yine boşa mı hevesleniyorum,yoksa hayallerim gerçek olacak mı yardım edin:(

inş cm müjdeyle gelirsin:KK52::KK4:

Silik bi cizgi var sanki
Yeni gebelik sanırım
Özelden bi kan testi yaptir, sonucu alırsın bugün
Icin rahat etsin, bekleme bence:KK34:

Insallah kizlar.esim yanimda deil.kampta.annemler dahil kimseye suphem oldugunu söylemedim.ve ayrica sabirsizligimda su ana kadar bi suru test yaptim:KK43:bi de cikmazsa yine onca para verdim cikmadi durumunu yasamak isyemiyorum:KK43:(keske predictorlardan birini bari bugune saklasaydim daha guvenilir olurdu:KK43:(

Benim bebeğimde ilkin silik bir çizgiydi hatta o çizgi çıkmak için neredeyse yarım saat beklemişti ama şimdi dizimde uyuyor:) Allah isteyen herkese nasip etsin...

Saglik ocagina gittim.idrarda baktilar silik cizgi var gibi yok gibi dediler.kan verdim ertesi gun gelir sonuc dediler.kadin doguma gittim ultrasondan bakti bisey goremedi.tiroid , prolaktin ve beta hcg istedi.ama % 99, 9 gebelik yok dedi:KK43:bu gecikme normal deil.normal yoldan gebe kalamayacaksin.catlatma tedavisine baslariz sonuclara gore dedi.ciktigimdan beri agliyorum:KK43:(((cok ama cok kötüyüm

Saglik ocagina gittim.idrarda baktilar silik cizgi var gibi yok gibi dediler.kan verdim ertesi gun gelir sonuc dediler.kadin doguma gittim ultrasondan bakti bisey goremedi.tiroid , prolaktin ve beta hcg istedi.ama % 99, 9 gebelik yok dedi:KK43:bu gecikme normal deil.normal yoldan gebe kalamayacaksin.catlatma tedavisine baslariz sonuclara gore dedi.ciktigimdan beri agliyorum:KK43:(((cok ama cok kötüyüm

Üzülme hemen dur bakalım.Adetin gecikmeye devam etsede etmese başka doktora da git.Bir doktorun dediğine takılı kalma.Hatalar yapabiliyorlar biliyorsun.Hatta ben senin yerinde olsam yarın ilk iş başka bir doktorada muayeneye giderim.

Üzülme hemen dur bakalım.Adetin gecikmeye devam etsede etmese başka doktora da git.Bir doktorun dediğine takılı kalma.Hatalar yapabiliyorlar biliyorsun.Hatta ben senin yerinde olsam yarın ilk iş başka bir doktorada muayeneye giderim.

çok haklısın canım ama adetim 8 gün gecikti.beta hcg sonucu 13:30 da çıkıcak ve negatif olacak bu bile bi sorun olduğunu anlamam için yeterli bir sebep:KK43:(6 ocakta çok iri bir yumurtam vardı.Bugün 27 ocak ve ben 14 gün sonra adet görmem gerekirken hala beklemedeyim:KK43:göğsümden hala süt geliyor arada ki oğlumu emzirmeyi bırakalı 1,5 yıldan fazla oldu:KK43:olumusz konuşmakta hiç de haksız değil.çünkü durum zaten vahim:KK43:(

ayrıca sık idrara çıkıyordum.yanma şikayetim vardı.idrarım gelince hemen kasıklarıma sancı giriyordu ancak enfeksiyon da çıkmadı.vücudum benmimle alay ediyor:Shormonlar bozuk diyor doktorlar değerler normal çıkıyor.ienfeksiyon şikayetlerim var ama tahlilde enfeksiyon çıkmıyor:KK43:(((

ayrıca sık idrara çıkıyordum.yanma şikayetim vardı.idrarım gelince hemen kasıklarıma sancı giriyordu ancak enfeksiyon da çıkmadı.vücudum benmimle alay ediyor:Shormonlar bozuk diyor doktorlar değerler normal çıkıyor.ienfeksiyon şikayetlerim var ama tahlilde enfeksiyon çıkmıyor:KK43:(((

Sen gene de hemen umutsuzluğa kapılma dur bakalım gene git doktora.İnsallah güzel şeyler olacakkk.Böyle düşün.

Sen gene de hemen umutsuzluğa kapılma dur bakalım gene git doktora.İnsallah güzel şeyler olacakkk.Böyle düşün.

bugün kaderim ben,inmle alay ediyor.herkesin sağlık ocağında sonucu aynı gün çıkıyor bugün sistemlerde arıza var sonuç yarın çıkar dediler.
özel hastaneye gittim 1 buçukta sonuç verceklerdi.demin gittim cihaz arızalı 3buçuğa kadar belki cihazı tamir edebiliriz ddiler:SSSbana kafayı yedirtecekler ya:KK43:(

merhaba herkese ;

benimde ayın 18inde adet olmam gerekiyordu fakat 9. gün hala tık yok. 6. günde idrar testi yaptım negatif çıktı ama ben 3 dk bekleyip attıp o aleti , azmı beklemişim sizce ? kan testi yaptırmayı dusundum ama ne gatif cıkmasından korkuyorum:KK43: birde elevit kullanıyorum suan hamileik öncesi hazırlık olması acısından acaba o adetimi geciktirmiş olabilir mi?
umarım isteyen herkez en yakın zamanda alır müjdeli haberini :emir_bebek::KK49:

merhaba herkese ;

benimde ayın 18inde adet olmam gerekiyordu fakat 9. gün hala tık yok. 6. günde idrar testi yaptım negatif çıktı ama ben 3 dk bekleyip attıp o aleti , azmı beklemişim sizce ? kan testi yaptırmayı dusundum ama ne gatif cıkmasından korkuyorum:KK43: birde elevit kullanıyorum suan hamileik öncesi hazırlık olması acısından acaba o adetimi geciktirmiş olabilir mi?

canım testi çok az beklemişsin gerçekten.çünkü en erken 5 dakika sonra çıkıyor kimi testlerde sonuç için 10 dk bekleyin diyor hatta.idrar da geç çıkması ve geç döllenme gibi ihtimallaer olabilir.benim gibi bekleme bence ben bekledim kan testini daha bugün verdim dr sonuç negatif olcak dedi.ama en azından artık sorun ne onu öğrenmeye çalışıcam.en azından bu ay da gebelik yoksa adet düzensizliğini çözmeye çalışırsın sağlıklı bir gebelik için.ayrıca o tarz ilaçlar bence adeti etkilemez hatta bence yumurtanın tutunmasını falan kolaylaştırır gibi duymuştum.yanlış duymadıysam.Rabbim hakkında hayırlısını vers,n

canım testi çok az beklemişsin gerçekten.çünkü en erken 5 dakika sonra çıkıyor kimi testlerde sonuç için 10 dk bekleyin diyor hatta.idrar da geç çıkması ve geç döllenme gibi ihtimallaer olabilir.benim gibi bekleme bence ben bekledim kan testini daha bugün verdim dr sonuç negatif olcak dedi.ama en azından artık sorun ne onu öğrenmeye çalışıcam.en azından bu ay da gebelik yoksa adet düzensizliğini çözmeye çalışırsın sağlıklı bir gebelik için.ayrıca o tarz ilaçlar bence adeti etkilemez hatta bence yumurtanın tutunmasını falan kolaylaştırır gibi duymuştum.yanlış duymadıysam.Rabbim hakkında hayırlısını vers,n

şimdi yazıları okuyorum yarım saat bekletenler olmuş, gercekten de ben az bekletmişim. bunun yanında göğüs uçlarımda aşırı hassasiyet var dokunamıyorum hiç bi şekilde ama benim umutsuz olmamın sebebi biz eşimle geriçekilme yöntemi ile korunuyorduk , biliyorum imkansız değil ama çoook kucuk bir ihtimal hamile olmam. bu nedenle umutlanıp hayal kırıklıgına ugramak ıstemıyorum.
buarada senin için üzüldüm. allah en kısa zamanda sağlıklı, hayırlı bebiş nasip etsin sana :KK69::emir_bebek:

Valla yine de unut var sen de.zevk suyunda da sperm olabiliyomus çunku.benim son % 0, 1Lik umudum var.sonuc belli olduysa almaya gidicem sonucu yazar burda ağlarım zaten:KK43:(

Valla yine de unut var sen de.zevk suyunda da sperm olabiliyomus çunku.benim son % 0, 1Lik umudum var.sonuc belli olduysa almaya gidicem sonucu yazar burda ağlarım zaten:KK43:(

canım benim inşallah istediğin gibi çıkar sonucun. ama kötü cıksada üzülme denemeye devam :nazar: sonucları beklıyoruz burdaa

canım benim inşallah istediğin gibi çıkar sonucun. ama kötü cıksada üzülme denemeye devam :nazar: sonucları beklıyoruz burdaa

Sonuc 0-5 arasi negatif diyo.
O, 2-1 hafta arasi deger 5-50 arasi olmaliymis benim 5, 87 yaninegatif:KK43: son iliski 12sindeydi sperm 3 gun canli kalsa gec dollense desem bile bu deger cok dusuk:KK43:uzuldum idrar testlerinin silikte olsa pozitifcikmasi beni bosa umutlandirdi

Sonuc 0-5 arasi negatif diyo.
O, 2-1 hafta arasi deger 5-50 arasi olmaliymis benim 5, 87 yaninegatif:KK43: son iliski 12sindeydi sperm 3 gun canli kalsa gec dollense desem bile bu deger cok dusuk:KK43:uzuldum idrar testlerinin silikte olsa pozitifcikmasi beni bosa umutlandirdi

dünyanın sonu değil boşver ,hem öğrenmen iyi olmuş ben 5 gündür umut içinde yaşıyorum ama sonuç büyük ihtimalle benimde negatif ve ögrenince üzülüceğim için test yaptırmaya bile korkuyorum. hiç sıkma canını geç olsun güç olmasın dimi ama :) bisey sorucam birde sana 5,87 5in üzerinde çıkmış anlamına gelmıyor mu ? doktorun mu kesinlikle yok dedi yoksa bu senin yorumun mu canım?

dünyanın sonu değil boşver ,hem öğrenmen iyi olmuş ben 5 gündür umut içinde yaşıyorum ama sonuç büyük ihtimalle benimde negatif ve ögrenince üzülüceğim için test yaptırmaya bile korkuyorum. hiç sıkma canını geç olsun güç olmasın dimi ama :) bisey sorucam birde sana 5,87 5in üzerinde çıkmış anlamına gelmıyor mu ? doktorun mu kesinlikle yok dedi yoksa bu senin yorumun mu canım?

Dr.la gorusmedim yarin sabah goruscem.benim yorumum.gecen ay kimyasl gebelk yasadm kan testnde deger 5.50 cikmisti snrada hemen adet gormustum.son iliskim 12sinde sperm 3 gun canli kalsa desek 15inde dollenme olsa.bugun ayin 27si deger cok dusuk o yuzden imkansizdir diyorum.bilmem boyle olup mucize gebelik yasayan var midir

Buraya tekra yaziyorum.cunku kimsenin benim gibi yıkılmasını istemiyorum.dun gece 3ten sabah 8e kadar kıvrandm.sabah 8 de kalkmamla parca parca kanlar bosaldi.korkunctu.silik cikan idrar testleri şüpheli beta hcg degerleri fos cikti.lutfen sizde idrar testlerine aldanmayin ve benim gibi yıkılmayın:KK43:(((

merhaba herkese ;

Benim de 5 gün gecikmişti akşamı olmustum rengi. :KK43: Ama senin bayağı gecmiş.Bence Kan testi yaptır.O zamn net anlaşılır.3 dk gercekten cok az beklemişsin.Kullandığın şeyde adetini gecirtitmiş olabilir tabi ama 2 3 gün olsun.Nerdeyse 10 gün gecikmişsin .Ail kan testi yaptır bence.İnşaallah güzel haber alırızzz

slm ıyı aksamalr ben cuma gunu kan testı yaptırdım kandakı hcg degerı 21.73 cıktı senınkı tam ortası dedıler ıkı gun sonra tekrar yaptır dedıler bugun yaptırdım 5.56 ya dusmus gebe degılmıyım yanı ben lutfen yardım edın cok merak edıyorum adetıme daha 1 hafta var acaba bu deger tekrar yukselırmı 21.73 ken hastanedekı ebe bır haftalık hamılesın kese olusuyor dedı sımdı dusmus gerı keseyı kaybettımmı sımdı ne olıur yardım edın bılen varsa...

X