Yoğurt zerdeçal zencefil tarçın müthişşşş

Safiye80

hedef...başarı...
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
69
35
43
Denedim arkadaşlar sizlere anlatacağım baştan sona...
Ben 92 kilo iken karar verdim.iki buçuk aydır diyet spor yapıyorum bu yolla 6 kilo verdim.bu yola başlarken günde bir paket içtiğim sigarayı da bıraktım.doğum kontrol yöntemi olan spiral çıkarttırdım ve yenisini taktırdım...kilo vermemem için sanki herşeyi yapmıştım.başlarken korktum ya veremezsem bunlar kilo vermemi engellerse ne yapardımm??? Neyseki iki ayda 6 kilo gitti su tuz yağ her neyse gitmişti bi hafifledimm.tartı oynamıyordu durmuştu birşeyler yapmalıydım lahana çorbasını denedim pek başarılı olmadı.bu arada adet dönemim geldi bi türlü olmuyordu 8 gün sonra oldu çok şükür ... Ve muhteşem formülle tanıştım.yoğurt zencefil zerdeçal tarçın hemen denemeliydim.adetliydim kilo gitmezdiki şişlikte vardı.ama olsun ya denemeliydim ...aldım başladım ama farklı yöntemle.86.500 ile başladım sihir formüle. Ertesi sabah tartı vakti geldi saat 9 .bende bi korku ya olmamışsa zaten olmaz ki adetliyim ki derken çıktım tartıya .84.900 gram aman allahım dedim olamaz mümkün değil.inanın belki 10 kere indim çıktım tartıya :)) bu sonuçla havalara uçtum.hemen koştum mutfağa sihirli kürümü yaptım kendi tarifimle ...ikinci günde bittiiii . iki buçuk litre suyumudaiçiyorum tabi hergün.yeşil çayımıda içiyorum. Sabah oldu lavabo faslı falan derken .koştum tartıya :) tam 84 200 ...ben şokkk kural koyulmuş iki gün diye of dedim zaten acıkmıyorum ben bunu bir gün daha yapayım ...yaptım oda bitti çıktım tartıya 83.900 .gerek yokmuş üçüncü güne haftada iki kafi imiş . önümüzdeki haftayı sabırsızlıkla bekliyorum inşallah yine süper sonuçlarla karşılaşırız :)
Tadı harika benim tarifimle karışınca...
Aşırı tok tutuyor benim formulüm :)

Sadece bu kürü yedim içine gevrek kattım meyve kattım.
Tam anlamadım , günde kaç kez ve hangi ölçülerle hazırladınız kürü , haftada iki gün kur sonra normal yemek düzeni mi ? Biraz daha detaylı yazar misiniz ?

Tam anlamadım , günde kaç kez ve hangi ölçülerle hazırladınız kürü , haftada iki gün kur sonra normal yemek düzeni mi ? Biraz daha detaylı yazar misiniz ?
Günde üç kere yedim .biri sabah 10 ..11 arası ...diğeri akşam üzeri 4...5 gibi...5 kaşık yoğurt baharatlar çay kaşığıyla.6 kaşık gevrek .taze meyve olarak mesela 5 çilek yarım kivi yarım portakal.aslında gevrek te meyvelerde göz kararı.günde iki kere böyle yedim.üçüncüsünü gece yatarken bir saat önce... üç kaşık yoğurt birer çay kaşığı baharat. İki gün böyle yedim.sonrasında normal diyetime devam .

Bu hafta ikinci kürümü demicem.çarşamba ve perşembe günleri.eğer bu haftada kilo giderse sonuç çok güzel olacak. Benim gibi 20 kilo fazlası olanlar için haftada 1 kilo bile gitse ayda 4 kilo eder bu bile muhteşem olur.diyet ve spora tabiki devam.

Bu hafta ikinci kürümü demicem.çarşamba ve perşembe günleri.eğer bu haftada kilo giderse sonuç çok güzel olacak. Benim gibi 20 kilo fazlası olanlar için haftada 1 kilo bile gitse ayda 4 kilo eder bu bile muhteşem olur.diyet ve spora tabiki devam.
Teşekkür ederim . Bunu mutlaka denemek istiyorum hatta bugün hazırlayacaktım ama zerdeçal bitmis .
İnşallah sende istediğin kiloya kısa zamanda ulaşır ve korursun .

bu tarıf hergun mu yapılıyo gunde 3 kez ben dun basladım gunde 3 ogun bır kase yedım hergun boyle devam mı edıcem kızlar

Merhabalar bende başlayacağım bu kure çok merak ettim benimde 27 kilo fazlam vardı suan 11 kaldı çok şükür , adet dönemi tartı oynamıyo moralim bozuldu denemek istedim bakalım sonuc ne olacak bende tabiki spor ve diyet yanında yapicam ek olarak sonuçları bakalım ne olacak

X