Yine ağlıyorum....

hepiniz sağolun kızlar..erkek arkadaşımın maişlerine güvensizlikten bakmıyorum ona çok güzel mailler geliyor slaytlar filan onları kendime gönderiyorum arada bakıp ta bu sefer de tesadüf o kızdan gelen maili gördüm..evet beni asıl üzen gizli göndermesi..neden sildi ozmaan o maili ..saklamamalıydı..madem kötü bşy yok bunda neden sakladı ya..

bence de arama, gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir demişler....sabah ola hayrola..ama inan büyütüyor olabilirsin, belki de çay da içmişlerdir ama bir sınav sonrası kantinde bir çay içmek mesele ise biz de yükseklisans yaparken kızlı erkekli oturur çay içerdik hatta bir kız bir erkek bile kalırdık yani....hem de sınıfımızda iki erkek vardı, biri evli, biri nişanlıydı..kızlarımızında evlisi vardı, sevgilisi olan vardı ama hiç böyle yanlış ters birşey yoktu....

parlacım sen böyle yapmaya devam edersen adamın yapacağı yoksa da yapar ...
sakin ol kendinde güven doğru yerde doğru şekilde konuşmaya gayret et...
erkeklerin en nefret ettiği şeydir sürekli dırdır eden bağırıp çağıran kadınlar...
şifresini senin bildiğin bir mail adresinden seni aldatacak kadar aptal değildir erkek arkadaşın..yapmak istese başka bir mail adresinden de yapar canımm

a.s.

bence biraz sakinleş ve düşün, sonra konuşmaya çalış, bana biraz aşırı bir tepki gibi geldi, birbirlerinin notunu sormalarında bir sakınca görmedim, ayrıca erkek arkadaşın mailinin şifresini vermiş sana, gizleyecek bir şeyi olsa silerdi herhalde mailini.

evet cnm..bu kıskançlığım yüzünden çünkü çok ağladım zamanında..ama bu beni daha bi kötü yaraladı sanki..çok güzel şeyler yazmışsınız..hepinize cevap yazamıyorum..neler oluyor hayatta doğru ..belki ilerde geçmişe baktığımda ya ben buna mı ağlamışım dicem daha büyük sorunlarla karşılaştığımda..ama inanın bu olay şuan canımı çok acıtıyo..arama demiş bir arkadaşım..keşke canım keşke aramasaydım..keşke hakim olsaydım kendime..uyandırdım daha kötü oldu inan..berbat etti herşeyi daha çok..yarın ne olucak bilmiyorum ama tek bildiğim artık o her haftasonu o okula gittiğinde aklım hep onda kalıcak..

parlaa canım zaten maillerini kontrol etme şansın var çocuk kötü niyetli olsa açık açık böyle bişey yazarmı hem kısa ve öz bir mail olmuş ne var bunda resmen bunaltmışsın artık psikolojisi bozulmuş tabi seninde

ben eşimden birşey saklamam ama erkek olsam senin gibi bir sınav sonucun neydi msjından gece gece yaygara çıakran bir kızla birlikte olsam ben de saklardım, kızma canım valla şakaydı ...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bayram bayram kavga çıkarma yahu.....konuşursun......hatta çay içtiniz mi falan diye de sor, seni aramamasının nedeni o gün kızla gününü gün etmesi değildir, sen o gün küs olduğunuzu yazmadın mı? belki senin aramanı bekledi, sınavın nasıl geçti falan demeni bekledi..iyi ki erkek değilim yahu...biz kızlar, çok mu şüpheciyiz...ama böyle olalım ki tongaya gelmeyelim ama her şüphemizde de kavga etmeyelim, derin derin araştırmaya girelim..şimdi sen mailine baktığını söylediysen o da şifresini değiştirmeyecek mi? azcık sabır be evladım

çok sağol cnm..ya inanın rahatladım buraya yazınca..birilerine anlatmasam kafayı yerdim..keşke bukadar kıskandığımı belli etmeseydim..ah keşke sabahı bekleseydim..ama oldu artık olan..şoka girdim adeta..musluk açar gibi gözyaşlarım başladı akmaya..tabi o sinirle gözüm birşey görmedi sarıldım hemen telefona..şuan o kız msnde..ben çevirim dışıyım ve erkek arkadaşımın msni açık şuan..o kıza bir kaç bşy yazmak isterdim ama zor tutuyorum kendimi

sakın yapma öyle bişey..basit duruma düşürme kendini..sakin ol canım yaaaa..git bi film izle,bişeyler yap allaseenn.karıştırıcan iyice ortalığı yoksakaydirigubbakcemile5

sakın yapma öyle bişey..basit duruma düşürme kendini..sakin ol canım yaaaa..git bi film izle,bişeyler yap allaseenn.karıştırıcan iyice ortalığı yoksakaydirigubbakcemile5
düşündüm ama ne yazsam aklıma gelmedi..benim istediğim o gün neler yaptıklarını öğrenmek..ama haklısın basitlik bu..şimdi gidip uyumak istiyorum ve birdaha da uyanmayım 2-3 gün filan hep uyuyum istiyorum ya of..keşke bakmasaydım o maillere keşke..hepinize çook ama çok teşekkürler ya gerçekten biraz olsun sakinleştim.

ınan senın yerınde olsam bende aynı sen gıbı olurdum herhlade ama tabıkı yanlıs.. Bence sabah ola hayrola,elbet sevgılın konuyu acacaktır sana,ozaman daha sakin sekılde sıkıntını dıle getırırsın, sevgılınıde sozlerını kesmeden dınle ama..Böle seylerı senden saklamasına bı neden olmadıgını anlat ona.. sıkma canını hepımız atlattık bunları..

Amaan ben de bir şey var sanmıştım...Hadi aşkımlı cicimli şeyler olsa neyse...
Arkadaşım bunlar çok normal...Beni de arkadaşlarım arar öyle notun kaç filan diye mesela...

Kendine yazık ediyorsun sen güzelim yaa, ne var ki bunda, ortada bişey yok. Sen bu kadar şeye bu tepkiyi verirsen, böyle aşırı kıskançlık yaparsan sevgilin ne yapsın. Ben olsam ne çekicem be der bırakırım valla! erkeklerin en nefret ettiği şey bu, kendinden bıktırırsın güzelim. Erkek huzur arar sakinlik ister dır dır değil. Artı o senin sadece sevgilin senin malın değil istediğini yapar, bi çay içmek için senden izin alacak değil. İlişkilerde o esnekliği bırakmak lazım, boşveeeer derim sana hiiiiiiç değmez. Hele bu saatte peş peşe araman çok yanlış ya. O erkeğin gözündeki imaja bak, canım sen bu kadar sıkarsan karşıdanda sinyal alırsa elinden kaçar gider.

tatlım kıskançlık 2 ucu yanı keskin kılıç gibidirkötükedihüso
tek taraflı kıskançlılar da hep sen zararlı çıkarsın:1no2:
eğer kıskançlığını yenemiyorsan acizene tavsiyem, kendine senin gibi kıskanç bir sevgili bul ve karşılıklı fedakarlıklarda tavizlerde bulunarak mesut mutlu yaşayın...kıskanç olmayan birisinin kıskanç birisini anlaması ve tahammül etmesi imkansızdırkaydirigubbakcemile
imkansızı zorlamaya kalkarsan daha çoooook ağlarsın benden sana abla tavsiyesi:teselli:

a.s.

Son düzenleme:
önclikle hepinize günaydın..akşam ağlaya ağlaya uyumuşum..şimdi kalktım ve hemen siteye girdim..şimdi biran önce onun uyanmasını bekliyorum..gece ara ara uyandım hep aklıma geldi bu mail olayı çok derinden yaralandım gerçekten..bazen yazdıklarınız aklıma geliyo evet takmayım diyorum ama yine ağlamaya başlıyorum..şuan daha sakinim..daha mantıklı düşünebiliyorum en azından..kalktığında yine kavga edicez biliyorum bu konu açıldığında..açmamaya çalışıcak kapat konuyu dicek haklı ya kendisi çünkü..sardunyacım ben bu kıskançlığımdan ne gözyaşları döktüm ne çok ağladım bir bilsen..atık yeter diyorum yeter..eskiden opda çok kıskançtı ben okuldayken mesela ozamanlarda ben pek üstüne düşmezdim ama ne olduysa tersine döndü..4 senedir ben böyleyim..yaptıkça elinden kaçırırsın demiş bazıları..çok doğru söylüyosunuz..zaten bendne soğuduğunu kaçtığını bile hissediyorum bazen..bu mailde tuzu biberi oldu işte..bakalım bi kalksında neler olucak..

kendine yaparsın canım fazla kıskançlık ile..
bence hakim ol bu duyguna.kafanı dağıtacak bir şeyler bul..

sevgilin kıskanç mı değil mi anlamdım canım?:uhm:

Canım boşuna dert ediyorsun,ne var ki bunda.Gayet normal bir mail bu,hiç üzme kendini.

Eşimizin veya sevgilimizin her mailini, mesajını dikkate alırsak işimiz çok zor şakkıdı
Normal bir şekilde soru sormuş ne var bunda. Aynı şekilde seninde başka bir erkek arkadaşın ile böyle bir konuşma geçebilirdi aranda. Gereğinden fazla büyütmüşsün ve boşu boşuna kendini üzmüşsün.
:teselli:

bence sakin ol, çok abartmışsın.
çok normal yani böle bişe, gökteki buluttan nem kapıyorsun derler buna!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…