Yine ben hayrınıza bi bakın

umutsuzkedii

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
667
230
Tahmini yumurtalama günümden itibaren acayip bir bel ağrısı yaşıyorum kızlar ve afedersiniz memitolarım çok büyüdü ve damarlandı bu neyin nesidir yumurtlama zamanı olue mu bu yada başka bişi mi gebelik mi diye sormuyorum artık çünkü değildir biliyorum bat:27 eylül 29 eylülde doğum günüm 🥲 keşke olsa ama 10 aydır hiç olmadı

Tahmini yumurtalama günümden itibaren acayip bir bel ağrısı yaşıyorum kızlar ve afedersiniz memitolarım çok büyüdü ve damarlandı bu neyin nesidir yumurtlama zamanı olue mu bu yada başka bişi mi gebelik mi diye sormuyorum artık çünkü değildir biliyorum bat:27 eylül 29 eylülde doğum günüm 🥲 keşke olsa ama 10 aydır hiç olmadı
Yumurtlama zamanı olur bunlar canım gayet normal

adetin düzenli mi peki? Fsh değeriniz kaç?
Bide ne zaman kadın doğuma kontrele gitsem bana hep yumurtan çatlamak üzere diyorlar ama en geç 3gün sonra regl oluyorum 😁 regl olduğum günün gündüzünde bile doktora gittiğimde yumurtan çatlayacak değerlendir dedi akşam regl oldum fjsjsk sanırım regl zamanı yumurtam çatlıyor çok saçma bir şekilde

Bat tarihimiz aynı benimde 27 eylül benim de midem de aşırı yanma var istiyoruz çocuk eşim dalga geçiyor benle ama ben hamile olduğumu düşünüyorum 🤣 sizin de belirtiler erken başlamış olabilir önceki hamileliğimde benim erken başlamıstı belirtiler

Bat tarihimiz aynı benimde 27 eylül benim de midem de aşırı yanma var istiyoruz çocuk eşim dalga geçiyor benle ama ben hamile olduğumu düşünüyorum 🤣 sizin de belirtiler erken başlamış olabilir önceki hamileliğimde benim erken başlamıstı belirtiler
Belkide olabilir valla olmaz diye bişi yok burda neler görüyoruz

Kız eşim yanımdaydı yazamadım 😁 29 uda doğum günüm ben bu ayda hiç umutlu değildim ama eşim sürekli şey yapıyor dikkat et bebeğimiz varsa dikkat et yorma kendini ya hamileysen ben çok umutluyum bu ay diyor 10 aydır bana yok bu ayda yok diye kan kusturan adam 🤦🏻 inşallah vardır

X