Saç Bakım Ürünleri Yıpranmış saçlara MAVİ SU faydalı mı ? Kullanan var mı ?

Prennses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2010
264
2
Saçlarım yıprandı yeterince kestirdim ama ne kadar kestirsemde uzamasından başka çare yok sanırım mavi su duydum acaba kötü görüntü yok olur mu çünkü günlük hayatta kötü görünüyor açııcıdan dolayı mafedildi saçlarım kasap yüzünden yani mavi su onarırmı bilemiyorum nerden almalıyım sanırım watsons gibi yerlerdede yok fikirlerinizi paylaşırsanız hata yapma şansım yok artık ... :KK69:

Saçlarım yıprandı yeterince kestirdim ama ne kadar kestirsemde uzamasından başka çare yok sanırım mavi su duydum acaba kötü görüntü yok olur mu çünkü günlük hayatta kötü görünüyor açııcıdan dolayı mafedildi saçlarım kasap yüzünden yani mavi su onarırmı bilemiyorum nerden almalıyım sanırım watsons gibi yerlerdede yok fikirlerinizi paylaşırsanız hata yapma şansım yok artık ... :KK69:
Canım bende senin gibiydim mavi su kullandım işe yaramadı ama mecidefendi saç bakım yağını gerçekten önerebilirim aktar da bulabilirsin fiyat 9 tl hemde çok uygun memnun kalacağından eminim benim saçlarım inanılmaz güzelleştii :KK69: önceki halini hatırlamak bile istemiyorumm :KK53:

mavi su saçın taranmasını kolaylaştırmak için birazcık yumuşaklık veriyor ancak bakım ürünü değil sanırım. ben çok uzun süredir kullanıyorum. hiç bir etkisi olmadı saçıma.

X