yorumlarınızı bekliyorum lütfen arkadaşlar...

IHLAMUR01

EN BÜYÜK İSRAF NEFESLERİ BOŞA GEÇİRMEKTİR.
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2010
357
28
merhaba arkadaşlar.1 yıllık evliyim.eşim ve ben çok istiyorduk bir bebişimizin olmasını. kan tahlili yaptırdım beta-hcg 38.27 çıktı.ilk haberi aldığımda çok mutlu olduk..aralık ayında önceki aylar gibi hiç ümidim yoktu ama adetim yaklaşık 1 hafta gecikti ve tahlilimde pozitif çıktı.sevincim sadece 2 gün sürdü.4 haftalıkken kimyasal düşük yaptım.yolculuk yaptım acaba yolculuk sarstımı tam yerleşme döneminde.eylülde ayın 2 si,ekim ayın 28 ine,kasım 23 üne adet oldum.aralık 24 üne gebe kaldığımı öğrendim kandan.26 aralıkta ise kimyasal düşük yaptım.bu ay acaba hamile kalırmıyım göğüslerim yine herzamanki gibi ağrıyor ve şişti.her ay adetim 1 hafta öne geliyor.kafama takıldı acaba yine düşük yaptığımdaki gibi 26 sına mı olurum yoksa kasım 23 tü onumu baz almam gerekiyor.kimyasal düşük yapanlar tekrar nekadar süre sonra gebe kaldınız?

canım bende geçen ay kimyasal düşük yaptım bende senin gibi bekliyorum ayın 13 ünde yumurtladığımı hissettim buna göre ayın 27 sinde adet olmam gerekiyor bakalımm

Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin arkadaşlar..

Son düzenleme:
arkadaşlar teşekür ederim ama sorduğum anlattığım şeylere göre beni tatmin edecek 1 cevap bulamadım.acaba adetim düzenli 1 biçimde her ay 1 hafta öne geliyor.düşük öncesi adetim 23 üydü.düşük yaptığım tarih 26 sı.düşük yaptığım tarihte mi adet olurum yoksa en sonki adetim gibi 23 ü mü bunu merak ediyorum.bugün ayın 22 si ve sadece göğüslerim şi ve ağrılı.gebe kaldığımdaki gibi sol kasığımda ve sol tarafımda ani kramplar var ağrı var.allahım hayırlısını versin ama anlayamadım sanki gebe kalacakmışım gibi 1 his var içimde..

canım bende 24 kasımda düşük yapmıştım bi sonraki adetim 25 aralıkta oldu ve tekrar bugün oldum yani bendede normal seyrinden 3 4 gün sonra geldi bi kaç ay böle olabiliyomuş sonra eski düzenine girermiş ama tabi hamilede olabilirsin canım

canım bende 24 kasımda düşük yapmıştım bi sonraki adetim 25 aralıkta oldu ve tekrar bugün oldum yani bendede normal seyrinden 3 4 gün sonra geldi bi kaç ay böle olabiliyomuş sonra eski düzenine girermiş ama tabi hamilede olabilirsin canım
çok teşekürler ama bu merak çıldırtacak beni.

cnm bnde kımyasal düşük yaptım her ay 1 gun atlar bnmde gene aynı zmnda geldı yanı değişen pek birşey olmadı=))):KK30:

X