yine bi dert...uyuyamıyorum...

erkeklerden daha olgun olduğumuz için alttan almak yerinde cvp vermek kadına düşüyor..ama aranızda saygı yok gibi gördüm umarım yanılıyorumdur..saygı olmayan yerde sevgi olmaz çünkü...
seviyorsan alttan al bişey kaybetmezsin

Off of:1no2:
Bir ilişkinin temelidir saygı ve saygı olmadan hiçbir şey olmaz.
Canım bir an önce oturup, bu ilişkinin ne yöne doğru yol aldığını konuşmanız ve doğru bir karar vermeniz gerekiyor.a.s
Bizler yarın bir gün anne-baba olacağız. Onları kendi saygımız, sevgimiz, olgunluğumuzla yetiştireceğiz.
Elbette olanları görmezden gel demiyorum. ama aranızdaki saygı çizgisini sadece sözlün aşmamış. Lütfen kusura bakma ama senin yaklaşımında onunkinden farklı değil.
Gerçekten dilin kemiği yok ama bazende telafişsi mümkün olmayan şeyler çıkyor ağzımızdan.
Ne demek sen önce adam ol, o yarın senin eşin, çocuklarının babası olacak adam.
İnsanlar kendilerini değiştirebilir isterlerse ve karşılıklı olur.
Siz önce oturup konuşun. İlişkiden beklentilerini, senin rahatsız eden şeyleri her şeyi anlat sözlüne ve değişmeniz gerektiğini söyle.
Umarım aranızdaki bağ, sadece yılların vermiş olduğu bir alışkanlık değildir vehakkınızda hayırlısı olur.a.s.

ya canım ya:teselli:
keşke bu tarz konuşmalara geçmese aranızda
bende sözlüyüm en kötü sözüm ona gerizekalı demiştim bikeree sonra şiddetli bir tartışmamız olmuştu üst üstte gerizekalı demeye başladım ona oda bana gerizekalı sensin demişti hiç unutmuyorum benneyaptımki
ilk defa bana kötü bişey dedi ama ben ne yaptımmmm burnundan getirdimm sonra köpekler gibi pişman oldu yalvar yakar
neyse ama suç bendeydi yani karşılıklı herşey ben böle yapmasaydım asla bana bişey demezdii saygı çok önemli ne olursa olsun bitaraf bunun bilincinde olmalı sözlüm hep bilinçli taraf oluyo amakafamçokkarıştı:sm_confused:sırnaşık şey
buda ilk ve son oldu bi daha asla bişey demiyoruz bir birizmizee:asigim:

dün gece sabaha kadar oturdum ve düşündüm...
oturup karşılıklı beklentilerimizi isteklerimizi konuşmalıyız en önemlisi uygulamalıyız...
artık son olmalı...
ama ben nedense insan ne kadar dayanırsa dayansın içindeki kini mutlaka bigün ortaya döker diyorum...
şu hale bak yeni sözlenmişim kinden bahsediyorum...ağlanacak haldym...

içine atmakta kötüdür bisüre sonra bi yerden patlak veriyo ama siz abartmışsınız iyice söylenmicek sözler bunlar şimdi kabullensende bisüre sonra dayanamaz hale gelirsin bence tabi şu takmayan umursamayan tuhaf insanlardan değilsen nasıl becerirler bilmem
bence biz kızlar yanlışı hep başında yapıyoruz ilk kötü lafında tepkimizi gösteremiyoruz yada ne bilim hemen affediyoruz ondan böyle oluyo bisüre sonra iş zıtlanmaya dönüyo sonuç bu işte

Ya hayatim kizma bana ama sen de biraz fazla tepki göstermissin böyle ufacik bi olaya.. :mymeka:
Tamam,ekilmek elbette güzel bir duygu degil,ama ne bileyim, bu kadar sinirlenmeye de gerek yoktu.. benneyaptımki
Hele ki kavgayi bu boyuta getirip birbirinize böyle ithamlarda bulunmaniz daha da kötüsü..

Ortam her ne kadar gerilse de bir taraf bazen susmayi bilecek..
Cünkü sinir öyle birseydir ki; insani bir anda yoldan cikarir, yapilmayacak seyler yaptirir,edilmeyecek sözler ettirir karsilikli atismalarda..
Sonra elinizde pismanliklarinizla yapayalniz kalirsiniz..
Edilen sözlerin acisindan baska hic birsey hissedemezsiniz..

Bazi durumlari sükunetle karsilamayi dene, bak o zaman daha da kiymete binersin..
Ha bu kendini ezdirecegin anlamina mi geliyor? Asla.. Çok üzgünüm çoook
Hakli oldugun durumlarda elbette hakkini savunacaksin, ama dedigim gibi;
biraz hosgörü,biraz yumusaklik..
Bir anlik asabiyetinizin kurbani olup böyle kayda bile degmeyecek konulari kendinize dünyanin en büyük derdi etmeyin.. :1hug:

rabbm hepimizin karşısına doğru insanları çıkarsa keşke...herşeyn hayrlısı

okuduğumdan anladığım kadarıyla bu ilişki artık saygıyı yitirmeye başlamış 6 sene olmuş galiba yıllar geçen seneler önemli değil ama sözlünün seni tehdit eder gibi konuşması ve daha şimdiden sözlüyken bile seni ekip gelmiyorrsa bi daha düşün derim inanki bana sözlüyken böyleyese evlenince daha farklı oluyor saygı olmazsa sevgi de biter heves geçiyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…