Yumurta çatlatma..

canım benim sigortam var .bende muayeneyi özel de tahlilleri sigortada yaptırıyorum.ama bana dediği folikül takibinde geçmiyomuş ssk.saçma sapan birşey işte.başımın çaresine bakıcam.şansımı deneyeceğim.inşallah yumurtam gerekli büyüklüğe ulaşır ve çatlar .hamile kalırsam süper olur valla.eğer kalamazsam başka bir hastaneye giderim 7.ayda.

canım ben deçatlatma iğneleri sonunda hamile kaldım... inşallah sen de hayırlı haberi alırsın.... yalnız benim gibi ikiz sürpriziyle de karşılaşabilirsin.... hadi hayırlısı.....

Canım olur mu öyle şey.Bu doktor resmen işi ticarete dökmüş.Benim doktorum prof.muayene ücreti alıyor.Yumurta takibine başlıyor.Onun uyguladığı tedaviyle yumurtan oluşursa bir ücret daha alıyor.Yumurtan oluşmazsa sadece muayene parasıyla kalıyorsun.Takip için para alacak tabii.O kadarı hakkı.Ama senin doktor çok istemiş.Ha benim bir de 4 tane tahlilim oldu.Onlarda sevkle uğraşmak istemedim.Tahlil başına 10 ytl verdim.Acaba seninki tahlilleri de mi hesaba kattı.O dediği ücrete ilk muayene dahil mi.

Gülom,Hazır klomen kullanmışken sakın bu fırsatı kaçırma ve bence başka bir doktora git. Mesleğini resmen ticarete dökmüş ,folikül takibinde yapılan şey ilaç kullanıp bittikten sonra vajinal ultrasonla bakılıp folikül yeterli büyüklüğe gelince iğneye çatlatıyolar. İğneden 4 gün sonra gene gidiyorsun Çatlayıp çatlamadığına bu ay hamilelik olup olamayacağına bakıyor.

arkadaşlar bende ayın 29 unda çatlatma iğnesi yaptırdım inşallah olur bu ay beni çok yıprattı bu ialçlar daha önce doktorum üç ay ilaç kullandırdı bana takip etmeden boşa geçti onca zaman ilk bebeğimde karnımda öldü allahtan dileğim hayırlısıyla sağlıklı bi evlat nasip etsin olmayanlarıda sevindirsin çok morele ihtiyacım var

canım banada gün aşırı dedi ama fazla istesende yapamıyosun psikolojik olarak
yumurtanın 18mm olması gerekiyo

merhaba arkadaşlar akşam nette çatlatma ile ilgili bilgi araken rastladım siteye, forumu okudukça rahatladım inanın.üzüldüğüm tek şey geç bulmuş olmam siteyi..yakında evliliğimin 1.yılını doldurucam ve artık bebek istemeye başladı eşimle doktora 2 ay önce gittiğimde herşey normaldi,en azından yumurtlamam normaldi,ancak geçen hafta gittiğimde yumurtam çatlamamıştı kiste dönüşmüştü,dr um bana gebeliği önlemeyeceğini ancak olabilirliğini düşürüceğini söledi adetimin 3.günü gittiğimde hala kist halinde duruyodu,bu yetmez gibi içe kanama yaptığını söledi dr um.renkli dopler istedi benden bugün tekrar gidicem bakalım nolucak.sanırım dopler sonucuna göre bi süre d.kontrol hapı kullanıcam sonra belki çatlatma yapar...hepinize sevgiler...

Canim Benim Bir Kiz Arkadaşim Da Yumurtasini çatlatarak Hamile Kaldi.
Banada Dr şimdi Gene Genephone Ve Iğne Verdi Bakalim Bende Bekliorum.2 Ay Içinde Bu Yolla Hamile Kalamazsam Bu Sefer Rahim Filmine Bakacaklarmiş.onda Da Bişe çikmazsa Eşime Bakilacakmiş Ama Eşim Pek Orali Değil Hayirlisi Allahtan.yarabbim Hepimizin Dualarini Kabul Eder Inşş

beninde ikinci oldu bunuda dün vurdurdum bu sefer olur işallah bendede hiç sancı olmadı acaba tutmadımıki

mrb ruya meleğim özellikle sana sormak istiyorum yumurta çatlatma iğnesini yaptırdınmı mesajını uzun zaman önce yazmışsın bu konuda çok bilgim var ama galiba zaman aşımına uğradım heralde.bu iğneyi bende yaptıracağım cumartesi dedi doktor.sen sonuç alabildinmi....

valla arkadaşlar benim bi arkadaşım çatlatma iğnesiyle hamile kaldı şu anda 7 aylık hamile ama bildiğim kadarıyla çatlatma iğnesiyle hamile kalamayan kadınların eşlerindede sorun oluyo bilmiyorum ama benim öyle eşimde tedavi görüyo ama bu ay umutluyum işalah olacak bana dua edin lütfen

hayır canım sonuç alamadım benim rahmimde ileri derecede yapışıklık varmış 3 operasyon geçirdim şimdi tüp tedavisindeyim

Arkadaşlar size bir sorum olucak.Dün doktora gittim ve ultrasonda yumurtamın birinin çatladığını söyledi.Acaba döllenme gerçekleşmiş olsaydı belli olurmuydu?Yoksa onun belli olması için daha erken mi.Yani hamilelik riskim varmıdır?Sizden cevap bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…