Yumurta çatlatma..

mrb kızlar ya bende perşembe günü bu iğneden vurdurcam inşallah hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz hepimiz birbirimize dua edelim müptela sonucu bizimle paylaşırsan çok sevinirim

ben de dün yaptım, geçen ay olmadı, bu ay da sağda 2 yumurta var 16 mm soldaki da biraz büyüktü sizce yumurtalar sağlıksız mı? genelde yumurta kaç mm olması gerekir bilgisi olan var mı? ikinci bir sorumda ilişki zamanı; doktor baba gün aşırı dedi, sizce her gece yapsak sperm kalitesi mi düşer

arkadaşlar bu yumurta çatlatma iğneleri genelde sancı yapıyormuş, ama bende hiç bir sancı yok sadece iğne yeri ağrıyor. acaba yumurta çatlayınca mı ağrıyor,

arkadaşlar bu yumurta çatlatma iğneleri genelde sancı yapıyormuş, ama bende hiç bir sancı yok sadece iğne yeri ağrıyor. acaba yumurta çatlayınca mı ağrıyor,

mrb ben her ay çatlatma iğnesi vuruyom artık bağımlısı oldum ben göbekten çatlatma iğnesi vuruyorum sadece iğne yeri ağrıyo ama çatlama başladığında vücut ısım yükseliyor bunu hissediyorum ağrının olması şart değil iğneden 36 saat sonra kontrole gidiyorum dr. çatlama olmuş diyor ama hiç ağrım olmadı benim bu güne kadar:uhm:

canım benım bılgım yok ama ruyamaelegım yazmıs ılk sayfaya sanırım bende onumuzdekı ay yumurtlama catlatma olayı yaptırıcam sen basladınmı

giremedim siteye ya, üyelik falan gerekiyormuş, neyse, yumurta çatlatma işini başarıyla tamamlayıp hamile kalan yok herhalde, ben bu ay hiç bir tedavi uygulamadım adetime 3-4 gün kaldı ve hamilelik beklemiyorum. artık ne zaman gelirse keyfi bilir.

Hanimlar Merhaba

Sizlere Birşey Danişacağim.ben Ayin 1 In De Klomen Adli Ilaca Başladim Ve 5 Gün Kullandiktan Sonra Doktor Kontrole çağirdi.bugün Gittiğimde Hastande Benden Folikül Takibi Diye 210 Ytl Para Talep Etti.bende Sinirlendim Ve ödemeden Doğal Olarakta Kontrole Girmeden çiktim.şimdi Düşünün 5 Gün önce Muayene Parasi .ve Sonrasi 210 Ytl Para Istediler.böyle Bir Parayi Yumurtlama Takibinde Olan Arkadaşlar Sizden Talep Ettimi Hiç Hastane.bilgilendirirseniz Sevinirim.

sangacım.peki benim ne yapmam lazım.acaba başka bir doktora gitsem mi.yoksa bu ay hazır klomen kullanmışken bir şansımı denesem mi .yani yuurtlama günlerinde birlikte olsam eşimle .baktım bu ay tutmadı başka bir doktora gideyim.ne dersiniz

gülom ilacını kullanmışsan receteni alıp doktoruna git bu ay dediği testi yapmayacağını söyle hangi gün sana iğne vurulması gerekiyorsa o gün iğneni yap, para da verme, gelecek ay bakarız deyiver, inşallah gerek kalmaz, hamile kalmazsan da başka bir doktora git folükül takibi benden istemedi.

sevdamkızım tamam canım .doktorlar artık bizi hasta değilde müşteri olarak görmeye başladılar.ben doktorun yanına bile giremedim.neden böyle birşey talep ettiniz diye soramadım.çünkü o kadar çok hastası vardı ki giremedim odasına.şimdi telefonla aradım doktor ameliyattaymış.valla ne diyeyim para tuzağı olmuş hastaneler.

doktorlar artık otomatikleşmiş tabii, bizim ne kadar duygusal olduğumuzu anlamıyorlar, bu bir hastalık değil, anne olamamak farklı bir şey, insanı bitiren, hayatan koparan bir durum, onun için çok nazik ve sevecen olmalılar, benim doktor sabret diyor, olur merak etme, ama ben sabredemiyorum, her geçen gün yaşlandığımı biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…