Yolculuk

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlar ben 28 +5 haftalık hamileyim urfada oturuyoduk tayinimiz denizliye çıktı mesafesi 16 saat arabamızda yok bu kadar uzun yolculuk acaba zararlı olurmuu bebegim ve benim için CADIARZU

kızlar ben 28 +5 haftalık hamileyim urfada oturuyoduk tayinimiz denizliye çıktı mesafesi 16 saat arabamızda yok bu kadar uzun yolculuk acaba zararlı olurmuu bebegim ve benim için CADIARZU

a.s.canım öncelikle tayininiz hayırlı olsun. bence dr una bir sor bakalım ne diycek. uzun yol çünkü ne desek boş.

Tatlım riskli bir hamilelik geçirmiyorsan sorun olmaz diye biliyorum. Ben de 33. haftamda Antalya'ya ailemin yanına gideceğim, gerçi benimki 7 saatlik yol ama bebeğim çok büyümüş olacak. Doktorum son haftaya kadar problem yok ama her 2 saatte bir 10 dakikalık molalar verip yürümen lazım dedi. Araba kiralama şansınız varsa daha iyi olur bence. En azından arabanın arkasında yatma şansın var.

cnm tayininiz hayırlı olsun, bence bu konuda doktoruna danışman uygun olur tatlım...

X