yumurta canlandırma

emine24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
5
0
40
ya arkadaşlar şu yumurtaları ne yapalım canlandırmak için bir şey bilen var mı

bilen yok sanırım genelde adaçayı ve hayıt otunu sölüyo herkes adetinin ilk gününde içmeye başlayacaksın yumurtlama gününe kadar içecekmişsin ben bu ay denicem

yumurtalar tembel sahibi gibi tedavi gördüm sonuç negatif yumurtaların kaç cm olması lazım

canim adacayi ve hayir herkeste iyi etki yaratmiyor. yani once hastaliginin iyi tespit edilmesi lazim. yani sotrojen eksikligi mi var? mesela adacayi ostrojen deposu. eger ostrojen hormonunda problem yoksa adetin cok gecikebiliyor. mesela benim adacayi kullandigim ay 46 gun olmustum 32 gunde olurken.
ve goguslerim sismisti adet olduktan sonra bile inmemisti. cok sikintiliydi. sonra biraktim.

yumurtalar icin canim bal tarcin ve adacayini karistir. her sabah ve aksam birer kasik yenmesi tavsiye ediliyor.

zaten dogal balin seker hastaligina bile zarari yok dusun artik. her derde deva.

corekotu zaten peygarimiz tarafindan her turlu hastaligin devasi olarak gosterilmis yenmesio tavsiye edilmis.

tarcinin da zaten yumurta uyaricvi ozxelligi var. dene bakalim. zarari olmaz bunlarin.

kibele cim bu bal çörek otu ve tarçin karşimin miktarlari ne kadar oluyor biliyorsan yazarmisin mesele bal kaç kaşik çörke otu ne kadar falan

canim karisimin miktarini kendin ayarla. yani ozel bir tarif yok. ama balini falan boyle dandik alma. saf bal bul bulabilirsen organik falan.

corekotunu cok koyma aci oluyor. bir de corekotlari hep yuzeye cikiyor. yemden once karistir hep.

yani bir olcuyu fazla koysan da zarari yok hepsi faydali seyler.

ben yarim kavanoz bala bir kac kasik corek otu bjirkac kasik da tarcin koydum. hosuna girmezse orani degistir. her sabah aksam gozumun onune koydum ki unutmayayim yiyeyim.

sifa Allah tan.

kibele bende adacayi icmeden adetlenmiyorum bu ay anladim biliyormusun dr bir hormon normalden 10 level az demisti adacayi icmedigim zaman gelmiyor adetim surekli icmem gerekiyor demekki

canim karisimin miktarini kendin ayarla. Yani ozel bir tarif yok. Ama balini falan boyle dandik alma. Saf bal bul bulabilirsen organik falan.

Corekotunu cok koyma aci oluyor. Bir de corekotlari hep yuzeye cikiyor. Yemden once karistir hep.

Yani bir olcuyu fazla koysan da zarari yok hepsi faydali seyler.

Ben yarim kavanoz bala bir kac kasik corek otu bjirkac kasik da tarcin koydum. Hosuna girmezse orani degistir. Her sabah aksam gozumun onune koydum ki unutmayayim yiyeyim.

Sifa allah tan.

teşekkür ederim canim bende denayeyim diyorum bu ay evde bal vardi ama tadini beyenmedim bugün gidip güzel bir bal alacağim bakalim yararini bizde görebilecekmiyiz allah a emanet ol

Ben de yaptım bakalım koydum bir kenara her gün sabah akşam yiyiyorum çörek otu bal tarçın karışımından.. peki kaç gün yiyeceğiz bunu kibelecim a.s.

Bende yiyorum arkadaşlar bu karışımdan ve hergün adaçayı içiyorum bir fincan. Önümüzdeki birkaç gün hamile kalmam açısından uygun günler. Bakalım sonuç ne olacak. Merakla bekleyeceğim.

X