yorumlarınızı bekliyorum

dilay26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2010
63
1
slm arkadaşlar ben 27 nisanda çatlatma iğnesi oldum regil tarihim 13 mayıs yani bu gün pazrtesi sabah ilk idrarla test yaptım silikte olsa 2. çizgi çıktı akşam üzeri tekrar test yaptım farklı markaydı negatif çıktı tabi benim kafam karıştı gittim bide kan testi yaptırdım oda negatif hala regil olmadım şimdi bunların hangisi doğru kan testinin yanlış çıkma ihtimali varmı? idrarda çıktıysa kanda zaten çıkması gerekmezmi yani ben hamile değilmiyim yoksa umut varmı hala lütfen yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürlerbilmiyorumkismile

canım bende çatlatma iğnesiyle hamile kaldım.adet dönemimden iki üç gün önce kanda baktırdım değerim çok düşük çıkmıştı.belkide geç dölleme olmuştur inşallahta hamilesindir

canım bende çatlatma iğnesiyle hamile kaldım.adet dönemimden iki üç gün önce kanda baktırdım değerim çok düşük çıkmıştı.belkide geç dölleme olmuştur inşallahta hamilesindir

inşallah canım cevabın için tşkkler ilk iğnemdi sen ilk iğnedemi hamile kaldın 2.5 yıldır bekliyorum 2. çizgiyide ilk defa gördüm okadar heycanlanmıştım kursağımda kaldı

inşallah canım cevabın için tşkkler ilk iğnemdi sen ilk iğnedemi hamile kaldın 2.5 yıldır bekliyorum 2. çizgiyide ilk defa gördüm okadar heycanlanmıştım kursağımda kaldı

canım evet ilk iğnemde hamile kaldım çok şükür üç ay tedavi sonunda mutlu haberi aldım.rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın

canım evet ilk iğnemde hamile kaldım çok şükür üç ay tedavi sonunda mutlu haberi aldım.rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın

aaamiiiiiinnn inş. seninde sağlıklı bi şekilde kucağına almyı nasib etsin benimde üç ay oldu tedavi başlayalı hayırlısı inş hamileyimdir

Canım moralini bozmayayım ama bence değilsin cünkü kan testinin yanlıs cıkma ihtimali az ama cok da moralini bozma belki gec döllenme olmustur hayırlısı olsun

canım sıkıntı yapma birazdaha bekle daha sonra kan testini yenile inşallah Allah gönlüne göre verir.

kızlar bi sorum olacak,

benim adetim 10 gün gecikti testte negatif çıktı. ancak mide bulantım ayak ağrım bel ağrım ve karın ağrım adet olduğum halde devam ediyo ve inanılmaz karnım şiş !! hamile ikende adet görebiliyormuşsun ilk aylarda. offf kan tahlili yaptırsammı ne dersiniz ???
göğüslerimin ucumda beyaz halkalar oluştu ve iştahım inanılmaz arttı 20 gündür. ayrıca adet dönemlerimde inanılmaz tatlım yerdim. ama bu ay canım hiç istemedi. hatta çikolata kokusu hiç hoş gelmiyor artık..

Benim bir arkadasım da hamile oldugu halde 2 ay adet görmüş hem de normal boyutta. Canım senin hamile oldugunu sanmıyorum çünkü ben o agrıları her regl dönemimde yasıyorum yani onlar aynı zamanda regl belirtisi ama içim rahat olsun diyosan bir kan testi yaptır bence en azından belirsizlikten kurtulursun.

bende çatlama iğnesi olmuştum fakat tutmamıştı tam gününde hastalandım.çatlama iğnesinde bir gün bile geçmiyor öylesine düzene sokuyorki yarında hastalanmazsan bilki hamilesin inşallah öylesindir bide ben tedaviyi bıraktığım halde adetlerim düzene bindi bu klomen ve çatlama iğnesi en azından bu işe yaramış oldu.

bide adetime daha çok varken bel ağrıları çekmeye başlamıştım, kasıklarımda ağır inanılmazdı hemde saha günüme çok vardı. o yüzdende şüphe ettim. eğer bu belirsizlik devam ederse kafamda gidicem bi doktora

benimde aynen senin gibi oldu bu ay hatta herşey aynıydı doktora gittim meğerse sistit olmuşum arkadaşlar bebek hayaliyle rahatsızlıklarımızı bile belirti olarak algılayabiliyoruz o yüzden dikkat etmemiz gerekiyor eğer istiyorsan tabi inşallah seninki hamileliktendir

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…