Yok mu hiç sesimi duyan??

hesnam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2014
483
165
Daha öncede konu açtım ama hiç kimse yardımcı olmadı:KK43:( lütfen eşimi bana ve eve bağlamak için Bi dua söyleyin ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun deneyimlemiş arkadaşlar

Bakara suresini okuyun.
Hatta telefonunuza kaydedin musait zamanlarda dinleyin ayrıca.
Insirah suresini okuyun bol bol.
Ayrica tesbihatlardada
Ya fettah ya allah ya kerim cekin.
Bol bol salavat getirip yuvaniz icin dua edin.

ya vedud ya cami ya mukallibel kulub esmalarını bol çek canım bir de Taha suresi 39. ayetinin sonu 've elgaytu aleyke mehabbeten minni: sana kendimden sevdi verdim' bunu hergün okumaya çalış inşaallah sıkıntıların geçer.

Selemun Aleyküm kulun Allahü Tealaya en yakın olduğu zaman Namazdır. güzelce abdest alın Allah rızası için 2 rekat namaz kılın namazı bitirdikten sonra seccadeden kalkmayın istiğfar okuyun ardından salavat getirip 3 ihlas 1 fatiha okuyup sevabını peygamber efendimiz 'Sallallahu Aleyhi Vesellem' enbiya ve evliyalara hediye eyleyin.. kalpten Duanızı edin bitirtiğinizde salavat çekin. Allahü Teala yardımcınız olsun

Bakara süresini oku canım.İnşallah Allah muhabbetinizi arttırır

H hesnam her gün 21 kere "kem terekü min cennatin ve uyun" ayeti okunur. (ayetini yanlış yazmış olabilirim; doğrusunu internetten bulabilirsin)

Al
ya vedud ya cami ya mukallibel kulub esmalarını bol çek canım bir de Taha suresi 39. ayetinin sonu 've elgaytu aleyke mehabbeten minni: sana kendimden sevdi verdim' bunu hergün okumaya çalış inşaallah sıkıntıların geçer.
Allah razı olsun cnm

Eşim bana değer versin beni kaybetmekten korksun istiyorum. Çünkü çok başına buyruk hareket ediyor. Söyleyince bana karışma deyip çıkıyor sahada sinirlenirse öfke kontrolü yok vuruyor kırıyor
Dua etmek güzel tabi ki ama hem dua edip hemde bir evlilik danışmanına gitseniz ya da adam gibi konuşsanız karşınıza alıp.

Dua etmek güzel tabi ki ama hem dua edip hemde bir evlilik danışmanına gitseniz ya da adam gibi konuşsanız karşınıza alıp.
Yarın Bi psikiyatra gidicez ama sonuç benim lehimlemiş aleyhimemi olur bilmiyorum. Belkide onunla dertleştiğinde evliliğin ona göre olmadığını söyler doktor yada bilmiyorum. Evliliğimi kurtarmak istiyorum. O yüzden uğraşıyorum inşallah iyi olur herşey dua edin lütfen bizim için

X