Yoruldum artık,ne yapacağımı bilmiyorum…

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
2.082
1.455
34
Merhabalar,kızkardeşim zıvanadan çıktı ve durduramadım.Birlikte kahvaltıya gittik,eğlendik,kahve içtik.Sonra ben alışverişe gittim.Bir tane bluz aldım,onda olduğunu bilmiyordum.Olay böyle başladı.”Hep bana özeniyorsun,bir kişiliğin ,kimliğin yok..” diyerek,ağır tahrik eden cümleler kurdu.Başta sustum ama sonra çıldırdım.Kimliksizsin kelimesi beni delirtti.Susmak da bilmiyor,ardı ardına sıralıyor.
Açtım ağzımı yumdum gözümü.Daha öncede saydırmıştı farklı bir sebepten ötürü,susmuştum ve bir daha konuşmamıştım.Sonra terapiye fikan gitmiş,azcık düzelmişti.Kendi içinde bir şans vermiştim.Bunu da ona söyledim.Sen kimsin ki bana şans veriyorsun diyerek saldırmaya başladı.Elim yüzüm çizik,darp içinde.Apartmana rezil olduğuma mı yanayın,bu yaptıklarına mı?

Aynı evde yaşıyoruz,babama ait.Ben babama param oldukça destek oluyorum,onun haricinde kira filan vermiyorum.Valla şu şartlar altında kiraya da çıkamam,çok zor.Bu beni öldürür diye de korkuyorum.Normal değik,bir kıyafetten konu nerelere geldi.

Nefret ediyor benden çünkü maalesef kıyaslanarak büyüdük,benim şartlarım ona göre daha iyi,O istediği yere gelemedi.Gelmek istiyor ama bir çabası da yok.Her olumsuzluk döneminde bir krize giriyor ve o krizin acısı da benden çıkıyor.İşin kötüsü haklı olduğuna o kdar inanıyor ki,her şeyin sebebi beni görüyor.
Bazen beni çok seviyor,bazen benden öldüresiye nefret ediyor.İnanmak istiyorum ona her seferinde pişman oluyorum.
Ne yapacağımı bilmiyorum.Aynu kıyafeti yanlışlıkla aldım diye konu nerelere geldi.Bir de benden özür dileyeceksin diye bağırmaz mı?Dilemeyince saldırması…Kafayı yedi.
Mahalleye rezil olmamız da cabası..
Çok zor.Evden giden ben olacağım galiba.Evlenemiyorum da korkudan.Çocukken annem ,büyüynce bu,tekrar tekrar yaşıyorum.Kursum vardı,darp izlerinden gidemedim.Yarın işe gideceğim.Nasıl kamufle edeceğim kendimi bilmiyorum.
Girdabın içindeyim.Sanırsam benim ayrılmam gerek bu evden ama nasıl?
“Defol git,gittiğin gün bayram edicem,hayatımı mahvettin,o…,ş….z..Allah b..versin gibi sözler o kadar ağır ki?Bana zorla yanına tayin isteten,birlikte rahat ederiz diyen kendisi …
Çok yoruldum..Ne yapacağımı bilmiyorum.

Oyle kardesin cakardim bi tane agzina. Sen niye bu kadar pasif kaliyosun ki? Kardes de olsa biyere kadar valla. Sen izin veriyosun kendini bu kadar ezdirmeye. Kendine ya bi duzen kurucan. Yada boyle devam etmesine izin vermicen.
Yapılı,gücüm yetmiyor.Kendime yeni düzen kuracağım da her seferinde ben fedakarlık yapıyorum,dönem içinde düzen kurmak çok zor.Kiralar olmuş bir maaş kadar.Ne güzel babam evini açmıştı bize.Koskoca evi paylaşamadı benimle.Benim için sorun yok da o bana sataşıyor.Benden ne istiyorsun diyorum,nefret ediyorum senden diyor.

Kardeşiniz,kendi basarisizliklarinin sorumlusu olarak sizi görüyor.
Çünkü kendi hatalarını kabul etmek yerine sizi suçlamak daha kolay geliyor.
Sizin canınızı yaktikca kendince içini sogutuyor.
Bu davranışlarına göz yummayin,kabul etmeyin.Acilen bir danışmana gitmeyi kabul etmeli.
Bu kadar saplantılı olmak çok tehlikeli bana kalırsa.

Ayrı eve çıkın ve ilişkiyi kesin.
2 3 gün rapor alın gitmeyin işe...
Darp raporu alıp şikayetçi olmanız da bir seçenek...
Öğretmenim,bir okutuyorum.Zaten ameliyat olmam gerektiği için rapor alacağım.Çok devamsızlık da göze batıyor.
Dayak yiyince kapı çarptı diyen kadınlarla o kadar iyi empati yapıyorum ki şu anda..Ben de kedi tırmaladı diyeceğim.

Danışmana gidiyordu,biraz düzelmişti,anneme karşı özellikle,sonra bıraktı maddi sebeplerden ötürü.Şimdi bana sardı.

Bisiklet bilmiyordum düştüm diyebilirsiniz.oluyor oyle kazalar.Su devirde kıra çok zor tek maaşla.ama ya delinizi gudeceksiniz ya ayrı eve çıkacaksınız.

benden 10 yaş küçük kardeşim de saçma sapan tavırlar sergiliyordu bana anneme ve diğer kardeşime. bir gün tartışma esnasında yine tv yi parçalıcam vs. dedi. (ki bunu dediğinde 18 yaşını geçmişti 20lere yakındı)onu tutarken de sinirlendi kolumu ısırdı. bende polisi aradım, sonra polis geldi şikayetçi olmadım ama o korku ona yetti. bozulan psikolojisi ne olduysa artık polis geldikten sonra bir günde düzeldi, 3 yıldır da gayet sakin.

siz alttan aldıkça o daha çok coşuyordur. size saldırması kasten yaralama suçunu oluşturur. komşulara rezil olucaz aman biz sesimizi çıkarmayalım diye diye zaten bu hale getirmişsinizdir onu

Valla sormayın,ama bizimki 30 yaşında.Duracak gibi değil.90 kilo 175 boyunda.Ben minyonum.
Açıkçası korkuyorun.Ben üç yaş büyüyüğüm.
Anlayacağınız bizimkisi korkusuz.Bu yaştan sonra polisi de döver o.

Dovemez, ona da bu korku yetecektir, polis demek isinin gucunun riske girmesi demek.

Erkek arkadasi var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…