Yoruldum. Anlatmaya ve fikrinize ihtiyacım var.

Ay herkes özet geçmiş ben görmemişim

Yani okumaya okurum ama bu arkadaş mevzuları beni sarmıyor. Gün gelecek hayatınızda olmayacak insanlar için bu kadar yazacak ne buluyorsunuz
Çok fazla anlam yükleniyor buna.Sonra arkadaşlar yaş olarak büyüyünce kimse aynı kalmıyor eş evlilik iş aş derken yeni hayat başlıyor.Siz de hem kendinizden çok fazla verici olmuş karşıdanda aynısını beklemişsiniz.(Yanlış yerde başladı paylaşım yapana bu.)
Herkesin değişeceğini yaş aldıkça unutmayın ve kabullenin bunu.Kimseyde inanın bu kadar bağlanmayın.Ben şahsen bana da bu kadar bağlanılmasını istemem eşimin bile fazla sevgi yorar demişti bir hukukçu

Okurdum ama hava çok sıcak

Ben mi kötü kalpliyim dedim başlarını okurken ama sonlarına doğru emin oldum sizinkisi dostluktan farklı birşey. Zaten kendinizde ilişkim diye tasvir ediyorsunuz. Eşcinsellikle ilgili hiçbir fikrim yok ama tabloya bakarsak bir taraf erkek rolünü üstlenmek zorunda kalıyor sanırım. (Gerçi cinsiyet belirtilmemiş bu kişi karşı cins mi?) Tavsiyeye açık bir konu değil. Madem beraber yaşamak istiyorsunuz mükemmelliyetçiliği bırakıp ne iş olsa yapacaksınız. Üzgünğm ama okuduğunuz mesleklerin tr şartlarında sunabilecekleri belli..

Yarısına kadar okuyabildim resmen de hepimizin arkadaşı dostu var kimse de hayatını bu kadar bağımlı yaşamıyor he aşk yaşıyorsanız bunu belirtin bu çarpık ilişki de çok yürümez..

bence cinsel yöneliminiz ne olursa olsun, hayata fazla edebi ve dramatik yaklaşıyorsunuz. Bunun ne size ne de sevdiğiniz insanlara faydası olmaz diye düşünüyorum. Hayatın gerçekleri kişiden kişiye değişir fakat edebiyat yaparak ve dram üreterek , gerçekleri gözmezden gelip at gözlüğü takarak olduğunuz yerde saymayı bırakın daha da geriye gidip akıldan olursunuz. Kendinizi bulmanız için ne gerekiyorsa yapın acilen. Aksi takdirde yazdıklarınızı tekrar okursanız herşeyin daha da kötüye gideceğini anlayacaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…