YOĞURT KÜRÜ DENEYİP ZAYİFLAYANNN???

meleknurdogan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2017
1.120
567
35
Su aralar çok revasta olan yoğurt acı pul biber, tarçın, nane ,kekik karışımını gece yatmadan önce uygulayıp deneyen var mı çok kısa sürelerde yağ yakımı oluyor gbi deneyenlerden yorumlar okudum .. ama kekiğin özellikle fazla kullanımda vücutta kalıcı hasarlar bıraktığını da duydum.kararsizimmm??

Bende çok duydum.. sadece kırmızı acı pul biber limon şeklinde olanını biliyorum kekiğin ne gibi zararı var biraz bahseder misiniz?

Yok her türlü kürü denedim yemek yemeyi kesmezsen hiç biri işe yaramaz ama şöyle bir şey olabiliyor yagdan yakmanı saglıyor en önemlisi düzenlikalori sayımı ile kilo vermek bu şekilde 6 ayda 30 kilo verdim daha sonra uzun vadede 10 kilo verdim en işe yarayan yöntem spor ve yürüyüş kesinlikle

Bende çok duydum.. sadece kırmızı acı pul biber limon şeklinde olanını biliyorum kekiğin ne gibi zararı var biraz bahseder misiniz?
Benim tanıdığım biri kekigi demleyip içiyordu sürekli ..sınırını aşmış sanırım zayıfladı çok öldü. İdrarindan parça parça yağ geliyormuş son zamanlar .. Otopsi raporuna göre vücudunda yağ kalmamis demişler.. yağ atiyo vücuttan ama keisnlikle uzman yardımıyla kullanılmalı belli sınırı olmalı demleyince mi dokundu bilemiyorum .. sadece et yemeklere çok az koyarım.o olaydan sonra çok tuketmemeye başladım ben .nette gördüm kekikli naneli acı biberli yaptilar bana fazla gbi geldi ..gece yiyemem ben zaten belli saatten sonra yoğurt dokunuyor bana anca yemekte

Yok her türlü kürü denedim yemek yemeyi kesmezsen hiç biri işe yaramaz ama şöyle bir şey olabiliyor yagdan yakmanı saglıyor en önemlisi düzenlikalori sayımı ile kilo vermek bu şekilde 6 ayda 30 kilo verdim daha sonra uzun vadede 10 kilo verdim en işe yarayan yöntem spor ve yürüyüş kesinlikle
Yağdan gitsin istiyorum zaten ..
Kemiklerim ağır ama.. yağ oranı pek yoktu olcturmustum.. yine de az da olsa bacak bölgemde var hareket yapıyorum her akşam yine de istediğim ölçülere gelemedim.. yoğurtla mi o kiloları verdin.. tabikii yeme içmeyi kesmeden asla verilmiyor malesef

Şöyle söyleyim önceliğim diyet oldu yagdan gitmesi içinde bitki karışımı çaylar içtim evet işe de yaradı inceldim ama en önemlisi spor acayip inceltiyor seni misa 80 kiloyken şahsen 75 70 kilo gibi göründüğümü söylerlerdi zencefilli detoks suyu uyguladım ayda 3 gün onunda etkisi oldu ve geceleri yogurduma zencefil tozu karıştırırdım öyle çok şey denedim çogu da kısmen işe yaradı tabi bogazımı tutugum sürece

Bozunca olmuyor makesef uymak lazım ama zor .. ramazan diye ben de hafif kacirdim
Ben aslında baya devam ettim ama o sıra ekmeği tamamen kesmiştim daha etkili olsun diye ikisi bi arada yüremedimiğdeme zarar verdim eşim çok kızdı artık bıraka bu saçmalıkları falan dedi :olamaz: tabi asıl saçmalık benim kilolarımdı anlamıyordu böyle iyisin diye diye bende saldım :mad:

Şöyle söyleyim önceliğim diyet oldu yagdan gitmesi içinde bitki karışımı çaylar içtim evet işe de yaradı inceldim ama en önemlisi spor acayip inceltiyor seni misa 80 kiloyken şahsen 75 70 kilo gibi göründüğümü söylerlerdi zencefilli detoks suyu uyguladım ayda 3 gün onunda etkisi oldu ve geceleri yogurduma zencefil tozu karıştırırdım öyle çok şey denedim çogu da kısmen işe yaradı tabi bogazımı tutugum sürece
Zencefil tozu ben de kullanıyorum yogurdumda zerdecalla tarçınla karıştırıyorum sarımsak koyuyorum bağışıklık için zayıflamaya etkisi olur mu şaşırdım

Ben aslında baya devam ettim ama o sıra ekmeği tamamen kesmiştim daha etkili olsun diye ikisi bi arada yüremedimiğdeme zarar verdim eşim çok kızdı artık bıraka bu saçmalıkları falan dedi :olamaz: tabi asıl saçmalık benim kilolarımdı anlamıyordu böyle iyisin diye diye bende saldım :mad:
Ne güzel işte ben eşime göre gayet fitim inceyim yine de amacım var vermeye çalışırım ... Bir iki gün kaçırmayın laf sokar diyeti bozdun diye kendisi 100 kilo boyu 1.69 beni kilolu görüyor benim boy 1.75 kilo 71

Zencefil hem yag yakıyor hem metobolizmamızı çalıştırıyor özellikle tarçınla kullanman iyi anladığım kadarıyla kilolu degilsin düzenli beslenmeyle çok kısa sürede yagdan verirsin defiğim gibi zencefil li tarçınlı çay ve bol su tabiki yanında spor ve yürüyüş günde 3 ögün kıaıtlı beslenme düşük kalorili 250 300 kaloriyi aşmadan ara ögünlerinde 100 kalori aşmadan 2 haftada istediğine ulaşırsın diye düşünüyorum tabiki un şeker ve tuz kesinlikle uzak durmak gerek affı yok 😁

Ne güzel işte ben eşime göre gayet fitim inceyim yine de amacım var vermeye çalışırım ... Bir iki gün kaçırmayın laf sokar diyeti bozdun diye kendisi 100 kilo boyu 1.69 beni kilolu görüyor benim boy 1.75 kilo 71
Yok bazen ben sorarım lütfen bana doğruyu söyle kırılmamam içinmi böyle diyorsun diye hayır diyor be seni böyle beğeniyorum diyor ama gel gör ki ben kendimi böyle beğenmiyorum sağlık için önemli aşırıya kaçmamak lazım

Zencefil hem yag yakıyor hem metobolizmamızı çalıştırıyor özellikle tarçınla kullanman iyi anladığım kadarıyla kilolu degilsin düzenli beslenmeyle çok kısa sürede yagdan verirsin defiğim gibi zencefil li tarçınlı çay ve bol su tabiki yanında spor ve yürüyüş günde 3 ögün kıaıtlı beslenme düşük kalorili 250 300 kaloriyi aşmadan ara ögünlerinde 100 kalori aşmadan 2 haftada istediğine ulaşırsın diye düşünüyorum tabiki un şeker ve tuz kesinlikle uzak durmak gerek affı yok 😁
Öyle de deneyeceğim.. genele göre basenliyim.bacaklarimda tek sorunum yağdan gitsin istiyorum.. boyum var yoksa gayet kiloluyum kendime göre hedefim 65 daha assagisini asla.dusunmem

Yok bazen ben sorarım lütfen bana doğruyu söyle kırılmamam içinmi böyle diyorsun diye hayır diyor be seni böyle beğeniyorum diyor ama gel gör ki ben kendimi böyle beğenmiyorum sağlık için önemli aşırıya kaçmamak lazım
Aynen en önemlisi kendimiz için zaten benim de umrumda değil ne dusundugu

Bencede olmasın canım 15 gün denemen lazım bu kürü sonra ara verip tekrar yapıcaksın umarım istediğin kiloya ulaşırsın canım 🤗
Gece yatmadan önce yapılıyormuş sanırım. Ama gece gece yoğurt soğuk soğuk hasta eder beni diye düşünüyorum .. yemekten bir iki saat sorna yapacagim

X