yine çok mutsuzum:(

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
kızlar 1 haziranda işe başladım. zaten bana yabancı olan çocuğum işten eve gelince hiç yüzüme bakmıyor hemde hiç bakmıyor .ona babaannesi bakıyor akşam saat 20:00 da uyuyor bir daha sabah 6 ya kadar uyanmıyor geçirdiğimiz vakit bu kadar ne yapıcam ben offff çok mutsuzum nasıl yapmalıyım yardım

canım öncelikle bu kadar üzme kendini çünkü bu konuda yalnız değilsin.senin gibi bir sür çalışan anne var.evet çok zordur eminin.ben ev hanımıyım ama öğretmen çocuğu olduğum için gayet iyi bilirim.anne ve çocuk çok özler birbirini.insanların mecburiyetleri vardır bu yüzden de fedakarlıklar yapılır.en büyük fedakarlıklarda cocuklarımız için tabi.şimdi çok hızlı bir büyüme sürecindeler eminim huy değiştirecektir.benimki sürekli huy değiştiriyo mesela.geçen gn arkadaşın bebeğinin doğumgünü vardı,gitmemizle eve geri dönmemiz bir oldu.hemen sevmek için üstüne atıldılar,o da benden ayrılıyo sandı,ne ağladı ne ağladı.şimdi böylesi daha mı iyi.sen onun annesisin ne olursa olsun onun içiçn dünyadaki en mükemmel kişisin sen.kimse senin üstüne çıkamaz onun gözünde.üzme kendini lütfen :)) :1hug:

benim sıpada bana hiç düşkün değil..başkasını görsün benim yüzüme bakmıyor bile..hele babasını..ama sorun etmiyorum..nede olsa dönüp geleceği yer kürkçü dükkanı..
sende üzme canım kendini..gerçekten anlıyorum seni..banada oluyor bazen..ama olsun geçer..bak görürsün nasıl sevecek seni..nasıl ayrılamayacak senden..o zaman bu yazdıklarına gülüp geçersin..

canim daha cok yeni ayriliyorsunuz dur bakalim.Zamanla ikiniz de alisacaksiniz.Ilk hafta bize kusuyorlar ama sonra geciyor merak etme.Bak ben neredeyse 4 aydir calisiyorum kizimi gunde 2 3 saat goruyorum ama ben bir yana onun icin dunya bir yana

canım uzulme bence bu kadar
sonucta cocuk ılgı ıstıyor, oyun ıstıyor, sevgıyle beslenmek ıstıyor
bızde ıste oldugumuz ıcın bunları evde aksama kadar yanında olan kısı kadar veremıyoruz
bende bebegım 2,5 aylık oldugundan bu yana calısıyorum
gun ıcınde yanına gıdıyorum emzırmek ıcın ama benım arkamdan hıc aglamıyor
anneannesının kucagında kapıya kadar gecırıp gulerek gonderıyor benı
ama annem yanından bır an ayrılsın cıglık atarak aglıyor sadece kolunu gorse bıle baslıyor gulmeye
cunku sabahtan aksama kadar yemegını O yedırıp, oyunu O'nunla oynuyor, gezmeye O'nunla cıkıyor
hatta benı emerken bıle annemın sesını duysa emmeyı bırakıp annemı ızlıyor
bende bozuluyorum kıskanıyorum ama annemı hıc sevmemesı, O'nun yanında aglaması daha kotu olurdu bence
zamanla buyudukce hersey daha ıyı oturacaktır merak etme

canım benim çalışan bir anne olarak aynı durumlardan biz de geçtik 4 aydır çalışıyorum hala ara ara küsüp yüz vermediği oluyor ilk günler bunu daha çok yapıyordu şimdi sanırım gitsemde geri döneceğimi anladı o yüzden gelince seviniyor. seninki de zamanla öyle olacaktır hiç sıkma canını uyku düzeni benimki de öle malesef erken uyuyor o yüzden çok az görebiliyorum ama ben gece kalkıp emziriyorum sadece biraz zaman tanı bebeğine ve strres yapma çünkü bebekler annelerinin vücudundaki negatif enerjiyi hissediyorlar ve bu yüzden annesinin kucağında durmak istemeyebiliyorlar o yüzden mümkün olduğunca rahat ve mutlu olmaya bak

bu kadar taktığın için büyütüyosun sen bence.Annesi olduğun gerçeğini hiçbirşey değiştiremez ve bi insan annesinin hiçbişeye değişmez .Ama ben sabaha kadar uyuyan bi bebek hayal bile edemiyorum yaww.nasıl bişey o öyleeedelikafadulden

walla ben 24 saat beraberım oglumla ama bana bır guluyorsa baskalarına 10 guluyor. o yuzden takma mutlaka bızımde degerımızı anlarlar bı gun :)

Bence de senin mutsuzluğunu hissediyor. En önemli şey senin moralin. Akşam uyuyana kadar sadece sen ilgilen, beraber oynayın, hava geç kararıyor azıcık dışarıya gezmeye çıkın..Umarım en kısa zamanda ikiniz de yeni hayatınıza uyum sağlarsınız.

benim oğlumda halasıyla çok eğleniyo benlede öyle ama daha onu görür görmez kuduruyo ama ne olursa olsun onlar bizim yavrularımız biraz daha büyüyüp bilinçlenince herşeyi daha iyi anlarlar sende üzme kendini bukadar

X