Yine ben ve nişanlım... Ne yapacağım yardım edin :(

Ay sennki iyice edepsizliği eline almış valla...
o ne demekya ben bitti demeden bitiremezsinmiş...allah allah....
bence sen yol yakınken dön canım...
böyle biriyle evlenilmez...

Balık baştan kokmuş....

Burayı takip ediyorsan bilirsin canım neler okuyoruz öncesinde ve sonrasında....

Bu hayat senin ayrıca bu kaba sözleride hak etmiyorsun nişanlında olsa kocan da olsa....

Ailenle durumu paylaş ve kararınızı verin... Bu böyle gitmez gibi geliyor....

baştan kendini bu kadar belli eden bir şahıs var ortada. daha düşünecek ne kalmış ki be cicoş? :1no2:

cnım ailne karşın al ve ben istemıyorum de ben istemıyorum dedikçe o bana böyle dvranıyor de ailen zaten seni istemdigin birine zorla vermez senin ailende onun ailesiyle görüşür biter canım.. ama aklına başına al bu adamla evlenilmez..

ay ınanamıyorum sana masallah bu sabrı nasıl gösterıyorsun.ınan bır dakıka bıle düşünmem atardım yüzüğü (kendı adıma konusmak gerekırse ) .ailene karsı saygı dıye bırsey yok .şimdiden böyleyse sızın evlılıgın sonuda olmaz canım .bana kalırsa er yada gec bitmeye mahkum bir ilişki sizinki....hakkında hayırlısı olsun canım....

cumartesiden beri hala bana msjlar atıyo bak bitmedi bitiremedin diyo.
tek msj attım gel al takılarını saqna tek laf etmiyorum dedim.
edemezsin asla mutlu olamazsın şerefsizsin diyo deli olucam ya

cnim bnce attigi bu mesajlari ailenede goster. birakmanda yardimci olsunlar sana. cunku bu kisiyle ileriye yonuk bir iliski dusunursen sonunu pek iyi gormuyorum ben:1shok: ne sana saygisi kalmis ne sevgisi. seven insan bir kere evlenince gorursun ozman vs demez bnce seni takinti yapmis umarim kurtulursun bu kisiden bironce

Ailenen anlat herşeyi onlardanda gerekirse yardım iste
hemen bitir. Hiç bekleme sen ömür boyunca bunlara tahamül edemezsin ne gerek var hayatını zehir etmeye nişanlılık zaten bu tarz şeyleri anlayıp devam ya da tamama deme dönemi değil mi

Hemen hemen aynı durumda bir nişanlı çift tanımıştım. Kız o kadar bunaldı ki sonunda ailesine aktardı durumu ve aynı gün kargo ile ne var ne yok gönderdiler. Erkek tarafı resmen şok oldu.
Çok kızdım burada size. Bence sizin bunun için buraya konu bile açmanıza gerek yok. Gel al demeyeceksiniz takıları kurye ile yollayacaksınız bütün irtibatı keseceksiniz. Bu saygısı kalmamış ilişkiye devam ederseniz sonunuz belli. Kendi düşen ağlamaz!

yapılacak bi şey kalmamış ki
nişanlınız olumsuz olan ne varsa yapmış zaten
sizin ailenize değer vermeyen bi insan size ne kadar değer verebilir ki???
ki zaten verseydi daha evlenmeden tehdit etme gibi bi girişimde bulunmazdı
yapacağınız tek şey daha fazla onurunuz kırılmadan bu işi bitirmektir (bence)
aksi takdirde başınıza gelecek olaylara bile bile lades demiş olacaksınız

ı- ıh :1no2::1no2:
İyi düşün cicoş... Ama bence:1no2:

Abooooo bu tiplemeyle haala birliktemisiniz,arkaniza bile bakmadan yakanizi kurtarin bence.ailenize karsi,size karsi nasil boyle konusa bilir aaaaa hayretler icinde okudum lutfen,lutfen sonra pisman olacaginiz seyi yaaaapmayinnnnnnnnnnnnnnn.....

Size nişanlıyken böyle davranan biri evlendikten sonra nasıl davranır acaba?
Evliliklerde benim için en önemli olan şey saygı ve güvendir.Bu kişinin size hiç saygısı yok.Şu an bu kadar mutsuzsanız evlenince ne olacak?
Bir an önce ailenize durumu anlatın ve bu ilişkiye son noktayı koyun.Bol şanslar...

Arkadaşlar çok teşekkür ederim hepinize.
inanın herkesin yorumlarına tek tek cevap yazmak istiyorum ama evde pc yok işyerinde anca arada okuyorum. neye acıyorum biliyomusunuz verdiğim emeklere 6 yıl dile kolay ve herşey hazırken 3 mayıs düğünken artık çizmeyi aşmasına ama bende hata hep yapardı bunları çok aptalım ben hep değişir diye bekledim. meğer çok beklersin diyodu haklıymış.

canim bence bu saglikli bir evlilik olmaz.
bende 3 yilima acimadan attim sözümü, ama ondan sonra o kadar rahatladimki, kus gibi oldum yaa. meger her gün kavga her gün stres beni maf etmis, hayattan zevk almaz hale gelmistim, herkesle kavga eder olmustum. Aman aman bence cok iyi düsün.
aradan yillar gecti, simdi mutlu bir evliligim var, ama senin durumunu okuyunca hersey yine gözümde canlandi. Alllahtan olmamis cok sükür diyorum.

suratından sokağa çıkamazsın evlenince görürsün ne demek yaaa...ben okudukça sinir oldum sen nasıl katlanıyosun anlamıyorum..takılarını al fln deme bence dirakt yüzüğü çıkar gönder ailesine...
ben böyle biriyle asla evlenmem..geç olmadan dön.

kimse değişmiyor canım... hele seni avuçlarının arasına aldı mı azıtır da azıtır artık... sakın dönme..klava:

cicoş anladığım kadarıyla; ayrılmak istemiyorsun, bizlerle sadece rahatlamak için paylaşıyorsun.
hala ayrılmamanın sebebi ne? korktuğun için mi, yoksa hala seviyor musun (sevgi olabileceğini zannetmiyorum, bence alışkanlık yapmış. Korkuya gelince; ailenle paylaşman yeterli olur, birbirinize çok bağlı olduğunuzu yazmışsın).
yanlış anlama lütfen, biliyorum "davulun sesi uzaktan hoş gelir", ama sen bu sese kulak vermek zorundasın.
uğraşmışsın ama, değişmiyorsa yapacak bir şeyin kalmamış.

okuyunca şok oldumm :1shok: :1shok: :1shok: yazdıkların ve arkadaşının yazdıkları böle bir ilişki ve böle birilişkiden olucak aile imkansız düşünmesi bile korkutucu :1shok: tahamül etmek zorunda değilsin sen kendi karalarını kendin alabilecek birisin ve aileni arkana alabilirsin sonuçda ailen senin kötülüğünü istemez :1no2: herşey başındayken herşeyi daha güzel yaşayabiliceğin ve her genç kızın hayal ettiği gibi bir evlilik nişan yaşamak varken neden bunu çekesin Allahın sevdiği kulusun ki baştan fark etmişsin yanında durma bile Allah seni utandırmasın cnm inş bundan sonra hayırlısı olur yerimseniben

arkna bile bakmadan kac kizim deli misin normal mi bu adam aman allahim:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…