Yumurta Çatladıktan Sonra Olan İlişkiden Hamile Kalan Varmı Dostlar

imagination forever

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2021
4.158
7.679
Merhaba arkadaşlar epeydir konu açmamıştımÖncelikle hamilelik isteyen herkese Allah gönlümüze göre versin en kısa zamandaSize bir sorum olacak.Perşembe günü ovulasyon pik oldu,fakat perşembe cuma ve öncesinde malesef değerlendırme yapamadık,bugun sabah doktora gittim 20mm yumurta sağ tarafta rüptüre olmuş(çatlamış) dedi doktor,şekli bozulmuş büzülmüştü folikülü banada gösterdi,bugun ve yarın değerlendirin yinede şans var dedi.Ama boşuna heveslenmekte istemiyorum,çatlama dün olduysa 12-24 saat ıcınde yumurta işlevini yitiriyor diye biliyorum.Çatlama olduktan sonra değerlendiren ve mutlu sona ulaşan varmı

Güncelleme: canlar o ay olmadı ama bı sonrakı ay özellikle pik ve catlama gunlerını degerlendırdım Rabbim nasip etti..bilginiz olsun çatlamadan önce muhakkak içerde bekleyen sp.rmler olmalı

Son düzenleme:
Yumurta çatlama günü önemli degilmi zaten diğer günlere nazaran benimde yumurta pik olmadan iki gün önce ilişki oldu çatlama günü oldu birde catlamadan iki sonra oldu ilişki tekrar bugün catlamanin 4 cu günü beklemedeyim bakalım bende çatlama günü en önemli gün diye biliyordum o günü kaçırmamaya çalışıyordum genelde

Canım oyle ama benımkı cuma catlamıs .dr cuma catlamıs dedı.öncesındede ilişki olmadı.cumada olmadı ancak cumartesı olabıldı.attıgımız gol olsun ınsallah

çatladıktan sonraki 36 saat önemli diye biliyorum ben. o yüzden doktorlar pik gördükten sonraki 5 günü değerlendirin demiyor mu? bence şans olabilir ya. yani eğer bozulduysa yumurta sanmıyorum tutacağını ben de, ama hala şeklini koruyorsa olabilir bence.

Folikülü bozulmustu evet hala kocamam duruyordu 20 mm seklınde ama kenarları bozulmustu,bu folıkul yırtılıyor yumurta cıkıyor dedı doktor,belkı ucundan kıyından yakalamısızdırınsallaaah dıyelımm

imagination forever çatlamanın üzerinden epey vakit geçmiş var mı herhangi bir belirtiniz
Canım merhaba adet oldum ben malesef.Hsg cekılecegım temmuzun basında inşallahçatlamadan önceki gunlerı degerlendırememıstım hiç,bu ayda olmadı.bakalım artık hsg sonrası neler olacak

Ben bazen konuları okurken en sonuna gelıyorum ve bı bakıyorum konu sahıbı sonucu soylemıs bıle hıc tecrube kazanamıyodum o yuzden ve merakta kalıyodumo yuzden sonucu yazayım çatlama olduktan sonra degerlendırme işe yaramıyor canlar,o ay degıl ama bu ay hamıleyımhsg cekılcektım gerek kalmadı Allahım mucızesını verdı.7 günün 4 gününü degerlendırdım pik ve catmayı ararda degerlendırdım.belkı bı arkadasa yardımı olur çok okuduk bızde buralarda

Hayırlı olsun bende cuma cumartesi pazar değerlendirdim ctesi pik oldu bugün çatladı siz kaç günde öğrendiniz anlatırmısınız rica etsem

Sperm 3 5 gün canlı kalabiliyor o yüzden örnek 4 gün önceki ilişkiden bile hamile kalabilirsin çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah darısı bizlere diyelim

Hayırlı olsun bende cuma cumartesi pazar değerlendirdim ctesi pik oldu bugün çatladı siz kaç günde öğrendiniz anlatırmısınız rica etsem
Canım çatlamadan sonra(çatlama gunu hariç) 10. Günde çıktı.belırtı falan hıc yoktu 9. Gune kadar,sonra anıden bel agrısı kasık agrısı basladı sabah pozıtıfe dondu testım.İnşallah tutmustur senınkıdebana dua edermısın agır bı zehırlenme gecırdımde bebegım ıyı olsun..korkuyorum bıraz acaba etkılendımı dıye

İnşallah etkilenmemiştir bebeğiniz sağlıkla büyüsün sağlıkla kucağınıza alın inşallah miniğinizi

Çok geçmiş olsun inşallah hiç bişey olmamıştır cinsiyet bellimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…