Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bı ara FSH yüksekti benim çok şükür iyi şuan her şey eşimde de sperm ileri hareket hızı düşük en son 6 ay oluyo takviye kullanıyor e vitamini ve çinko keçi boynuzu özü kuru yemiş öğüttp karışım yaptırıp yediriyorum😊 Rabbime kalmış o ol derse olacak 🙏 inanıyorum olacak bu ay ya da diğer ay hissediyorum çok hemde😊
Canım Fsh nasıl düşürdün acaba

Hemde Hiç Yılmadan, her ay kendimi bu ay olmuştur.... diye diye, kandıra kandıra tam 3 yıl olmuş🙈 Hiç bir sorunumuz yok herşey çok yerinde ama Allah ne zaman nasip edecek bilmiyorum. Bu yol çok zorlu bir süreç, psikolojimize zarar vermeden bu yolda ilerlememiz gerektiğini biliyoruz ama zaman zaman "acaba hiç mi anne olamayacağım😥" diye sorgulamaktan kendimi alıkoyamıyorum.
Allahım evlat sahibi olmak isteyenlere sağlıklı evlatlar nasip eyle 🙏🤲🤲🤲

Hemde Hiç Yılmadan, her ay kendimi bu ay olmuştur.... diye diye, kandıra kandıra tam 3 yıl olmuş🙈 Hiç bir sorunumuz yok herşey çok yerinde ama Allah ne zaman nasip edecek bilmiyorum. Bu yol çok zorlu bir süreç, psikolojimize zarar vermeden bu yolda ilerlememiz gerektiğini biliyoruz ama zaman zaman "acaba hiç mi anne olamayacağım😥" diye sorgulamaktan kendimi alıkoyamıyorum.
Allahım evlat sahibi olmak isteyenlere sağlıklı evlatlar nasip eyle 🙏🤲🤲🤲
Merhaba canım bildirim gelince okudum ve yazmak istedim. Bende tam 6 sene bekledim tedaviler ilaçlar bir türlü olmadı. sağlık açısından bir problem de yoktu. Kaç doktora gittim hatırlamıyorum bile. Sonunda bu yaz tüp bebek tedavisi için bir doktora gittim uzun zamandır sosyal medyadan takip ettiğim bir doktor. İlk muayenede bana pco olduğumu söyledi nasıl sevindim anlatamam. Artık bir sebep vardı. Sonuç olarak 3 aylık bir tedavi sonrası ilk transfer tuttu. Rabbime şükürler olsun. Hiç vazgeçmedim sende hiç vazgeçme. Her duamda isteyen olmayan herkese dua ediyorum. Rabbim daha fazla bekletmeden Nasib etsin inşallah. 🤲🏻🤲🏻

Bir iki kere yaşadım evet
Benim adetim bir haftaya yakın gecikti oldum bitti.
2 gün sonra ilişkiden saatler sonra bir kaç damla kahverengi kan geldi peçeteye, sonra açık parlak kırmızı leke geldi,
totalde hepsi bir kaç damladır.
iç çamaşırına bulaşmadı sadece peçeteye geldi.

Böyle miydi sizinde?

Takvim olarak adetten sonra ya ondan bilemedim sordum.siz yaşamışsınız diye.

Son düzenleme:
X