Yine acı bir gece

Arkadaşlar yine ben . Bu akşam dertleşmeye çok ihtiyacım var. Psikolojimin bittiğini hissediyorum. Anan baban seni bana kakalamış ! Evde dura dura senin beynin küçülmüş ! Bu aksam duyduğum laflar ama asla yeni değil. Çok sorguladım kendimi acaba gerçekten salak miyim benden utanıyor mu ? Hep düzelmeye çalıştım . Hepp. Ama artık anlıyorum ki sevgim de kalmamış. Içimde ki korku o kadar büyük ki ödüm kopuyor lafı doğruymuş. Ayak seslerinden bile korkuyorum. Ya bi akşam kavga ettik boğazımı sıktı tırnaklarıyla boynumdaki beni koparttı. Şaka gibi dimi. Hep ağlıyorum ama hiç göz yasimi silmedi ki benim. Cikmazdayim
Çıkmazda değilsiniz tek bir çıkış yolu var yüzünüzü o tarafa çevirin.

Bu tip insanlarla yaşamak öyle zor ki kişi kendi olmaktan çıkıyor biliyorsun karşındaki tam bir manyak ama iki güzel hareket yapıyor inanıyorsun resmen çemberin içine alıyor seni bir güzel manipüle ediyor ya ben dışarda danışan görüp eve geldiğim zaman böyle narsist bir manyakla uğraştığımda kendimden şüphe ediyordum yine onu kızdıracak ne yaptım diye. Celladına aşık olmak derler ya narsistle yaşanan ilişki tam da böyle bir şey sözde kendim terapistim bu işin eğitimini almışım ama benim bile gözümü açmam 1 yılımı aldı bu arkadaşında bir an önce kurtulması gerek tabiki
İnsanı acayip uyuşturuyorlar çünkü . Sizin bile başınıza geldiyse biz ne yapalım die düşündüm bi an

X