YUMURTA ÇATLATMA İĞNESİ

mnkserce2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
95
5
22
IMG_0464.jpeg

Merhaba arkadaşlar yumurta çatlatma iğnesi vurdurmuştum 5 ekimde yumurta 2 tane vardı çatlamamış mı acaba ya son 3 gündür kasıklarım azıcık ağrıyo sağ tarafım özellikle meme uçlarım acıyo sadece sizce ?

iğneden sonra testler doğru sonuc vermez. çatlayıp çatlamadığını doktor muayene edip söyleyebilir ancak

iğneden sonra testler doğru sonuc vermez. çatlayıp çatlamadığını doktor muayene edip söyleyebilir ancak
sağ tarafımda gaz sancısına benzer birşey var 3 gündür geçmiyor akıntımda var ama daha önce yaptığım testte çıkmadı çok silik çıktı iğneden hemen sonra ki 2 gün de pik çıktı

Eki Görüntüle 3490127
Merhaba arkadaşlar yumurta çatlatma iğnesi vurdurmuştum 5 ekimde yumurta 2 tane vardı çatlamamış mı acaba ya son 3 gündür kasıklarım azıcık ağrıyo sağ tarafım özellikle meme uçlarım acıyo sadece sizce ?
Benimde 4 ekimde 2 yumurtam vardı çatlatma iğnesi kullandık benimde dün kasık ve bel ağrım vardı dün test yaptım silik pembe bi çizgi vardı şuan sabah yaptım ilk idrarla çıkmadı yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• IMG_9181.jpeg
    IMG_9181.jpeg
    49,4 KB · Görüntüleme: 23
Benimde 4 ekimde 2 yumurtam vardı çatlatma iğnesi kullandık benimde dün kasık ve bel ağrım vardı dün test yaptım silik pembe bi çizgi vardı şuan sabah yaptım ilk idrarla çıkmadı yardımcı olurmusunuz
valla kardeşim bende de çıkmadı ama ovilasyon testimde pik değeri çok yüksek bilemedim ne yapmam gerektiğini akıntımda var sarı ile pembe arası bişi anlam veremedim

sağ tarafımda gaz sancısına benzer birşey var 3 gündür geçmiyor akıntımda var ama daha önce yaptığım testte çıkmadı çok silik çıktı iğneden hemen sonra ki 2 gün de pik çıktı
benim ağrım yoktu ama 11-12 gün boyunca testim hep pozitif çıktı. o zaman doktoruma sorduğumda hani acaba çatlamadı mı diye su an bir sey diyemeyiz. regl günün gelince muayene edip görücez demisti. 5 yumurtam vardı hepsi çatlamış ama döllenme olmadı, regl oldum

benim ağrım yoktu ama 11-12 gün boyunca testim hep pozitif çıktı. o zaman doktoruma sorduğumda hani acaba çatlamadı mı diye su an bir sey diyemeyiz. regl günün gelince muayene edip görücez demisti. 5 yumurtam vardı hepsi çatlamış ama döllenme olmadı, regl oldum
ya sen ciddi misin benim sağ kassığım ağrıyıp batıyor ya

ya sen ciddi misin benim sağ kassığım ağrıyıp batıyor ya
gebesin belki de 🙄😂 ben de hamile kaldığım ay sağda batma vardı. ama dediğim gibi çatlatma iğnesi yaptığım ay regl günümden 3 gün önce çok yoğun bi regl sancım başladı. hayatımda ilk defa öyle bir sancı çektim ben. 3 gün sürdü, kanama başlayınca kesildi ağrım. onun dısında öyle batma, ağrı vs yaşamamıştım ben. illa ki herkesin bedeni de aynı tepkiyi vermez ama benim tecrübem böyleydi.

Eki Görüntüle 3490127
Aynı gün çatlatma iğnesi yapmışız ne zaman kan testi veya idrar testi yapmayı düşünüyorsunuz

Yrn ilk testimi yapicam sanırım çok merak ediyorum pozitif çıkarsa Perşembe de kan testi vermeyi düşünüyorum

Bende sağ tarafımda ağrı var mide bulantım çok az kabızlık tarzı bugün başladı eğer sende hamile isen oğlun olur
Yrn ilk testimi yapicam sanırım çok merak ediyorum pozitif çıkarsa Perşembe de kan testi vermeyi düşünüyorum.
İnşallah hayırlı haberin olur diyorum ben ama içimde bir umut var dediğim gibi Lh testim çok pik yaptığı için güvenemedim

Bende sağ tarafımda ağrı var mide bulantım çok az kabızlık tarzı bugün başladı eğer sende hamile isen oğlun olur

İnşallah hayırlı haberin olur diyorum ben ama içimde bir umut var dediğim gibi Lh testim çok pik yaptığı için güvenemedim
İğne etkisinden kaynaklida ovulasyon testleride pozitif görünüyormus sanırım içini ferah tut çift çizgileri gorucez inşallah

X