Yufkalı Tariflerle Coşmaya Hazır Mısınız? Duyan Duymayana Duyursun Haydi Bakalım..

Libim yolladım ,geldi mi?
Geldii geldiidelikafadulden
İncik boncuk getirdi:1rolleyes:

Ellerine sağlık çok güzel görüüüükiy ya bu dasempatiksalakcinni

yarışman hayırlı olsun kuzum :))
güzel bi tarif bulursam bende varım :))

Vayy kızçem gelmiş..

Savol cınım..

Allah razı olsun:1rolleyes:

Tamam beklorumaklinialirimsmile

canımm çok güzel fikir süper olacak yarışma tahmin edebiliyorum:jeyyar:

aslında şimdi börek haricinde yemek de olabilir yazını okuyunca yöresel bir yemek geldi aklıma bizim memleketten ama maalesef o yemeğin yufkası farklı oluyor ıstanbul'da bulabilmem imkansız yufkayı,ancak memlekette oluyor.eğer bulmayı başaran bir yarışmacı olursa kafadan oyum ona gidecek çünkü acayip özledim o yemeği :)

yemeğin adını söylememde bir sakınca var mı bilmiyorum ama belki yarışmacılara bir fikir verir diye şeyettim libim :)

canımm çok güzel fikir süper olacak yarışma tahmin edebiliyorum:jeyyar:

aslında şimdi börek haricinde yemek de olabilir yazını okuyunca yöresel bir yemek geldi aklıma bizim memleketten ama maalesef o yemeğin yufkası farklı oluyor İstanbul'da bulabilmem imkansız yufkayı,ancak memlekette oluyor.eğer bulmayı başaran bir yarışmacı olursa kafadan oyum ona gidecek çünkü acayip özledim o yemeği :)

yemeğin adını söylememde bir sakınca var mı bilmiyorum ama belki yarışmacılara bir fikir verir diye şeyettim libim :)

Tatlı kedim mi gelmiş benim:1hug:

Nasıl özledim..:asigim:

Ama öyle kaçmak yok yakaladım bi kere bırakmamkaydirigubbakcemile3

O bahsettiğini sen yapacaksın diye heyecanlı heyecanlı okuyordum ki mesajın sonunda beyaz bayrak gürdüm sankimekaydirigubbakcemile3

Tatlısı..

Senin dediğin mamayı şedemedim benbilmiyorumkismile

Adını söylemeyek ama ipucu verekaklinialirimsmile

:hulya:

zemuszemus

Güzel bir topik olmus,yarismacilara basarilar dilerim kolay gelsin.Bende güzel bir tarif bulabilirsem eklerim insaallah :)

Tatlı kedim mi gelmiş benim:1hug:

Nasıl özledim..:asigim:

Ama öyle kaçmak yok yakaladım bi kere bırakmamkaydirigubbakcemile3

O bahsettiğini sen yapacaksın diye heyecanlı heyecanlı okuyordum ki mesajın sonunda beyaz bayrak gürdüm sankimekaydirigubbakcemile3

Tatlısı..

Senin dediğin mamayı şedemedim benbilmiyorumkismile

Adını söylemeyek ama ipucu verekaklinialirimsmile

:hulya:

zemuszemus

kuzum ben de seni çok özledim:asigim:

canım valla aslında yufkası sadece memlekette olduğu için katılamıyorum belki İstanbul'da da vardır yapan bir yer ama şimdiye kadar çok girişimim oldu aradım bir türlü bulamadım :)

canım yemeği doğulu arkadaşlar özellikle benim memleketim Tunceli ve komşumuz Elazığlı arkadaşlar tahmin etmişlerdir :)

yufkası farklı oluyor aslında anneler evde de açıyor yufkayı ama bu yarışmada hazır yufka kullanıldığı için şeyemedim :)

şöyle söyleyim bu yemeğin özel yufkasını kesip tepsiye diziyoruzzzz sonraaaa sonrasını ne sen sor ne ben söyleyim libim muhteşem bişey :)

bu kadar ipucu yeterli mi acep :)

Güzel bir topik olmus,yarismacilara basarilar dilerim kolay gelsin.Bende güzel bir tarif bulabilirsem eklerim insaallah :)
İnşaAllah gülüm..
Bekliyoruz seni deturkbayragi

kuzum ben de seni çok özledim:asigim:

canım valla aslında yufkası sadece memlekette olduğu için katılamıyorum belki İstanbul'da da vardır yapan bir yer ama şimdiye kadar çok girişimim oldu aradım bir türlü bulamadım :)

canım yemeği doğulu arkadaşlar özellikle benim memleketim Tunceli ve komşumuz Elazığlı arkadaşlar tahmin etmişlerdir :)

yufkası farklı oluyor aslında anneler evde de açıyor yufkayı ama bu yarışmada hazır yufka kullanıldığı için şeyemedim :)

şöyle söyleyim bu yemeğin özel yufkasını kesip tepsiye diziyoruzzzz sonraaaa sonrasını ne sen sor ne ben söyleyim libim muhteşem bişey :)

bu kadar ipucu yeterli mi acep :)

akannehirakannehirakannehirakannehir

Öldürdün benii

Tunceli Güzelişakkıdı

ayy benimde bu yarışmaya katılmam lazım. ama pc de sorun var arada bir benim nik siliniyor. ama düzelsin ilk işim yetişirse tabiii bir tarifte ben yollayacağım tabii tepsiyle birlikte:)))
libişim çok güzel bir fikir canım ellerine sağlıkk

ayy benimde bu yarışmaya katılmam lazım. ama pc de sorun var arada bir benim nik siliniyor. ama düzelsin ilk işim yetişirse tabiii bir tarifte ben yollayacağım tabii tepsiyle birlikte:)))
libişim çok güzel bir fikir canım ellerine sağlıkk

a.s.

Sizin de yüreğinize sağlık

Doram hoşgeldin ne iyi ettinopuyorumnanaktan

İnşallah yetiştirebilirsin çok güzel olur..

Bekliyoruzolumunekankayizsmile

katılan herkese kolaylıklar diliyorum
muhteşem görsel bir show olacagından eminimopuyorumnanaktan
aa daha zaman varmış,2günlük bir işim var hallede bilirsem bende katılıa bilirim

Son düzenleme:
katılan herkese kolaylıklar diliyorum
muhteşem görsel bir show olacagından eminimopuyorumnanaktan
aa daha zaman varmış,2günlük bir işim var hallede bilirsem bende katılıa bilirim

Evet daha vaktimiz var gülüm

İnşaAllah katılabilirsin aramıza:lepi:

Kimbilir ne tarifler gelecek,nasıl sabredeceğiz bilmiyorum...

hihoyyyt

ınş canım çok arkadaş katılacağını söyledi..

Sabırsızlıkla bekliyoruz ilk günden 3 fotoğraf ve tarifimiz oldu

çok hoş yauvolumunekankayizsmile

evet kıslar tarifim ve fotolarım hazır tarifimin adı: BUYRUNBENİM-BUYRUNYİYİNzemuszemus

ama ımageshack te sorun var dosyayı yükleyemedim inşalhh sorun çözülür...

uvv yukfalı tarıfler ,herkese basarılar dılıyorum
:1hug:
Çiçek..
Geldin miolumunekankayizsmile
Teşekkürler,senden de foto bekleriz,bütün arkadaşlar gelsin
katılmayan bitlensinkaydirigubbakcemile3

evet kıslar tarifim ve fotolarım hazır tarifimin adı: BUYRUNBENıM-BUYRUNYıYıNzemuszemus

ama ımageshack te sorun var dosyayı yükleyemedim inşalhh sorun çözülür...

:roflol:

ısmi Bombaymış be hatın gızımkaydirigubbakcemile3

Bakalım resmi de öyle mi...

ıyi olacağından eminim..

Merakla beklooorumopuyorumnanaktan

liboşum bi baksana ımageshack sende açılıyormu resmi gönderemiyorum ki sana yaaa şansa bak offakannehir

akannehir
Hakket açılmıyoo bacım
şansa bakeyvahedigeldismile

Biraz bekleyelim elbet açılır rahatlar..
opuyorumnanaktan

napalım kısmet değilmiş....gece bakarım düzelirse gönderirim düzelmezse vazgecerim katılmaktan dermişimsempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

nesye davşanım ben sıpalarımın yanına gidiyim...büyük sıpama ders çalıştırayım,küçük sıpam izin verirse tabidelikafadulden:1shok::1no2:şaşırmış anne smilıy

ouyyy
:asigim:

Ne güzel Gülüm Sümüm de gelmişŞeniz

Aç yavrum aççç

Yufkana dolanayım , koynuna sarılayım
sempatiksalakcinni

Şişttt

Cinnimm

bah Soltanım ne deyooo

Edelelerini bol tutaaacağsın haa gollarda

unutmaa:roflol:

Edeleli olmazsa olmaz diyim bah....:umursamaz:

sisttt giii bide fransaya dogru yol alsan ,bak bekliyorum ona goresempatiksalakcinni
adelelimi allah seni emikaydirigubbakcemile3, ozaman birak bile kesmezsempatiksalakcinni

Gelmemmi yavrim....gelmemmi?opuyorumnanaktan

kıs 4 ay oldu nikah yaptım . anam diyi düğünsüz olmaz yapıcın. eyi dedik şimdide düğün yapıyom beklerik sempatiksalakcinni

yufka bende açıcam ayol benim neyim eksik burdan tee alamanyaya kaa..
açılın oklavamlan geldim:eek:klava:

De gett....alsanaalsanasmileanan dogru diy..:hulya:..dügünsüz olurmu hec?:umursamaz:
Keske gelebilsem...vallaha isterdim kis.boshayallersmile

Bene bah...yufkadan adam yapican ya.aklinialirimsmile..söyle bol bol edeleli olsin taamicokacimcoook
Istersen örneh olarah sylvester stallonenin üstü ciplah bir fotosunu göndereyim:jeyyar:

anaaaam akannehir
ben yufka diye okuyunca yemek var diye daldım
meğer +18 geyik varmış yaşasııngamyoncuiremsu

Ne bayildin be...:nazar:
Hecmi forumda geyik görmedinaklinialirimsmile

evet hanımlar bunları yapmak güzel de nasıl seçeceksiniz birinciyi? resimle falan olmazki ayol. siz bunları yapıp bana yollayın ben seçerim birinciyi size zahmet olmasın aklinialirimsmileadresi nereye yazıyorduk aklinialirimsmile

X