Makyaj Ürünleri Youtube videoları bakarmısınız?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bende çok fazla izlerim youtube videolarını...
Londrada bir tür kızı allahım bu kadar mı bi insan sevimli tatlı sıcak kanlı güzel olur. Yüzünü görme sesi seni mutlu eder yani:)
bilgen tolis, amerikaya gittikten sonra izlemeye başladım çünkü kendine güveni gelmiş kendinden emin biri oldu çıktı ve ben eski videolarını izlemeden direk amerikaya gittikten sonrakileri izlemeye başladım ve severek takip ediyorum...
sebi bebi,güzel hoş bi bayan onuda severek takip ediyorum.
melis limes var oda çok sempatik onu da tavsiye ederim :)
sergül kato çok şeker anlatımı ve akıcı dilini ayrıca eşi ile olan diyoloğunu çok seviyorum :)
gizemilktan onuda severek takip ediyorum yalnız bi kaç ay önce yüklediği videolardan izlemeye başladımsarı saçla kız adeta aşmış kendini :)
Ece içeni iki videoda gördüm ve kesinlikle kopyala yapıştır tarzı bi kız. Yabancı videolardan aldıklarını uyguluyor ve nerden gördüğünü söylemiyor herkesde ona bi övgüler çok zekisin çok yaratıcısın vs cümleler kullanıyor ve ben bunu şundan gördüm bundan gördümde uyguladım deme gereği bile bulunmuyor. O tavırları görünce bi tiksinti geldi bana şimdi o kızı görünce midem bulanıyor resmen :)
denizin paylaştıkları bunuda yeni takip etmeye başladım
Eevetttt kızlar başka öneriniz varsa takip ederim :)

handerella diye birini buldum ben güzel işte.parfümlerim videosunu izlemiştim anlatamadı,parfümlerin kokularını nasıl tarif edeceğini bilmiyor ama yine de izledim.çiçeksi falan dediklerini not aldım falan parfüm tanıtımı yetersiz geldi bana ama,ürün tasviri kuvvetli.alışverişlere çıktığında ürünleri tarif edebiliyor.çok sıkı takip etmicem ama arada bir bakabilirim bu kıza.

Son düzenleme:
İtiraf etmem gerekirse bu vieolar sayesinde ne çok şey öğrendim ben:)

Bende öğrendim valla :)
Birde makyaj videolarını izlediğim zaman pratiğe döksem daha çok şey öğrenicem :)
Dün bi uygulama yaptım ama elim paslanmış resmen alıştırmak lazım sadece izlemekle olmaz :)))

melisabcingil, elfpeksimeti, sev onu, damla b. , kokosshh mi, birazkozmetik 16, junkheadinpurpleland de sık sık videolar yapıyor izlemek isterseniz :)

bir de topukluayakkabim var şu aralar video yapamıyor ama onun da çok fazla videosu var ve gayet güzel videolar,göz atmanızı tavsiye ederim:)

Son düzenleme:
mutsuz sütlaç noldu tatlım lan niye pasifsin? üzüldüm yaa hemen geri dönersin inş.

:)) geldim şekerim yaa kızın biri fal baktıranlara saf falan demiş bende düzgün konuşması gerektiğini söyledim polemiğe girdiği için ceza almıştım:)

Ilki eger siz begenmediseniz birsey yazmak zorunda degilsiniz. Sonucta kiz bir derdim var bolumunde akil danismiyor . Youtube da kanali var ve kendi deneyimlerini paylasiyor. Ne kadar iyi veya kotu olursa olsun emek vermis ve bir paylasim yapmis. Ondan da birseyler ogernecek insanlar olacaktir.

Blogger olmak veya youtube da kanalda yayin yapmak hem motivasyon hem zaman hemde cesaret isteyen birsey.Bende yeni bir blog actim eger insanlar begenmemisse pas gecmelerini tercih ederim.Bir kisiyi bile faydam dokunsa ne mutlu bana.

Bu tarz paylasim yapan arkadaslari yureklendrmek gerek elestri ile birsey elde edilmeyecegi cok acik. Dedigim gibi begenmedigniz birseyi zaten izlemeyin hemen kapatip diger video yu izleyin.

Sonucta size akil danismiyorlar ki her turlu elestriye acik olsunlar kendince deneyimlerini paylasiyorlar. 60 saniyede kuruyor demesi ise cok mantikli 100 den fazla ojem var ve bazilari yeni de olsa acilmista olsa kurumak bilmiyor kullanisi zor. Bence siz bundan sonra izlemeyin begenmediklerinizi sorun cikmayacaktir.

bilgentolis'in videolarını severek takip ediyorum. Kendisini izleyenlere saygısını ve sevgisini belli eden bir isim, ayrıca sorulan her soruya elinden geldiğince cevap vermeye çalışıyor.

Evet ta kendisi ve hiç hazetmiyorum. Birkaç defa izleme gafletinde bulundum, ama değmezmiş zamanıma yazık! milleti küçük göüyor kendisi neyse

sebi bebi abla var, en profesyoneli yabancılar gibi . Bilgen Tolis daha çok canlı yayın gibi seviyorum onu da. Diğerleri daha kendileri bişey bilmiyo ki öğretsin.

kizlar bende video yapiyorum .. diye aratirsaniz bulabiliriniz:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…