Yine ben yine ben yine ben merhaba hanımlar azıcık yardımcı olurmusunuz dr. Konusunda🌸😁

Hayır sorun vajinal ultrason değil zaten doktorun beni dinlememesi soruma yanıt vermeyip farklı soru sorması

İnşallah öyle olur hayır işin kötü tarafı buraya yeni taşındığım için hiç bir yeri bilmiyorumda eşim çalıştığı için zamanımda kısıtlı yakın yerlere gidebiliyorum en azından bir doktor önerilse direkt oraya gideyim ama işte

Yok alttan muayenede görünmez dedim çünkü bi kere doktoruma sormuştum o da radyologlarin usg ile bizimki çok farklı biz burada taşı kumu göremeyiz demişti
İşte bu işin garip tarafı sonra aynı hastanenin akşam aciline gittim en yakın orası olduğu için çok kötüydüm daha doğrusu nerdeyse bayılıyordum eşim oraya götürmüş 2 3 saatte 12 13 bin para ödedik gittiğim kadın doğumcuda nöbetçiymiş acil doktoru ona gittiğimi görünce muayeneye onuda çağırdı oda taş kum olabilir dedi sonra bana taş kum döküyo olabilirsiniz dediler dayadılar iğneyi serumu tahlillerimi de atacağım aşağıya taş kum döktüğüme dair hiç birşey yok

Yok alttan muayenede görünmez dedim çünkü bi kere doktoruma sormuştum o da radyologlarin usg ile bizimki çok farklı biz burada taşı kumu göremeyiz demişti
Karından ultrasonda idrara sıkışık oluyoruz ya, o zaman mesanede kan görürlerse soruyorlar. Bana sormuşlardı. Normal.
Bu sonuçlara göre ufak bir enfeksiyonum var nerden biliyorsunuz demeyin yıllardır enfeksiyonla savaşıyorum sürekli idrar yolu enfeksiyonu olan biriyim ve bu tahlillere göre bana tutup acil doktorunun idrarda kan görünüyor o yüzden taş yada kum olabilir demesi ama tahlil sonuçlarımın temiz olması

Eklentiler

• 1000000065.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 14
  • 1000000066.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 1000000067.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 14
  • 1000000068.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 15
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…