Yine ağlıyorum....

doktora herşeyi anlat sakın ama sakın çekinme:mymeka:

mutluluğun buna bağlı çekinecek utanacak hiç birşey yok, ben var ya doktor reçeteyi yazarken bile hala anlatıyorduma.s

ya harbiden de milelt ac suuszu afrikada tonla insan ölüyor her gün,kimileri sadece 1 gün daha yasamak için herseyini verebilcek duurmda yani elbette herkesina acısı kendinede madem güvenmiyorsun ayrıl...yanı sınıf ortamına yakın arkadaslık ta olunabilir insan snvaına girerken stersili olur bana bras ikili ilişkilerde tecrübesizsin gibi geldi kardeşim:):):) yani anlamıorm valla

sen ozguven gostermezsen, erkek arkadasin yapmayacagi varsa bile seni aldatmayi, baskalarina daha samimi davranmayi kendine hak gorur... cunku onun aslinda dusunmeyecegi kizlarin yaninda bile daha gucsuz konumda kalirsin. sende bir sey gormus ki, seni secmis. aranizda nisan gibi bir bag da yok anladigim kadariyla, demek ki seni seviyor ve tercih ediyor ki senin yaninda duruyor. sen gereksiz kiskancliklarla erkek arkadasini denetlemis olmuyorsun ki, hele baskin yaparsan iyice kendini kucultmus olmaz misin? sana bir sir vereyim, erkek arkadasin da, varsa eger ona sulanan kizlar da, sadece seni guclu gorurlerse korkarlar. ne kadar tepki koyarsan durumu o kadar gercek kilmis olursun. her zaman "ben erkek arkadasima guveniyorum, bana yapmaz oyle bir sey" ruh haline sahip olmalisin ki, yarin bir gun basina (olmasin tabi ki) gelecek olursa, sen hakli konumda olasin.
sen boyle yaparsan "cok dirdirini yaptin, oldu iste simdi, niye sasiriyorsun?" demez mi cocuk sana?
demek istedigim, aldatmayi hicbir sey hakli gosteremez, ama insaniz sonucta. oyunu kuralina gore oyna, sen kazancli cikarsin.

teşekkür ederim kızlar..yazdıklarınızda çok haklısınız gerçekten...sardunyacım sana yazamadığım için kusura bakma doğru düzgün giremedim nete girsemde çok fazla vakit geçiremediğimden yazmaadım..birde bi ara konumu bulamadm yazılanları yeni okuyorum yani..canım doğruyu söylemek gerekirse doktora gitmedim...nedenini soracak olursan kendime biraz müddet verdim..şuan kendi kendime iyi olmaya çalışıyorum..bu aralar kendimi çok iyi hissediyorum..hatta erkek arkadaşımla bu aralar yine sorun yaşıyorum fakat eskisi kadar umursamıyorum sanki...eskiden moralim bozukolduğunda kimseyi görmek istemezdim,odama kapanır hindi gibi hep düşünürdüm ağlardım etrafımdaki insanlara bağırırdım..tamam tam olarak bitmedi bunlar ama en azından öyle durumlarda artık zorlada olsa gülmeye çalışıyorum..birilerinle konuşuyorum eğlenmeye çalışıyorum..halen yersiz kıskançlıklarım senaryolarım devam ediyor..bazen içime öyle bir sıkıntı düşüyorki yine o ağlama sendromlarıma giresim geliyor ama kendi kendimi eğlendirmeye çalışıyorum..aslında kafam hala çok karışık yani gerçekten iyimiyim değilmiyim bilmiyorum..tam olarak duygularımı yazarak da ifade edemiyorum sanırım ama kısaca şunu söyleyim sardunyacım sanki bazı şeyleri ben eskisi kadar takmıyorum ve eskisi kadar acı çekmiyorum..ama bunu tam olarak zaman göstericek..

parlaacım iyi olmana çok sevindim :1hug:

zaten bu bir başlangıç ilk adımı attın artık gerisi gelir...
kendini asla salma ve kendini oyalayacak yararlı bir hobi bul kendinekaydirigubbakcemile2

çok seveceğin onlarca seçenek oldupuğuna eminim...

nette bulunuyorsan bile sevgili duygusallıkla ilgili siteleri tavsiye etmem...yasakkelime

daha sosyal şeylerle ilgilenirsen dışarda aşkından başka da bir hayat olduğunu görüp hayatının merkezi yapmaktan ister istemez uzaklaşırsın :mymeka:

canım gelişmelerden haberdar et Şeniz

tamam cnm kendimi nasıl hissettiğimi sana sürekli yazmaya çalışıcam..geçenlerde muhasebe kursuna başlamıştım bir az sosyal ortamlara gireyim dedim uzun zamn oldu bu türortamlara girmiyorum ama sadece bir gün gittim ertesi gün telfon edip kaydımı aldırdım kalabalık ortamlara girmeyi yeni insanlarla tanışmayı henüz istemiyorum sanırım..ama genel olarak bu aralar iyiyim..en azından anneme bağaırark hırsımı çıkarmıyorum ..canım annecim olan hep ona oluyordu zaten..bazen sinirlenesim gelio ama tutuyorum kendimi fienliyorum..halen ufak şeylere üzülüyorum kafayı takıyorum hiç takılmıcak şeylere en çok da erkek arkadaşıma ama artık eskisi kadar acı vermiyor ufak şeyler..zaman ne göstericek bilmiyorum..inşallah çok daha iyi olurum ve haplara gerek kalmaz..sana ayrıntıları yazıcam sardunyacım yardımların için çok sağol tabi herkese teşekkür ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…