Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canım ben 6bucuktan beri ayaktaydim da telefona bakmadım düğün videomu izliyodum olması gereken kısımları hep çıkarmışlar olmamasi gerekeni bırakmışlar Arıcan kadını tümünü isticem kendim kesip kirparim iyiyim şükür temizlenecek birazdan yarın da hastaneye gidiyorum yine sen napiyon❤️❤️❤️❤️😍😍😍😘😘😘😋😋🎀🎀🎀

M Mervvvveeeeeee selam tatlım ara ara girebiliyorum siteye kusura bakma geç yazıyorum. Aslında bu dönemlerde geçmişe dair nesnelerle temas stresi düşürüyor ne kadar güzel videoyu incelemen🤗💖
Bende uzun zamandır annemden uzkataydım annem ile kavuştum çok şükür 🤗
2 gün kaldı regl tarihine bakalım ilk defa bu ay erken regl olmadım gününü bekliyorum ama bazı belirtiler var sabah baş ağrısı garip rüyalar kasıl ve bel ağrısı beyaz akıntı v.s. Göğüslerde sertlik. Oldu elleyince içine çökmüyor inşallah güzel haber belirtisidir bunlar 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Sende belirtiler nasıl ???

M Mervvvveeeeeee selam tatlım ara ara girebiliyorum siteye kusura bakma geç yazıyorum. Aslında bu dönemlerde geçmişe dair nesnelerle temas stresi düşürüyor ne kadar güzel videoyu incelemen🤗💖
Bende uzun zamandır annemden uzkataydım annem ile kavuştum çok şükür 🤗
2 gün kaldı regl tarihine bakalım ilk defa bu ay erken regl olmadım gününü bekliyorum ama bazı belirtiler var sabah baş ağrısı garip rüyalar kasıl ve bel ağrısı beyaz akıntı v.s. Göğüslerde sertlik. Oldu elleyince içine çökmüyor inşallah güzel haber belirtisidir bunlar 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Sende belirtiler nasıl ???
Aşkım ben 1 haftadır klomen kullaniyorum 5 gündür bu sabah bitti ilacım cuma günü gittim 4 yumurtam oluşmuş biri biraz daha büyük pazartesi çatlatma iğnesi olcam ilaçtan veri midem çok bulaniyo iştahım yok canım bişey istemiyo ya geçen gün sabah4 e kadar uyuyamadım kussam rahatlicam ama kusamiyorum da beni benden aldı biraz leblebi biraz d su içip yattım öyle topladı biraz yemek yemek gelmiyo içimden ama çok susuyorum sağ kasigim ağrıyı ama sol yumurtalıkta yumurta var öyle uğraşıyoruz nasipse bu 2 ay içinde bekliyoruz meleğimizi nasıl biri şimdiden çok merak ediyorum 😍😍

Yatlım yine hüsran kırmızılar
Doktora gittim bugün regl ikende fsh ölçtürdüm v.s. Yine bende herşey yolunda bakalım kaan hocanın verdiği ilaçlarada eşim devam ediyor doktor 6 ay süre verdi inşallah tutar bu ay
Ben galiba hamileyim bulantım çok bu aralar iğneden sonra baya oldu dün 2 sefer test yaptım iksii de bulanık 2. Çizgi haftaya randevum var gidip gorcez

Herkese hayırlı geceler.. evlât isteği benide buralara getirdi bizimde 2 yıldır olmuyor.. benim tüpler kapalı, 1 i kısmen acik..o kısmen acik olan tüp ile doğal yoldan hamile kalmak icin neler yapmıyorum ki. Yakı denedim, süt maydanoz buharını denedim. Dogru pozisyonları denedim.. dualar .. C-life macun 2 kutu bitirdim. Keçiboynuzu kürü denedim. Incir kürü denedim. 1 kere klomen tedavisi oldum.. olmadi... 😔😢 bikac kere de tüp bebek deneyeceğiz bakalim . Oda coook sonra..Rabbimden umut kesilmez. Eşimin o isteğini hergun başka bi arkadasinin baba olduğunu duyunca daha çok üzülüyorum . 😞
Brokoli kaynatıp suyunu için açıcı özelliği var. Rabbim herkese nasip etsin. 🙏

-Ya varis 707 kere
-El mubdiu 99 kere
-Allahumme ya evvelu 100 kere
-Allahumme ya mücib 60 kere
-Allahumme ya semiu 100 kere
-Ya allah ya rahman ya rahim ya kavi ya kadir 70 kere
-Inne rabbeke huvel hallakul alim 1267 kere
-Fallahu huvel veliyyu ve huve yuhyi 289 kere
-Huvallahul halikul bariu 1054kere
-Estagfirullah min külli ma kerihallah estagfirullah elazim ellezi la ilahe illa huvel hayyel kayyume ve etubü ileyh
-La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimiin
-Lailahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel erdi ya zel celali vel ikram
-Rabbi hebli mines salihin
-Lein eteytene salihal lenekunenne mineş şakirin
-Allahümme ente halakteni ve ente tehdini ve ente tut imüni ve ente tesgini ve ente tümitüni ve ente tuhyini
-Ve la havle ve la kuvvete illa billahi aliyyil azim allahümme inni es elüke ya kadimü ya daimü ya vitru ya ehadü ya samedü ya hayyü ya kayyümü ya zel celali vel ikram fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim
-Rabbihebli mil ledunke zurriyeten tayyibeten inneke semiuddua
-Rabbene heb lene min ezvecine gurrate eğyunivvec alne lilmuttegine imeme
-Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrul varisin
-Rabbi evziğni en eşküra niğmetekelleti enamte aleyye veale velideyye veen ağmele salihan terdahu veeslih li fi zurriyyeti inni tubtu ileyke veinni minel muslimin
-Rabbena vec alna muslimeyni leke ve min zurriyyetina ummeten muslimeten leke ve erina menasikena ve tub aleyna inneke entet tavvabur rahim
-Rabbic alni mugimes saleti vemin zurriyyeti rabbene vetegabbel dua
-Rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr
-Zül celal vel ikram
-Ya celil etme zelil gönder delil
Oglan olsun kiz olsun eli yuzu duz olsun organlari tam olsun akli yerinde olsun hayirli evlat olsun amin
-Ya rabbi hayirli bir cocuk nasip eyle bu duami silsile i aliyye buyukleri hurmetine kabul eyle
-Allahim rahmet peygamberi olan nebiyy i ekrem in muhammed (sav) hurmetine senden istiyor ve sana yoneliyorum ey muhammed su ihtiyacimin karsilanmasi icin seni vesile edinerek rabbime yoneliyorum allahim Onu benim icin sefaatci kil .
Bunlari okumak icin belli bi zmani filan yok dimi

Bunlari okumak icin belli bi zmani filan yok dimi
Canim bi internetten arastir istersen bazilarinda 3 ay okunacak iliskiden once okunacak cuma gunu sukadar okunursa daha iyi gibi seyler vardi ama genel olarak hergun okuyabildigin kadar okumani tavsiye ederim rabbim niyetini kabuletsin tez vakitte saglikli evladinankavus insallah

Kızlar ovu testlerinden anlayan varsa yorumlayabilir mi acaba IMG_20201112_162549.jpg

Canim bi internetten arastir istersen bazilarinda 3 ay okunacak iliskiden once okunacak cuma gunu sukadar okunursa daha iyi gibi seyler vardi ama genel olarak hergun okuyabildigin kadar okumani tavsiye ederim rabbim niyetini kabuletsin tez vakitte saglikli evladinankavus insallah
Tesekkur ederim hepimiz kavusalim insallah hayirlisiyla canim

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza 6 senelik evliyim çocuğum olmuyo 2 kere asılma 1 kere tüp bebek ameliyatlar yaşadım ama hamile kalamdm 4 ay önce kendilgmden kaldm oda kimyasal gebelik oldu şimdi yine tedaviye basldm çatlatma iğnesi yaptırdım bugün 12 günüm ovulasyon testi yaptm silik çıktı bu ayda kalamdm😔

X