yine bi dert...uyuyamıyorum...

zuzu88

Kuş konuşsa uçarmıydı?
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
1.597
1
36
oysa ne güzeldi herşeyyyy...
1ay oldu biz sözleneli...
ikimizde birbirimizden inadız bi başladıkmı kavga etmye ne o alır alttan ne ben...
çok çirkinleşiyoruz...
bgn buluşup alışveriş yapıcaktık o karşıda oturuyor saat 11de ben oraya gidicektim...
saat 11den 1e kadar aradım bunu telefonuna cevap wermedi delirdim...merak ettim
şüphelendim kızdım...
en sonunda evi aradım babasndan uyuduğunu öğrendim.uyandırmasını rica ettim.
aradı beni dedimki bizim bu saatte buluşmamız gerekiyordu dedim...ama kendime zor hakim oluyodum çok sinirli idim...
konuşmak istemedim telefonu kapadım.msj üzerine msj çıkıp gelseydin o zmn ,11de arasaydın o zmn isteyen gelrdi...vs vs hep sus yazdım ona yat uyu bende uyucam dedim
kalk gel ben çıkıyorum dedi çıkmadım...yattım uyudum
bak bana trip atıyım deme eğer atarsan bak ne oluyor yazdı...
ateş beynime vurdu warya ne sanıyosun sen kendini az adam ol yazdım...
ne olacak filan...
akşam nbr aşkm yazmş cvp yazmadm sonra sen insanlıktan anlamıosun sana
hayvam gbi davrancam bundan sonra bak nasıl oluyor gör fln
içim çıkıyo sıkıntıdan ağlayamıyorumda...
sadece midem ağrıyo
bişey diyin bana kızlar

canim sen de benim gibisin..su an uyku gozume girmiyor . 5 senelik iliskim var ve hep kavga ediyoruz son zamanlarda..kendimi ifade edemiyorum sadece bagirip cagiriyorum sinirleniyorum..konusamiyorum bogazima dugumleniyor laflar... ailesi yuzunden kkavga ediyoruz, gidip ailesine bir bir hakli oldugumu gostermek istiyorum ama yuzlerini bile gormek istemiyorum, sevgilimle 2 haftadir bulusmadik, yuzunu bile gormek istemiyoum.. aglayamiyorum hep icime atiyorum, adetlerim yine gec kaldi hep stres uzuntuden..
anlayacagin TEK DEGILSIN ama ne kadar dogru yapiyoruz kendimizi yipratarak acaba ??
ama anliyorum seni elinde degil.. keske cok rahat olsam ve kafama hic bisey takmasam... keske..

cnm yaa sizin ilişkinizde saygı falan hak getire... bu ilişki böyle nereye kadar giderki.... saygı olmayan bir ilişki yürümezki zaten bir yerde tökezler düşersiniz... açıkçası o sana haddini bildirmeye kararlı kafasına göre ama öyle büyük laflar ettiğine bakma bence iki gün surat yap nasılolsa alttan almaya başlarda valla biran önce oturup bu durumu sakince konuşun konuşarak halledemezseniz vay halinize... yanlış anlama söylediklerim sadece iyiliğini istediğim için... umarım herşey düzelir ama saygı bir ilişkinin temeli bence o kalmazsa sevgiyide ardından kalanlar tüketir...

ya 6senedir beraberiz kızlar...yazık günah ya yazık ya askere gidicek kışında...
amacı bana haddimi bildirmek zaten açık açık diyor bunu
ama ben bişey yapmıyorumki...
ya dışarda ne kızla var ya saygısız herşeyi yaşamış vs vs ben 6 senedr kendmi ona saklamşm sonucu bu yani...

ben kıymet bilmiyormuşum....
benm amacım haklı olmak da değil ben mutlu olmak istiyorum ya...

zuzu ve sevhak ikinizde ilişkilerinizi bir daha değerlendirmeye alın derim...iki dominant karakter bir arada zor...:1no2: çok yyıpranırsınız....karşılıklı olarak alttan almayı ve sakin kaalbilmeyi başarmalısınız....:sm_confused:
sevgiler

haklısın... sanırım onun bu davranış biçimi senden kaynaklanıyor ama... yani o sana ilk böyle davrandığında sen ona haddini bildirmiş olsaydın eğer şimdi bu şekilde konuşmaya bile çekinirdi... sonuçta ayrılmadınız siz hala devam eden bir ilişkiniz var ama seninle bu şekilde konuşması devam edecek ve sen kırılacaksın zaman ilerledikçe bu yaşadıkların içinde iz bırakacak ve inan bana birgün hepsi birikip patlayacaksın ve işteo gün ilişkinizde ne gibi bir değişiklik olur allah bilir... sen kesin bir tavır sergilemeli ve ondann e istediğini onun ciddi olarak anlamasını sağlamalısın sende o ne istiyor bekliyor senden bunu sorarsın ne yaparsınızda bu kadar kırıcı hale gelmeden sorunları daha kolay atlatabilirsiniz konuşup beraber bulursunuz... gururunu bu denli incitmesine izin verme

allahım güç ver bana ya...
ama nereye kadar...
beni tehdit ederek çocuk azarlar gibi bak noluyor sonra fln diyerek değiştiremezki...
bende onu değiştiremem biliyorum...
nasıl bi tavır sergilemeliyim onu bu tavrından vazgeçirmek için?

Bir insan sevdiceğine;miniğine; en önemlisi bir bayana nasıl söyleyebiliyor bunları inanın kafam almıyor..
Ki kadın duygusaldır yaradılışı gereği;çabuk inciniriz...Beraber oldugun sevgini verdigin ve sevgisini tasıdıgın bırıne bunlar yapılmaz soylenmez haketmıyorsun canım;gercı olayı yuzeysel bılıyoruz ama...
Insallah en kısa zamanda hayırlısı olur problemlerınız cozulur..Unutmayalım kı basta nasılsa oyle gıder;hatta daha da genısler hersey..
Sevgıler..

bence seni bu şekilde kaybedeceğini göster ona seni kaybetmek istemiyorsa zaten bunu göze alamaz ve tavırlarına dikkat eder... allah yardımcın olsun aşk zor birşey

zuzu,sevhak...............canlarım aklınızı basınıza alın....kaba olacak ama bır laf vardır ön teker nereye gderse arka tekerde oraya gıder denır.............daha yolun cok basındasınız nıye bu kadar yıpratıcı ılıskılerın ıcındesınız kı???????? mıllet şen şakrak sevgılılerıyle gezerken sız nıye bunları yasıyorsunuz???????ayrıca problemlerınızı halletmeden barısırsanız hep bır dargın bır barısık olur donup bakarsınızkı hayat ahlarla vahlarla gecmıs gtmıs.........bıle bıle lades olmaz..ıyılıkle gelene bastacı ama ısın ıcınde saygısızlık,yıpranma,hakaret varsa sız o ısın bır parcası olmayın sonra pısman olsanız da fayda etmez.....a.s.

bile bile lades olmaz....
herkes şenşakrak iken biz böyle olmamalıyız öyle çok diyorumki bunları...
ya arkadaşlar çok iyi bi insan aslında parmakla gösterilen biri...
ama işte beni ilişkimizi böyle kurutuyor...
inanın yazamıyormki...
şimdi oturup mantıklı mantıklı konuşmak en akıllısı tabi
ama bana en son 6senedir senin ayağına geliyorum kıymet bilmiyosun
bundann sonra gelmiyorum bakalım napıcaksın dedi...
off allahım aklıma hakim ol...

kaybedilen saygı yeniden kazanılırmı sizce?
bence insan neyse odur nekadar dikkat etsede kendine sözüne özü mutlaka çıkıyor...

O mavi gözlü bir devdi.
Minnacık bir kadın sevdi.
Kadının hayali minnacık bir evdi,
bahçesinde ebruliii
hanımeli
açan bir ev.

Bir dev gibi seviyordu dev.
Ve elleri öyle büyük işler için
hazırlanmıştı ki devin,
yapamazdı yapısını,
çalamazdı kapısını
bahçesinde ebruliiii
hanımeli
açan evin.

O mavi gözlü bir devdi.
Minnacık bir kadın sevdi.
Mini minnacıktı kadın.
Rahata acıktı kadın
yoruldu devin büyük yolunda.
Ve elveda! deyip mavi gözlü deve,
girdi zengin bir cücenin kolunda
bahçesinde ebruliiii
hanımeli
açan eve.

Şimdi anlıyor ki mavi gözlü dev,
dev gibi sevgilere mezar bile olamaz:
bahçesinde ebruliiiii
hanımeli
açan ev..

senağlama senağlama senağlama

Lisede ;veda gecesinde en yakın arkadaşımın;kardeşimin okuduğu şiir;yüreğime işlemiştir bu şiir...

onu tanıdığım zamanlar öğrendim bu şiiri ozaman aşık oldum...
sonumda şiirin sonna benzeyecek korkarım
Rahata acıktı kadın
yoruldu devin büyük yolunda.
Ve elveda! deyip mavi gözlü deve.....

yaşlar mı ufak?
sizin birbirinize söylediğiniz bu sözleri evli çiftler bile kullansa ayrılığı denemeye kalkıyorlar..
ben bugün erkek arkadaşıma 'adam ol' desem. ki.. asla demem arkasına bakmadan gider..
böyle lafları nasıl edebiliyorsunuz inanamıyorum..
sebep de önemsiz bişey..
buluşmaya mı gelmedi 3 gün cevap vermezsiniz,süründürürsünüz bir daha ayısını yapamaz..
adam ol ne demek?
her mevzuyu namus onu meselesi kıvamına getiriyorsunuz..
nickten 20 yaşında olduğunuzu çıkartıyorum..
14 yaşından beri birliktesiniz sanırım.. bu da pek sağlıklı değil bence..
insanın bütün duyguları değişiyor büyüdükçe..ben 25'den önce bir bayanın bazı tercihlerinde tam mantıklı karar verdiğini düşünmüyorum..
elbette doğru kararlar verilebilir ama.. bilemiyorum..
insanın 14 yaşındaki haliyle 24 yaşındaki hali arasında onca fark var..

herşey bir yana size şunun teminatını verebilirim..
uzun sürebilecek sağlılı bir ilişki asla sizinkine benzemiyor..
sizde iki tarafta karşıdakine saygı duymuyor..
muhtemelen alışkanlık ve geçmişten gelen bir aşkla bağlısınız..
herşeyinizi ona bağlamayın derim ben daha da hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz..

siz nasıl bu hale geldiniz kızlar
biraz altan alın neolacakki
biraz da o lafın üstünde olsun neolacakki

bence hata yapıyorsunuz inat inat nereye kadar
hakkınızda hayırlısı olur.inş.

insan sözlüsüne nasıl söyler bunu yaa anamadım ne tuhaf insanmış o da tepkini koy arkadaşım konuşma bikaç gün haber verme kendinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…