yrdımcı olursanız sevinirim...

kxuxbra83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
134
0
slm arkadaşlar özel huzur hast. hakında bilgisi olan var mı... acaba bana yardım edebilir mi ben yeni başladım oraya dr. gamze hanıma bana yardımcı olursnaız sevinirim... şimdiden teşekkürler rabbim herkesin bebeşini hayırlı sağlıklı kucağına almak nasip tsim inş. ammmiiinnn...

aman diyorum sakın diyorum gitme diyorum başka bişi demiyorumm
bak güzelim benim eltim bütün muayenelerini orda oldu en son oraya gitti normal kontrole doğuma yatırdılar kızı hiç sancısı yokken suni sancı werdiler daha rahim ağzı açılmadan sonra kız sancılardan kıwranıyo rahmi açılmamış kalp cihazına bağlamışlar işte acilen sezeryana almamız lazım yoksa çocuk ölecek yok kurtulsa bile özürlü oacak işte ssk bunu karşılamıyo ssknın karşılaması için çocuğun kalp atışlarının neredeyse durması lazım yok otistik olacak yok bilmem ne ve bunu bize de değil hamileye söylüyo onun o anki psikolojisini düşünebiliyomusun?? ordan aldık hemen hasekiye götrüdük ve nur topu gibi bi çocuğu var şuan allaha şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…