Youtube arkadaşımız için ve ailesi için dualarınızı esirgemeyin lütfen

LUBABE

hızlanmam lazımmmmm
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
793
0
44
bayram sabahı bir mesaj aldım..sevdiklerinle beraber unutamayacağın günler geçireceğin bir bayram dilerim diyordu..evet ben hayatım boyunca unutamayacağım bir bayram yaşadım..bayram sabahı ailemle görüştüm kurban kesenlerden kesemeyenlerden bahsettik...anlamsız bir burukluk bir sıkıntı vardı içimde ama yalnızlıktan dedim geçtim..şu an hayatımın geri kalanı hakkında tek bir fikrim bile yok..kızlar rabbim beni insana verilecek en büyük imtihanla sınıyor..bayramın ikinci günü akşam saatlerinde annanemin kolunun kırıldığı ve beni görmek istediği haberi üzerine yola çıktık..yollar uzadıkça uzadı kimselere ulaşamadım telefonla..içime bi ateş düştü anlayamadım..17 saatin sonunda buraya sivasa geldik evimizin önü o kadar kalabalıktı ki anlatamam...acı bir haberle çığlık attım sadece hatırladığım o...biz bu kurban bayramında ailemizden 5 kurban verdik..annem babam teyzem eniştem ve annanemi trafik kazasında kaybettik..acılarım tüm bedenimi yakıyor..içimden geçenleri anlatmaya halim yok konuşmak yerine yazmak istedim ve sizlerden tüm ailem için sadece dua istiyorum..ben aylardır hasretiyle yandığım ailemi bi daha görmemek üzere kaybettim...allah kimseye bu durumu yaşatmasın...ailelerinize koşun annenizi koklayarak öpün babanızın ellerine sarılın...çünkü yarın çok geç olabiliyor bazı şeyler için..hoşçakalın...
inci günü

yukarda yazdığım yutub arkadaşımıza ayit onun şuan sadece duaya ihtiyacı var arkadaşlar desteklerinizi bekliyorum acı paylaşıldıkca azalır inşallah

Ne yazacağımı bilemiyorum çok büyük ve acı kayıplar Allah'tan ölenlere rahmet geride kalanlara başsalığı diliyorum Rabbim dayanma gücü versin arkadaşımıza ve yakınlarına

ya kelimeler bogazımda dügüm oldu ....yeni okudum yutub bizin takım arkadaşımızdı ...

bizden dua istemiş ... elimizden gelen bu .. 7.. yasin okuyacagım .. en kısa zamanda mekanları cennet olsun . geride kalanalarada büyük sabırlar diliyorum .....

ayy canım yaaaaaaaa ne kadar zor bir durum...ALLAHIM SABIRLARIN EN BÜYÜĞÜNÜ VERSİN.....
SÖYLENİCEK SÖZ BULAMADIM....DUALARIM SİZLERLEE.....................

amin inşallah
ben yarın yasini şerif okuyacağım yutub arkadaşımızın ailesi için inşallah mevlam kabul etsin amin

amin arkadaşlar teşke elimizden daha fazlası gelsede yapabilsek allahım kabul etsin inşallah dualarınızı arkadaşımızada peygamber sabrı versin amin amin ecmain

Ne denir, ne deyim yazdım yazdım sildim.... kilitlendim yine...

Allahım sabır versin.....

Yeminle her yerim buz oldu tuglerim diken diken, ne dicemi bilemiyorum gercekten cok buyuk ve zorlu bi sinav, rabbim geride kalanlara saglik sihat, sabir vesin baslari sag olsun, zatn kalbim agriyordu kac gundur simdi daha beter oldu rabbim, cennetlerini mekan etsin insallh

başlığı görünce herhalde ameliyat var ya da ağır hastalık demiştim. okuyunca boğazım düğümlendi. Mekanları cennet olsun, allah geride kalanlara sabır versin... çok zor çok...

ay yarabbim,sok oldum yaaa.........sabir,sabir ,sabir rabbim en buyugunu versin......

rabbım mekanlarını cennet eylesın sozlerın bıttıgı bır nokta....

dondum kaldim,tüylerim diken diken oldu.allah gani gani rahmet eylesin,kalanlarada sabir versin..

allah sabır versin dicek bişi bulamıyorum.çok üzüldüm daha büyük bir acı olamaz diye düşünüyorum.mekanları cennet olsun.

ınsan dıyecek hıcbırsey bulamıyor.allah sabır versın.mekanları cennet olsun ıns.

çokk büyük bir acı çok....

bir yakınımızı kaybetmek korkunç acı verirken 5 tane birden....
ne diyeceğimi bilemedim...

Allah rahmet eylesin kalanlara sabır ve dayanma gücü versin...

bunun hiç bir tesellisi olamaz herhalde...ne diyimki....

mekkanları cennet olsun...

allah sabir versin gercekten cok aci
rabbim mekanlarini cennet etsin
ne yazacagimi bilemiyorum

rabbim dayanma gücü sabır versin allahım
mekanları cennet olsunsenağlama bogazzım dügüm dügüm oldu senağlama

ay canım ya kıyamam ne diyeceğimi bilemiyorum inan kelimelerin kifayetsiz kaldığı an sanırım bu senin acını hiç bir kelime azaltamaz...senağlama
canım sana sadece şunu söyleyebilirim hepimiz bu imtihanı ne yazıkki yaşayacağız Yüce Mevlam bunu uygun görmüş :çok üzgünüm:
sana sadece bu imtihanı başarı ile geçmek kalıyor tevekkül ederek isyan etmeyerek ....
Rabbim kimseyi ölüm acısıyla sınamasın inşallah dualarımız seninle Ruhları Şad mekanları cennet olsun inşallah....:a015:

çok zor canım arkadaşım...
Allah ramet eyleyin yattıkları yer cennet olsun..
Allah ım sana sabrını da versin....
her duam da mutlaka onlar da olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…