yine boşa mı hevesleniyorum,yoksa hayallerim gerçek olacak mı yardım edin:(

ozgulgulece

yasamiksiri.blogcu.com
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2010
2.156
349
iyi akşamlar arkadaşlar.beni aydınlatırsanız çok sevinrim.şimdiden teşekkür ederim.son adet tarihim 19 aralık.ocağın 6sında kadın doğum doktorum iri bir yumurta gördüğünü söyledi.ocağın 5-10-12sinde eşimle beraber olduk.şu ana kadar adet görmedim.ara ara sancılarım olsa da tam anlamıyla adetim bir türlü başlamadı.gebelik istediğim için ayın 20-21-22s,nde hpt yaptım ama hep negatifti.en son dün basit kaset testlerden birini yaptım 20 dk da sonuç çıkar yazıyodu 2.çizgi çıkmadı diye testi attım bilmem aradan ne kadar süre geçtikten sonra çıktı ama 2.çizgi soluk renkli çıkmıştı.tamam kabul ediyorum sonradan çıkan sonuç geçersizdir tabi ama yine de umut iştebugün ise tuvaletten çıkınca çok az kahverengi sulu akıntım oldu bikaç saat önce ancak adetim yine başlamadı.6sında yumurtam varsa ta 10 ya da 12snde döllenme olması mümkün müdür?şayet döllenme falan olmadıysa bugün ayın 25 adetimin başlaması gerekmez miydi?lütfen beni aydınlatın kızlar.en erken pazartesi kanda beta hcg baktırıcam ama çok stres yapıyorum

cnm yumurtan ne zaman catladi acaba,akintin filan ne zaman oldu bi de dr. kac mm demisti yumurtana..

cnm yumurtan ne zaman catladi acaba,akintin filan ne zaman oldu bi de dr. kac mm demisti yumurtana..
Malesef dr kaç mmoldugunu söylemedi sdece iri dedihep akıntım olur o yüzden çok belirgin bi artış olduysa da farketmedimhala beklemedeyim.yarın da olmazsam pazartesi gitcm test icin

benım testımde gec cıktı 1 saat sonra atmak ıcın gıttım baktımkı ıkıncı cızgı zor gozukuyo ertesı gun kan testı yaptırdım cok yenı hamılelegım varmıs suan 7 hafta oldu olabılır yanı

Çok tebrik ederim canım.gecen ayda hemen 2.cizgi cikmisti ama kimyasal gebelik çıktı.her akıntıda lavaboya kosuyorum adet gördm die(hayırlısı başım da agriyo((

Demin test yaptim ilk 5 dk silik cizgi ciktiinaniyim mi bilemedim.telden resimleri atamadim da(

bana kalsa pazartesi de dr a gitme. bizim hatamız bu önce acele ediyoruz sonra hüsrana uğruyoruz. 1 hafta daha bekle hala adet olmazsan git kan testi yaptır. hayırlısı olsun hakkında

bana kalsa pazartesi de dr a gitme. bizim hatamız bu önce acele ediyoruz sonra hüsrana uğruyoruz. 1 hafta daha bekle hala adet olmazsan git kan testi yaptır. hayırlısı olsun hakkında

çok haklısın ama benim de korkum bişey yoksa adetimi boşa geciktiriyorsam eğer durdukça daha çok heveslenicem diye korkuyorumEki Görüntüle 950462 [ATEki Görüntüle 950462 Eki Görüntüle 950462 Eki Görüntüle 950463 TACH=CONFIG]950462[/ATTACH]

cok ince bi cizgi var snrm cnm,zor goruluyor sanki..
hamile isen yeni bir hamilelik olabilir..
kanda az cikabilir deger..
ya da bikac gun daha bekle cizgi koyulasacak mi die..

cnm silik cizgi cikti ise hamilesindir bence,yarin kan ver bence..
guzel haberlerini bekliyoruz..

anlıyorum seni tabi ama inan bana böylesi daha iyi olacak senin için.sabretmeye çalış

Ya aslında cuma yaptıgm testte de çok snra 2.cizgi cıktı ama bilmiyorum iste.aptal durumuna düsürüyorum kendimi böyle.belki boş hayaller kuruyorum.sadece pazartesiden bu yana kac test yaptim inanamazsiniz(6ocakta yumurta görmstü dr bu kadargecikmesi belki de bi sağlık problemindwn.

cok ince bi cizgi var snrm cnm,zor goruluyor sanki..
hamile isen yeni bir hamilelik olabilir..
kanda az cikabilir deger..
ya da bikac gun daha bekle cizgi koyulasacak mi die..

Ogluma hamile oldgmu ögrendigim gun kanda 147 bt hcg varken de silikti keske gebelik olsa da beklemeye razıyım.ama yoksa her saat ümidim artıyor.kendimi kandırıyorum. Sağlk ocagnda yaptrsam kan testi ertesi gün çıkar zaten di mi sonuc.

selam cm hamilesin cızgi var ama silik bendede öyle olmuşdu rabbim yinede boşa çıkaemasın ama kesin var sende bebek

bu kadar muallakta kalma silik çıktıysa vardır acilen kan yaptır kurtul derim

Ayyy kızlar insallah vardir da yarin mujde veririm size.yoksa da direk kadin dogumun yolunu tutucam cunku bu gecikme normal diil

Silik bi cizgi var sanki
Yeni gebelik sanırım
Özelden bi kan testi yaptir, sonucu alırsın bugün
Icin rahat etsin, bekleme bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…