Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yokkk arkadaşş yokkk :( !!!!!!!

offoff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
569
6
ya ne denediysem olmadı ya offfff çörekotu yağı kullandım doldunlaştırdı gibi geldi ama sonra fosss!!!

çilek yağı kullandım o da 2 cm farketti ama sonra fossssss!!!!!!!!

hayıt kullandım saç dökülmesi yaptı biraz dolgunlaştı göğüslerim ama tekrar fosss !!!!!

tammm tamınaa 5 tane ayrı otuuu karıştırıp demledim içtim bi süre ama o da fossssssss !!!!!

NAPCAM BEN YAAAA !!!!!! :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

ben şu an ısırgan otu demleyip içiyorum bi de şerbetçi otu karışımını sürmeye başladım deneyen herkes çok memnun açıp okumanı tavsiye ederim gerçekten etkili yöntemlere benziyolar özellikle şerbetçi otundan herkes çok memnun 2 hafta ara verenler olmuş herhangi bi gerileme yok diolar başlık 'kızlar denendi onaylandı' bence bi göz at

ben şu an ısırgan otu demleyip içiyorum bi de şerbetçi otu karışımını sürmeye başladım deneyen herkes çok memnun açıp okumanı tavsiye ederim gerçekten etkili yöntemlere benziyolar özellikle şerbetçi otundan herkes çok memnun 2 hafta ara verenler olmuş herhangi bi gerileme yok diolar başlık 'kızlar denendi onaylandı' bence bi göz at

ısırgan otunu da denedim tatlım.. çok düzenli olan adetim onu kullandığım ay gecikti ben de bıraktım :KK43:(

hmm öyle bi etkisi var mı bilemiyorum ben daha yeni başladım kullanmaya. şerbetçiotunu denedin mi daha önce

bende ne yaptıysam yok yok ! erkeste işe yarayan yöntemler bende nedense etki etmiyo ! hiç bi büyüme olmuyo en fazla dolgunluk oluyo oda sonra foos ! bitek şerbetçi otu kaldı kullanmadığım ama onuda yapmaya üşeniyorum :44:

off off yol arkadaşım :KK43: bendeki vaziyeti de biliyorsun dediğin gibi foss:KK59: üff yaa hiç bişe işe yaramıyoooooooo

Param olsa hemen şimdi ameliyat olurdum. Artık her gece rüyama girer oldu bu iş. Valla kızlar paranız varsa hiç uğraşmayın bence. :KK20:

kilo problemin yoksa kilo almayı dene cnm bende baya etkili oldu ne kadar küçük göğüslerin var derdi herkes şimdi millet bayılıyo :KK1: giysi denerken falan ne güzel göğüsleriniz var dolduruyo giysileri diyolar :KK1: halbuki hiç yoktu 75ken 85 oldu 85 de sıkıyo :KK53: ama aynı zamanda bu çaylarıda içmeye devam ediyorum gözüm doymadı yaani hala takipteyim ama en etkilisi kilo almak

içmediğim şey,sürmediğim krem,kullanmadığım büyütücü hap kalmadı okadar para döktüm haplara ama yine değişen bişey yok:KK47:bende vazgeçtim uğraştıkça sinir oluyorum çünkü :KK68:en güzeli ameliyat olmak yoksa olmuyor ....eşime dedim ben silikon taktırcam diye:KK64:ne gerek var dedi ? nasıl gerek yok dedim yaaaaaaaaaaa:KK4:yaptırcam işte iyi tamam araştıralım dedi şimdi oda korkutuyo beni uffffffffffff kiloda alamıyorum zayıfım yapı gereği yiyorum nereye gidiyor anlamıyorum :KK53:

aynı sorun bende de war yiyorum kilo alamıorum. bir öğünde 2 kişilik yemek yiyorum yine olmuyo yine olmuyo ben bi tek şerbetçi otu kreminin faydasını gördüm onu da ısırgan otu çayıyla beraber kullanıyorum. bi de kilo almak için bi karışım hazırladım onu yiyorum aklıma geldikçe aslında onun da faydası olabilir büyümeye çinkü masaj yaparak ordaki hücreleri harekete geçiriyorum ve yağ orda depolanıo die düşünüyorum

kilo problemin yoksa kilo almayı dene cnm bende baya etkili oldu ne kadar küçük göğüslerin var derdi herkes şimdi millet bayılıyo :KK1: giysi denerken falan ne güzel göğüsleriniz var dolduruyo giysileri diyolar :KK1: halbuki hiç yoktu 75ken 85 oldu 85 de sıkıyo :KK53: ama aynı zamanda bu çaylarıda içmeye devam ediyorum gözüm doymadı yaani hala takipteyim ama en etkilisi kilo almak

85 miii :KK30: kilo problemim yok ama kilo alsam nolcakki o da işe yaramaz :KK50: :KK50:

Benim göğüslerimde minnok evliyim ben :84: 75 bile büyük oluyo gece südyen takmayınca kayboluyo eşim arıyo nerde ki memişlerin diye benimde moralim çok bozuluyo ama böyle çok güzel diyip beni kandırıyo.. Bencede paranız varsa silikon yaptırın derim büyümüyo ben 50 kiloyum gerçi zayıfım...

Kaç kiloydunki? kaç kilo olunca büyüdü? Bende büyüsün istiyorum... :85:

85 miii :KK30: kilo problemim yok ama kilo alsam nolcakki o da işe yaramaz :KK50: :KK50:

Kaç kiloydunki? kaç kilo olunca büyüdü? Bende büyüsün istiyorum... :85:

55 kiloydum 1.75 boyum var zayıftım 7 kilo aldım:KK58: ve bu bedene geldi şuanda 63 kiloyum 60 olmak istiyorum ve en güzeli 1-2 kilo verdiğimde de göğüs ölçüm değişmiyo umarım kalır böyle :KK58: ve biraz daha büyür:97:

bencede en etkili yöntem kilo almak tabi kilo sorunu yoksa. benim boyum 1.69 kilom 47 bende 6 kilo falan alsam belki göğüslerimde büyür ama alamıyorum !

canım sen onu mu deneyip kilo aldın.
nasıl aldığını söyler misin bu kiloları :KK71:

hayır cnm ben o şekilde almadım kilolarımı ama çevremdeki zayıf arkadaşlarımın çocğu bu şekilde kilo aldı bense çok hareket ederdim mesela sırf yürüyüş olsun diye 1-2 durak önce iner yürürdüm artık her yere arabayla gidiyorum:KK53: çok su içerdim 2ltden fazla artık bir iki bardağı bilel zor içiyorum yemeği çok yavaş sindire sindire yerdim artık geç kalma korkusuyla apar topar yiyorum gece yatmadan çok yemek yiyorum hazır yemek çok tüketiyorum ekmeği fazla yiyorum göğüsleri büyütücem diye hurmayı çok yedim sanırım bununda etkisi oldu yani hepsi bir araya gelince ben bi bakmışım hoooppp 7 kilo almışımm:KK1: :KK1:

X