yök başkanına çok teşekkür ederim

A

aşksız prenses

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi aşksız prenses
öss puanlarını düşüren ve üniversitelerde kontenjanları artıran sayın yök başkanına çoook teşekkür ederim.bu haber beni çok mutlu etti ve eminim öss ye giren bütün adaylarda memnundur bu haberden.umarım herkes için hayırlısı olur ve Allah herkesin gönlündeki mesleği nasip eder inşallah.Allah emek zailiği vermesin...a.s.a.s.

evet kontenjanların artması iyi bir durum fakat puanların düşmesi neyi ifade ediyor ki?sonuçta bu bir sıralama sınavı belli bi puanı alan herkes kazanıyor diye bir kural yok malesef...yani beni o kadar da sevindirmedi bu haber

puanları görelim bakalım nasıl düşmüş sonra teşekkür edelim.YARIMAĞAN a da ayrıca teşekkür ediyoruz.sorular kolay kolay dedi milleti kandırdı.sınavdan her çıkanın yüzü asıktı mahvettiler çocukları.
çevremde sınavım iyi geçti diyene rastlamadım.ağlayan ağlayana.

puanları düşürüp kontenjanları arttırmışlar saolsunlar da üniversiteyi bitirip de iş bulamadığı için kendini öldüren gençlere napılacak merak ediyorum... iş üniversiteye girmekte diil artık çünkü...

tamamen kandırmaca..
her yere üniversite açtılar..
işsizler ordusuna yeni neferler..
bir sürü mezun işsiz..
kandırıyorlar insanları..
şimdi mutlu oluyorsunuz ama okul bitip ortada kalınca da ben üniversite mezunuyum nasıl açıkta kalırım diyorsunuz..
hepimiz böyleyiz..
bence halkı oyalamak kandırmak adına pek de mantıklı olmayan bir karar..
üstelik kalitede düşüyor..
18 nete yeterliymiş.. kim burada kalite olduğunu söyleyebilir..
çalışan çalışmayan herkes üniversiteye girecek..

evet aslında size katılıyorum haklısınız mezun ve işsiz o kadar çok kişi var ki.ama yinede üniversiteye gitmek isteyenlere harika bir fırsat oldu bnu kont artması ve puan düşmesi.yinede herkes için hayırlısı olsun ve Allah herkesin gönlüne göre versin dostlarım..a.s.a.s.

aynen katılıyorum ..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…