Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Malesef erkeklerde ki genel sıkıntı konduramıyorlar kendilerine. Bence taviz verme evet üzücü ama sen şimdi ara verelim falan deme olayın ciddiyetin olmak daha iyi. Sen destek ol sadece biz önleminizi alalım gerisini allaha bırakalım de herşey çocuk değil de
Ara vermeyin çok güçlü vitaminler var takviye kullanın devam edin denemelere

Ben anestezi almadan çektirdim. İnat etmiştim herkes çok ağrılı vay bayılan oluyor falan fistan bir sürü şey duydum. Sırf bana böyle kesin anestezili çekin dayanamazsın diyenlere inat anestezi almadan çekindim iyikide almamışım. Özel de çektirdim filme girmeden 15 dakika önce bana iki tane iğne vurdurlar hemşire şey dedi biri ağrısı kesici karışık iğne dedi öbürü sanırım sırf antibiyotikdi bilmiyorum tam. Filme alındım altımda ki herşeyi tamamen çıkardım. Oraya alet flan yerleştirdi başlıyorm dedi ve karnıma bir anda kramp girdi şiddetli adet ağrısı gibi düşün sonra doktor kımıldama kızım hiç hemen geçecek dedi. Tamam bitti tüpler açık dedi benimde ağrım geçti yani toplasan ağrı 2 dakika sürdü. İki dakikalık ağrı için anestezi almaya değmez bence.
Arkadaşlar sistem değişmiş bilginiz olsun ağrı sızı hiç birşey yok . Önce izlemenizi tavsiye ederim hatta kullandıkları enjekte ettikleri sıvı hamile kalmayı kolaylaştırıyor bilginize

İnanki canm aylar oldu egzersizi bırakalı herhangi bir ilaçta kullanmıyorum hele stresin tek harfi bile yok eşimle aramızdaki sevginin kuvveti okadar buyükki günün her anı beraberiz ve gırgır şamatayla geçer zamanımız malesef bunlarda değil bakalım daha bekliyorum 😊
Bende 2 aydır günümden 15 gün geçerek adet oluyorum herhangi bir sebebi yok testlerimi vs. yaptırdım hiçbir sorun yok kilo varsa ondan olabiliyor veya korunmayı biraktiysaniz adette gecikme oluyor mesela doktor bana korunmayı bıraktın çocuk düşünüyorsun vücudun tepki gösteriyor normal dedi ama sen yinede git bı hormonlarına vs. baktır

Kızlar adet dögüm 28 günde bir olur ama bu ay tam 9 gün adetim gecikti 10. Günde edet oldum demekki olmayınca olmuyor o yüzden görümcelerimde aynı şeyi yaşamış ertesi ay hamile kalmış bu gecikmeninde vücudun kendisini hamileliğe hazırladığını söylediler Allah isteyen herkese versin inşallah.sabır herşeyin ilacıdır sabırlı olalım günü geldiğinde elbet olur diyorum
2 aydır günümden 15 gün sonra kendiliğinden oluyorum çevremdeki herkes senin çocuğun olucak ondan gecikmelerin var diyor doktorda vücudun gebeliğe hazırlık yapıyor diyince artık inanmaya başladım bende Rabbim kucaklarimizi boş bırakmasın isteyen herkese nasıp etsin inşallah

2 aydır günümden 15 gün sonra kendiliğinden oluyorum çevremdeki herkes senin çocuğun olucak ondan gecikmelerin var diyor doktorda vücudun gebeliğe hazırlık yapıyor diyince artık inanmaya başladım bende Rabbim kucaklarimizi boş bırakmasın isteyen herkese nasıp etsin inşallah
Amin inşallah.Ben ilk evlendiğimiz ay tek korundum ondan sonra bidaha korunmadım aradan birkac ay geçti göğüslerim süt topladı devamlı ağrıyordu doktora gittim süt hormonun yükselmiş o yüzden gebeliği engelliyor dedi buda hipofiz bezinden kaynaklıymış neyse bir ay ilaç kullandım tedavim olumlu geçti artık süt falan bitti ondan sonra hemen 5 ay gibi bir süredir ha bu ay ha diğer ay gebelik olur diye bekliyorum işte bu ay 9 gün geçti 10.gün adet oldum dedim kesin gebeyimdir okadar test yaptım negatif çıktı ilk defa böyle gecikti inşallah dediğin gibi hamilelik hazırlığından dolayıdır.

Amin inşallah.Ben ilk evlendiğimiz ay tek korundum ondan sonra bidaha korunmadım aradan birkac ay geçti göğüslerim süt topladı devamlı ağrıyordu doktora gittim süt hormonun yükselmiş o yüzden gebeliği engelliyor dedi buda hipofiz bezinden kaynaklıymış neyse bir ay ilaç kullandım tedavim olumlu geçti artık süt falan bitti ondan sonra hemen 5 ay gibi bir süredir ha bu ay ha diğer ay gebelik olur diye bekliyorum işte bu ay 9 gün geçti 10.gün adet oldum dedim kesin gebeyimdir okadar test yaptım negatif çıktı ilk defa böyle gecikti inşallah dediğin gibi hamilelik hazırlığından dolayıdır.
Bende test yapıyorum negatif kan negatif gebelik yok hormonlar normal hiçbir sorun yok peki neden 15 gün gecikiyor sonra kendiliğinden oluyor dedim doktora olabiliyor böyle durumlar bu şekilde gelen ilk kişi değilsin böyle gelen hastalarım sonucunda gebelik yaşadı dedi vücudun kendini hazırlıyor olabilir dedi bende bekliyorum bakalım nasip mesela bir arkadaşımla konuştum 2 buçuk aylık hamileymiş adetim gecikiyor dedim benimde öyleydi 2-3 ay geç oldum sonra hamile kaldım dedi ama yinede kendimi fazla umitlendirmek istemiyorum

Bende test yapıyorum negatif kan negatif gebelik yok hormonlar normal hiçbir sorun yok peki neden 15 gün gecikiyor sonra kendiliğinden oluyor dedim doktora olabiliyor böyle durumlar bu şekilde gelen ilk kişi değilsin böyle gelen hastalarım sonucunda gebelik yaşadı dedi vücudun kendini hazırlıyor olabilir dedi bende bekliyorum bakalım nasip mesela bir arkadaşımla konuştum 2 buçuk aylık hamileymiş adetim gecikiyor dedim benimde öyleydi 2-3 ay geç oldum sonra hamile kaldım dedi ama yinede kendimi fazla umitlendirmek istemiyorum
Eğerki herşey normalse bence bu iyi bir şey.inanki okadar farklı durumlarda gebe kalanlar oluyorki insan hangi birine inanacağını şaşırıyor.ben artık bütün ihtimallere inanıyorum tabi kişiden kişiye değişebiliyorda elbet birgün tutacakta ogün hangi gün olacak acaba.yinede umut herşeyden önce gelir canım.sabır burda birbirimize destek olarak kadının direnişini resmen sergilér olduk aslında hepimizde birbirimize verdiğimiz bir umut kelimesi bile bana daha çok umut oluyor birnevi doktor olmadanda birbirimize ilaç oluyoruz 😉😊🤲inşallah en kısa zamanda iyi haberlerini alırız sevgiler sağlıkla kal

Kızlar merhaba adetime bir kaç gün var ama bir akıntı var beyazımsı bir şekilde niye olabilir yardımcı olabilirmisiniz

X