Yine adet oldum

lal1980

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
109
1
44
şu an o kadar karışığım ki aslında çok üzgünüm yine adet oldum yine tam gününde 28.günde,gelmemesi için çok dua ettim ama geldi,tam 1 yıl oldu bu ay,önüm kapalı sanki önünü göremiyorum eşim yine çok üzülecek ben sadece şuan onu düşünüyorum çok isterim doğal yolla olsun hep öyle istedim herkes gibi yok işte olmuyo şuan işyerimdeyim ağlamamak için zor tutuyorum kendimi eşimde biraz hareket azlığı var bende bi problem yok tabi 2 ay oldu yaptıralı bu tahlilleri şimdi değiştimi bilemem,sanki hiç çocuğum olmayacak gibiyim şuan,karnım ağrıyo,eşime nası söylücem,işyerinde stresliyim off çok kötüyüm çok
dileğim duam tez zamanda evlat nasip etmesi allahımın hepimize nerde isteyen varsa şimdi ne yapmamamız lazım tekrar doktora gitmemiz gerekiyor ama nereye bilmiyorum off kafam çok karışık çok

canım benim üzülme.daha 1 yıl olmuş.sabretmeliyiz...ALLAH inş en yakın zamanda yüzünü güldürür.bunda da bir hayır vardır.şimdi olmuyorsa daha sonra olacaktır emin ol.senin gibi ümitsizlige düşüp sonra hamile haberini veren o kadar çok arkadasımız oldu ki bu sitede...rabbim hakkında hayırlısını versin.benimde olmuyor.bende de adet düzensizligi var.ama asırı takmamaya çalışıyorum.hareketsizlik derken çok mu hareketsiz sperm sayısı.üzülme buna.hiç sperm olmaması daha kötü.ALLAHTAN ümidini kesme sakın kısırlık yok bişey yok neden üzülüyorsun lütfen gün dogmadan neler dogar tatlım.inş bi dahaki ay kalırsın.bak bende test yapmaktan bi hal oldum ama napalım ümit işte...

Senin duygularını o kadar iyi anlayabiliyorum ki,arkadaşım,aynı hisleri ben de 3 gün önce yaşadım.Ben de Yüce Rabbimden hep doğal yolla olsun istedim.Umarım dileklerimiz kabul olur ama artık umutlarım bitmek üzere.Sanki hiç hamile kalamayacakmışım gibi hissediyor ve çok üzülüyorum.Hayal oldu sanki bebek sahibi olmak.Anne olabilmek...ALLAH yardımcımız olsun.

şu an o kadar karışığım ki aslında çok üzgünüm yine adet oldum yine tam gününde 28.günde,gelmemesi için çok dua ettim ama geldi,tam 1 yıl oldu bu ay,önüm kapalı sanki önünü göremiyorum eşim yine çok üzülecek ben sadece şuan onu düşünüyorum çok isterim doğal yolla olsun hep öyle istedim herkes gibi yok işte olmuyo şuan işyerimdeyim ağlamamak için zor tutuyorum kendimi eşimde biraz hareket azlığı var bende bi problem yok tabi 2 ay oldu yaptıralı bu tahlilleri şimdi değiştimi bilemem,sanki hiç çocuğum olmayacak gibiyim şuan,karnım ağrıyo,eşime nası söylücem,işyerinde stresliyim off çok kötüyüm çok
dileğim duam tez zamanda evlat nasip etmesi allahımın hepimize nerde isteyen varsa şimdi ne yapmamamız lazım tekrar doktora gitmemiz gerekiyor ama nereye bilmiyorum off kafam çok karışık çok

canim morelini bozma. bi problem olmadigina gore elbette olur.
eczanelerde ovulasyo testi satiliyor ondan al. yumurtlama zamanindanda 24 ila 36
saat onceden sana bildiriyo madem esinin hareket azligi var
cunku hamile kalmak icin cok SIK beraber oluyoruz dolayisiyla spermlerde kalitesislesiyor ama bu testlerde 2 kez beraber oluyosun .
ALLAHyardimcin olsun bende cocuk istiyorum bakalim bende o teste basladim bugun hayirlisi. INSALLAH HER ISTEYENIN COCUGU OLURa.s.

canim esinde sperm azligi hareketsizligi varsa preseed kullan. bu bir kayganlastirici ve spermleri besliyor. ben Allah'in bu seyi vesile kilmasi ile 5 ay icinde 2 kere hamile kaldim. Menzil gulu'nun de esinin morfoloji, hareketsizlik ve azlik sorunu vardi o da denediginin 2. ayi hamile kaldi. tavsiye ederim. arti saglik goztepe diye arattir. bilgilerine ulasirsin.

sana nekadar üzülme desemde üzüleceksin biliyorum ama şunu bilmeni isterin zannedersem 28 günde bir düzenli adet oluyorsun yani yumurtlaman gayet düzenli eğer eşindede bir problem yoksa bide ısı takibi yap derim adet olduğun gün her sabah aynı saatte ısını ölçerek yumurtlama takibini yapabilirsin böylece gebe kalmak için en uygun zamanları tespit edebilirsin o günlerdede gün aşırı çalışırsanız inş en kısa zamanda bebişine kavuşursun canım:Saruboceq:

ya üzülecek bir şey yok ki sperm kalitesini arttıran bi sürü ilaç var dr verecektir en azından sorunu biliyosunuz üzülme sakın şirketten bir arkadaşımdada aynı sorun vardı dilersen dr yoksa dr unun adını adresini öğrenip sana bildiririm tabi dr anadolu yakasında ama balıkyağı hapı vb bazı ilaçlar verdiklerini biliyorum bu konu için:) üzülme sakın umudunu da kaybetme bir sene normal bir zaman.

canım senı cok ıyı anlıyorum ama uzulme ne olur...sonucta rahim var,28 gunde bir adet gorebiliyosun sende bı problem yok..eşinin problebı ilaçlarla hallediliyo...benım arkadasımın esının 1 tane bile yasayan spermı yoktu onlar bile tup bebekle cocuk sahibi oldular..ki senin bence doğla yollarla olur...bende 1 bucuk senelık evliyım ama yenı hamileyım canım...birde bol bol dua et..hayırlı ve sağlıklı evlat iste Allahtan asla senı bos cevirmez emın ol tatlım..

canim esinde sperm azligi hareketsizligi varsa preseed kullan. bu bir kayganlastirici ve spermleri besliyor. ben Allah'in bu seyi vesile kilmasi ile 5 ay icinde 2 kere hamile kaldim. Menzil gulu'nun de esinin morfoloji, hareketsizlik ve azlik sorunu vardi o da denediginin 2. ayi hamile kaldi. tavsiye ederim. arti saglik goztepe diye arattir. bilgilerine ulasirsin.

canım hayırlısı ile kucağına alırsın bebeğini ihşallah.eczanelerde satılıyo dimi

canım hayırlısı ile kucağına alırsın bebeğini ihşallah.eczanelerde satılıyo dimi

sanırım eczanelerde satılmıyor,internet üzerinden sipariş veriyorsun bildiğim kadarıyla:sm_confused:,dene istersen,çok duydum faydasını duyanda çok olmuş.

X