Yufkalı Tariflerle Coşmaya Hazır Mısınız? Duyan Duymayana Duyursun Haydi Bakalım..

Libimm...Ben de akşama doğru Allah izin verirse eserimi yollayacağım naçizane..
Yalnız birşey sormak istiyorum,mesela aynı tariften 2 katılım geldi,ilk gelen mi sadece katılabilecek,yoksa aynı tarifle fazla katılım olabilecek mi?

Bayılırım yufkalı lezzetlere. Hele de elde açılmış olursa.
Müthiş tatlar çıkacağından eminim.
Herkese kolay gelsin.

No baby...:1no2:

Göz zevkinizi bozmak istemem:icecream:Herkes sen kadar becerikli değil Liby cim ..:asigim:
oo yeekaydirigubbakcemile3
Estaa piti pitii
beceri herkeste var .çiçaaamm
haksızlık etme kendine..

Libimm...Ben de akşama doğru Allah izin verirse eserimi yollayacağım naçizane..
Yalnız birşey sormak istiyorum,mesela aynı tariften 2 katılım geldi,ilk gelen mi sadece katılabilecek,yoksa aynı tarifle fazla katılım olabilecek mi?

opuyorumnanaktan
İnşallah tatlısı..

Sabırsızlıkla bekliyor olacağım..

Aynı tariften birden fazla olursa hımm..
bilmiyorumkismile

Pişti olunsa da sorun teşkil edeceğini sanmıyorum aslında
sonuçta sunum farkı olacak..

mutlaka bir iki detayda farklılık olacak yani..

Dimiturkbayragi

Şimdi arkadaşlardan birini baştan -diskalifiye etmek- haksızlık ,emeğe saygısızlık olur..

Bayılırım yufkalı lezzetlere. Hele de elde açılmış olursa.
Müthiş tatlar çıkacağından eminim.
Herkese kolay gelsin.

:asigim:

ınşallah ..
Sizi de bekleriz efenim.Maşallahınız var..
Katılmayacak mısınız:gitme:

Papatya versem:

a.s.

opuyorumnanaktan

Senden de başka bir cevap bekleyemezdim zaten...
YUFKA yürekli arkadaşım benim...:1hug:

Şu anda mutfaktayım bir yandan da seni takip ediyorum biliyormusun....sırnaşık şey

Senden de başka bir cevap bekleyemezdim zaten...
YUFKA yürekli arkadaşım benim...:1hug:

Şu anda mutfaktayım bir yandan da seni takip ediyorum biliyormusun....sırnaşık şey

:eek:

Yufka yüreklikaydirigubbakcemile3

Kolay gelsin çıtırım kurabiyem..

Sevgini eklemeyi unutma e miolumunekankayizsmile

canım süpersin daha ne diyim inşallah düşünüp katılıcam yarışmaya sen olursunda ben olmam mıııııolumunekankayizsmile
seviyorum seni yaa a.s.

canım süpersin daha ne diyim inşallah düşünüp katılıcam yarışmaya sen olursunda ben olmam mıııııolumunekankayizsmile
seviyorum seni yaa a.s.

:asigim:
Deryam ..

Ben de seni çok seviyorum,hepciğinizin yüreğinden öperim ,cicilerim benim..kaydirigubbakcemile5

Eminim süper iş çıkarırsın kuşum..
Estetiğe ve sunuma ne kadar önem verdiğini ve zevkli olduğunu biliyorum..

O yüzden , şüphem yok..

Ama dediğim gibi önemli olan katılmak bu heyecana ortak olmak ..
Coşkumuzu paylaşmak..Başından beri aynı şeyi diyorum..

Ve sizler de bizi yalnız bırakmayıp , burada bulunduğunuz için inanılmaz mutlu oluyoruz..

İiyi ki varsınızopuyorumnanaktan

Şimdiiiiiiiii Libicim birşey aklıma takıldı,yufkadan börek tarzında birşey mi olacak,yoksa yufkalı bir yemek tarifide olabilir mi?

Şimdiiiiiiiii Libicim birşey aklıma takıldı,yufkadan börek tarzında birşey mi olacak,yoksa yufkalı bir yemek tarifide olabilir mi?

Aklına gelen herşeyyyy ama herşeyy olabilir yufkalı ve tuzlu..
Yemek de olur
börek de olur

Ne istersen canımınçüü:asigim:

bu yarışmayı sabırsızlıkla bekliyorum kızlar..çok leziz ve görsel bir şölen olcak kanımcasengözlerimebaksanab...

bu yarışmayı sabırsızlıkla bekliyorum kızlar..çok leziz ve görsel bir şölen olcak kanımcasengözlerimebaksanab...

İnşallah canım:1hug:

Pasta dan sonra yufka olsun diye düşündük..

Bir tatlı bir tuzlu şeklinde gidelim dedik..

Hayırlısı olsun bakalım

Öperim kalbten..yerimseniben

Vaaaaayyyyy Libyanacım seninle epeydir hiç bir topicte karşılaşamıyorduk,çok mutlu oldumopuyorumnanaktan.Bende güzel birşey yapabilirsem olabilir tabii ki,haydi bakalım herkese kolay gelsin..:hulya:

Vaaaaayyyyy Libyanacım seninle epeydir hiç bir topicte karşılaşamıyorduk,çok mutlu oldumopuyorumnanaktan.Bende güzel birşey yapabilirsem olabilir tabii ki,haydi bakalım herkese kolay gelsin..:hulya:

Şeniz
Ben de mutlandım redim lightımopuyorumnanaktan
Bir süredir Türkiye'deyim tatil dolayısı ile ,vaktim kısıtlı olduğundan pek takılamadım ilk zamanlar,lakin Allah nasip ederse bir hafta-10 gün sonra Libya'ya,evime gideceğim,umarım sizlerle daha sık görüşürüz canım.

Katılırsan çok hoş olur..
Bekleyeceğiz:asigim:

Sevgiler..

yarışman hayırlı olsun kuzum :))
güzel bi tarif bulursam bende varım :))

X