Yoruldum artık,ne yapacağımı bilmiyorum…

benim kardeşim de öyleydi bende böyle düşünüyordum, polis arabasının ışığını görmesi yetti kendisine çeki düzen vermeye. o günden sonra asla bir daha ne bir eşyayı kırıcam vs. dedi, ne çıldırmışçasına bağırdı ne de saldırdı. polisi falan da dövemez ayrıca

Yok.İşin garibi olamıyor.Hayır çirkin de değil,dışarıya melek gibi.
Isin garibi demeyelim de Turk erkeklerin buyuk kismi zaten 170-75 araliginda haliyle dengini bulamiyordur.

Bu durumda onu strese sokan sebeplerden biri, ne olursa olsun insanin hayatinda aşk/sevgi olmadikca git gide negatiflesir, sevilmeme, tercih edilmeme duygusu acitir, ne yazikki.

Tabi sizin bu konuda hicbir kabahatiniz yok ama kiz kardesinizin zihni pek saglikli olmadigi icin size saldirarak icindeki acidan kaciyor belliki.

Psikiyatriye gitmesi icin ikna etmelisiniz.

Kaç yaşındaydı.
Ya bir de apartmana rezil olduk.Zaten bunun yüzünden bizi kimse sevmiyor.Normalde ben komşuluk ilişkilerini severim.Bu herkese (genelde kendinden küçğk gördüklerine )köyü davranıyor.Selam vermiyor,muhatap olmuyor.İnsanlarda dedikodu yapıyor.Ben de bu dedikodulara sinir olup kimseyle muhatap olmuyorum.

Anne babanızın yetiştirme hatası var adil olamayacaksan tek çocuk yap balık ile fil kiyaslanirmi onun yetenekleri başka sizinkiler başka .Benim şartlarım daha iyi istediği yere gelemedi derken küçümseme sezdim yazdiklarinizda ben mükemmellim onu idare ediyorum gibi.Bazi ablalarda büyük kardeslerde herşeyi ben bilirim en iyi ben yaparım ben iyiyim var zaten elestri dozunda olur ablalık biraz anlayış çokça sevgi ve destektir

Asla küçümsemedim.Şartlarımın daha iyi olduğunu o bana yükseldikçe sezdim.Oysa ben hep ona özenirdim.Ta ki bu kadar üstüme gelene kadar.

Siz bilirsiniz hatayı yuzune vurmak tepeden tavırlar değil birazda ona hak verip dinleyerek ilerler ilişkiler ilerde sizde yaninizda destek kardeş bulamazsınız anne baba öldüğünde bilmiyorum .Nedense evin küçüğü hep hatalı hep yanlış davranan hep sorunlu

Çok yakından tanıdığım birine benzettim kusura bakmayın oda insanı delirtir delirtir sonra ben naptim derdi .Dediğim gibi böyle giderse ilerde iki yabancı olunuyor birdahada olmuyor

Tabi dışardan izleyenler sorunu ağzını bozduğu için hep bozan tarafta arar ama bazen öyle değil işte .Olmuyorsa mesafe koyun kardesinizi seviyorsaniz benimde seninde hatalarım var birbirimizden başka kimiimiz var diyerek konuşun özür dilesin sizde üstüne gitmeyin gençlik elbet olgunlaşacak ipleri koparmayin birikiyor sonra ne yapsan iki kardeş değil iki düşman da olunabiliyor hassas konular

Aileler şu kıyas işini bıraksa keşke. Çocuklarına istemeden ne kadar zarar verdiklerinin farkında değiller. Kardeşinizin tedavi olması şart. Ailenizle konuşun ve
kardeşinizin destek alması konusunda hep birlikte onun yanında olduğunuzu hissettirin hatta gerekirse birlikte terapi alın.

Tamam ben ikna oldum siz sahanesiniz kardesiniz berbat iyi kotulemeler eminim o ablasını böyle sosyal platform karda herkese rezil olduk bunun yüzünden diye anlatmiyordur Allah yardımcısı olsun size iyi forumlar

Hayatta sorunlar yaşayabilirsin,haksızlığa uğrayabilirsin.Ama dümeni eline aldığın an kimseyi suçlamaya hakkın yok.
Benim de çocukluğum anormal geçti.Annem sen yapamazsın o yapar,sen sorunlusun o cin gibi diyerek büyüttü.Ama ben bunları destek yaptım,başardım,hayatta iyi yere gelmeye çalıştım.Ailem bunu görünce tersine döndü.Kardeşim de bunu kabullenemedi.

Evden ayrılıp mekanı ona bırakmayın. Belli ki kardeş değil düşman sizinki. Yabancı birinin evinde oda kiralamışsınız gibi düşünüp hiç muhattap olmayın. Size zarar vereceğini düşünüyorsanız kapınizı kilitleyip yatın. Ne kadar kalıplı olursa olun bu zamana kadar abla olarak ağırlığınızı koymanız gerekirdi. Şu an yapabileceğiniz tek şey yokmuş gibi davranmanız. Size bu kadar fiziksel zarar veren biriyle muhattap olmayın ama yayla gibi evi kendisine bırakıp at koşturmasına da izin vermeyin

Şaka gibisiniz. Sizi bu kadar sindirmesine nasıl izin veriyorsunuz ? Polisi de dövecekse madem arkanıza bakmadan kaçın o evden dememizi mi bekliyorsunuz. Belli ki sizi kıskanıyor çekemiyor. Kiraya çıkıp gireceğiniz aylık 15-20 bin TL'lik zarar bile onu mutlu etmeye yeter. Eğitimli vizyonlu insansınız. Gidin polise başvurun uğraşamıyorsanız kardeşinizle. Ya da muhattabı kesin, küs ev arkadaşı modunda takılın

herkes kendisine baksın, her ailede sorun var yapacak bir şey yok. apartmana rezil olucaz diye hayat sürülmez. onlar 10 dakika 20 dakika dedikodu yapar geçer. kimse kimseyi artık uzun süre düşünmüyor merak etmeyin. bizim de dedikodumuzu yapıyorlardır. hiçbiri zerre kadar umurumda değil açıkçası. konuşacak daha önemli konuları olmadığı için onlara ancak üzülüp acıyabilirim:/

bizimki 18,19 civarı idi . ama bu yaştan önce de sürekli artan bir şiddet eğilimi vardı artık polis meselesi benim de sinirimle ne olacaksa olsun raddesinde gerçekleşti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…