yıllık izin....

termal = afyon diyorum

yok canım eşim karadenize hiç bi zaman sıcak bakmıyor, tarihli müzeli yer olması lazım

Trabzon tarihi değil mi ? Şaka yapıyosunuz heralde. Hiçbişey bilmeseniz Sümela dünya biliyor...

Buarada 3 yıldır çanta bile almıyorum vs diyodunuz şimdi tatil Plan'ı mı yapıyosunuz. Iyi tatiller :)

Kaplıca ve müze deyince Ankara geldi aklıma nedense... Afyonda kaplıca bakımın iyidir...

Trabzon tarihi değil mi ? Şaka yapıyosunuz heralde. Hiçbişey bilmeseniz Sümela dünya biliyor...

Buarada 3 yıldır çanta bile almıyorum vs diyodunuz şimdi tatil Plan'ı mı yapıyosunuz. Iyi tatiller :)

ben araba masraflı mı konusunda yazmıştım zaten senede en az 2 yada 3 kez tatil yaptığımı bu 1..

sümelayı tabiki bilirim ama benim eşim karadenizi hiçbi zaman düşünmez..istediğimiz kadar tarihi bir yer değil...lütfen edaha dikkatli takip et beni :) kaçırıyorsun yazdıklarımı :)

Son düzenleme:
Valla hava bu kadar soğukken ben kesinlikşe antalya muğla gibi sıcak yerlere gidersim heralde:-:-D ama sapancada falan güzel spa termal oteller var. Birde orlarabakın.

lütfen konularınızı ilgili bölüme açmaya dikkat ediniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…