Yumurta çatlaması

she86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
2.564
1.511
38
Merhaba kızlar
Bir şey soracağım .
Eşimle bebek düşünüyoruz Allah’ın izniyle . Yani çok istiyoruz sağlıkla, hayırlısıyla, yaşlarda geçiyor malum ben 37 eşim 43 .. hatta geceleri kıyamam eşim çaktırmadan ağlıyor .. neyse konuya gelecek olursam .
Biz tedaviye başladık eşim testler sperm bozukluğu ile ilgili bana rahim filmleri falan kan testi . En son yumurta sayımıma baktı fln bir sorun yok . Ve bir hap verdi regl imin 3. Gününde başladım 5 gün boyunca kullandım yumurtam büyüdü sonra ilişki önerdi fln ve en son baktığında yumurta çatlamış dedi döneminizi bekleyin dedi olmazsanız test yaptırın dedi . Kızlar öncesinde anlaşlma gibi bir durumu söz konusu mu ? Bu aralar sürekli ateş basıyor geceleri terliyorum sürekli. Hap kullandıktan sonra küçük tuvaletimi yaparken sanki çeşmeden birden su akar ya öyle gidiyo boşalır gibi . . Yani oldu mu hamile kaldın mı bu süreçte bir şey yapılmalı mı bilenler var mı belirtileri neler?

Doktorumuz büyük ihtimalle size klomen vermiş daha öncesinde bende kullandım ani ateş basmaları yaşıyordum bu ay tekrar klomen kullandim yine aynı..ilaç etkisi olabilir ama yine reglinizin gecikmesini bekleyin.. Rabb'im tez zamanda güzel haberler almanızı nasip etsin kucağınızı doldursun inşallah

Çatladı dediğinin üzerinden 12 gün geçince evde bi test yapın ben de beklemedeyim.

Klomen değil letu verdi . Aynen ilaç etkisi olabilir .. amin inşallah dua edin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…