Mayıs'ta 74,5 kg ile başladım. Bugün 3.günüm. Yeşil çay tüketemiyorum. Tarçınlı su içiyorum. 1 saat yürüyüş yapıyorum. Benim metabolizmam çok yavaş, pco görüntüsü de var ve bu yüzden çok zor kilo veriyorum. Henüz tartılmadım. İnşallah işe yarıyordur. Mutlu pazarlar. 😊

Tebrikler, harikasınız. Motivasyonunuz süper. 😊👌🏻 Ben de 13 Mayıs'ta 74,5 kg ile başladım. Bugün 3.günüm. Yeşil çay tüketemiyorum. Tarçınlı su içiyorum. 1 saat yürüyüş yapıyorum. Benim metabolizmam çok yavaş, pco görüntüsü de var ve bu yüzden çok zor kilo veriyorum. Henüz tartılmadım. İnşallah işe yarıyordur. Mutlu pazarlar. 😊
Teşekkür ederim💕 umarım böyle sonuna kadar gider ve sonuca güzel güzel ulaşırız. Bu diyet bana çok iyi geldi hem kilo verme açısından hem de gün içinde açlık çekmediğim için sıkıntı yaşamıyorum ve mutlu gidiyor. Açlık çekince ben gerçekten dayanamayıp hep 2. ya da 3. gün bozanlardandım. Bunda öyle olmadı seneler sonra tekrar yapmak iyi geldi🤗🤗 zaten yumurta çok seviyorum o yüzden de gayet kolay oluyor😊 umarım sağlıklı bir şekilde kilolarimizi veririz🌼💕

Teşekkür ederim💕 umarım böyle sonuna kadar gider ve sonuca güzel güzel ulaşırız. Bu diyet bana çok iyi geldi hem kilo verme açısından hem de gün içinde açlık çekmediğim için sıkıntı yaşamıyorum ve mutlu gidiyor. Açlık çekince ben gerçekten dayanamayıp hep 2. ya da 3. gün bozanlardandım. Bunda öyle olmadı seneler sonra tekrar yapmak iyi geldi🤗🤗 zaten yumurta çok seviyorum o yüzden de gayet kolay oluyor😊 umarım sağlıklı bir şekilde kilolarimizi veririz🌼💕
Umarım sizde faydasını görürsünüz 😍

hayatın boyunca akşam yumurtayla beslenebilecekseniz veya öğle yemeğini atlayacaksanız iyi bir secenek aksi taktirde bu diyet besinlerin makrosuna ve sizin kilonuza bakıldıgı zaman cok yetersiz ve kas kaybı yaşatabilir.
nereden buldunuz bunu bilmiyorum ama kafaniza göre iş yapmayın,diyetisyenle birlikte calisin..

hayatın boyunca akşam yumurtayla beslenebilecekseniz veya öğle yemeğini atlayacaksanız iyi bir secenek aksi taktirde bu diyet besinlerin makrosuna ve sizin kilonuza bakıldıgı zaman cok yetersiz ve kas kaybı yaşatabilir.
nereden buldunuz bunu bilmiyorum ama kafaniza göre iş yapmayın,diyetisyenle birlikte calisin..
Daha önce de yaptığım ve hiç bir sıkıntı yaşamadığım için şimdi tekrar denediğim ve yine beni mutlu eden sonuçlar aldığım bir diyet. Başka diyetlerden harmanlayip kendime göre uyarladığım bir diyet listesi. Tabiki insanlar uzmana danışıp devam etsin ben burada sadece kendi deneyimlerimi paylaşıyorum. Hayatım boyunca böyle beslenmemi gerektiren bir durumda olmadı doğrusu herkesin kendi kararı tabiki. Ben sadece deneyimlerimi paylaşıyorum kimseye de beraber yapalım demiyorum. Teşekkürler.

Daha önce de yaptığım ve hiç bir sıkıntı yaşamadığım için şimdi tekrar denediğim ve yine beni mutlu eden sonuçlar aldığım bir diyet. Başka diyetlerden harmanlayip kendime göre uyarladığım bir diyet listesi. Tabiki insanlar uzmana danışıp devam etsin ben burada sadece kendi deneyimlerimi paylaşıyorum. Hayatım boyunca böyle beslenmemi gerektiren bir durumda olmadı doğrusu herkesin kendi kararı tabiki. Ben sadece deneyimlerimi paylaşıyorum kimseye de beraber yapalım demiyorum. Teşekkürler.
genelde verilen kilolar geri alınıyor da yaşadiğim için söyledim,düsük kalorili diyetler acayip sıkıntılı,gerci sizin kac kilo vereceğinize de bagli,ben buna benzer bir diyetle 30 kilo verip normal insanlar gibi yemeye başladiğimda (fasfood ve tatli yok) 7-8 kiloyu tekrar almıstim. cok korkunctu ve sonra diyetisyene gittim.

genelde verilen kilolar geri alınıyor da yaşadiğim için söyledim,düsük kalorili diyetler acayip sıkıntılı,gerci sizin kac kilo vereceğinize de bagli,ben buna benzer bir diyetle 30 kilo verip normal insanlar gibi yemeye başladiğimda (fasfood ve tatli yok) 7-8 kiloyu tekrar almıstim. cok korkunctu ve sonra diyetisyene gittim.
Alakaniz için teşekkür ederim😊 10 kilo kadar vermeyi düşünüyorum verebilirsem. Şimdiki diyetle 2 hafta verebildiğim kadar vermeyi düşünüyorum sonra tekrar bi düzenleme yaparım belki bilemiyorum 😊🌼

Nasıl bi metabolizmaya sahipsem, motivasyonum sıfır şu an. Ben boşa kürek çekiyorum galiba. 3 günde gram kilo verememişim. Çok üzgünüm... 😢

Nasıl bi metabolizmaya sahipsem, motivasyonum sıfır şu an. Ben boşa kürek çekiyorum galiba. 3 günde gram kilo verememişim. Çok üzgünüm... 😢
Her diyet herkese aynı etkiyi göstermiyor maalesef birde bazı insanlar hemen kilo vermeye başlamıyor sanırım. Diyetten 1 hafta sonra sonuç almaya baslayan larda oluyor. Takdir size kalmış ama devam etmek kararlı olmak lazım bilemiyorum yinede .

X