Yıldızların duruşundan belliydi gelişin.. Hoşgeldin..

hanımlar pıtırcığın cinsiyeti belli oldu :) KIZIM olacak Allahın izniyle :)
artık isim arayışına geçtik.. MİRAY ismini düşünüyoruz eşimle.. manasını araştırdık.. Dinen bir sakıncası yok,caiz..
pıtırcığım vaktinde gelirse Hicri Yılbaşında dünyaya gelecek.. Senenin ilk ayı,ilk günü dünyaya gelmiş olacak.. MİRAY'ın anlamı üçaylar başlangıcı, yılın ilk ayı, ilk günü, ayın kraliçesi gibi manaları var.. hem söyleniş olarak da hoşuma gitti şimdilik bi kenara koyduk sizce nasıl fikirlerinizi alayım ?

Neslişah yada selenay
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini canım

Gözümde yaşlarla okudum yazınızı. Ben üç yıllık evliyim 13 aydırda Bebek için uğraşıyoruz... Ah ah bilseydim böyle bekleyeceğimi evlenince hemen korunmayı bırakırdım... Adetlerim hep düzenli sadece 32 günde bir oluyorum döngüm uzun. Bir kere yumurta takibi yaptık 18. Gün çatlama kıvamına geldi ama Bebek olmadı. Bebek isteyişimizin 9. Ayında klomen kullandım üç yumurtam oldu ama sonrası adet. O ay eşim spermiyogram verdi sayı morfoloji iyi ama hız toplamda %35 yapıyordu. Üroloji varikosel var hafif Dedi ama ameliyatı gerekli görmedi bu değerle de olur Dedi. Bende klomene devam etmedim. Elim ilaç kullanmaya başladı. 13. Aya girdik bende eşimde başka doktora gittik mart ayında. Tekrar test yaptırdı eşim hızımız %57 yükselmiş çok şükür.eşimin gittiği yeni ürolog ameliyat dedi benim doktorumda hayır bu değer iyi ameliyattan sonra beklemeniz gerekebilir olmasın ameliyat Dedi. Benim doktorum da sol tarafta pco olduğunu sağda gelişmekte olan yumurtayı gösterdi. Ve Dedi ki kilon çok iyi kesinlikle kilo alma. Pco nün düşmanı kilo Dedi. 47 kiloyum bu arada. Klomen kullandım bu ay tek bir yumurtam oluştu. Çatlatma iğnesi vuruldum perşembe günü. Şimdi bekliyorum...
Ve sizin yazınız umut oldu... Çağırmalıyım onu diye düşündüm...
Duanıza beni de ekleyin Allah razı olsun

Canım merhaba
Dün yeni bir sayfa açmama vesile oldun...
Bugün iptal iptal iptal lerle geçti günüm meğer ne çok iptal varmış.
Dünden beri elimi karnıma koyup konuşuyorum. Onunla sohbet ediyorum. Evde kedimle konuşuyorum çok yakında abi oluyorsun diye. Ravelin bolerosunu dinlerken onunla sohbet ediyorum. Bugün babam geldi yanıma dedesiyle tanıştırdım onu içimden.
Meryem suresine başlamıştık bu ay eşimle. Her hafta 41 Yasin okuyorum. Allahümme ya evvelü Esma'sını çekiyorum. Bana geldiğin yolları dualarla kaplıyorum evladım diye diye...
Sen ve Figen abla güzel şeylere vesile oldunuz inş. Allah razı olsun sizden. Rabbim evladını mübarek etsin. Nacizane ben Hüma,Yaren, esma ismini çok seviyorum. Ama mirayın anlamı da çok güzel.
Bir de imgeleme yolunda başka neler yapabilirim? Bir de şu an az kişi biliyor Bebek istediğimizi. Ama bilmeyenler artık sormaya başladı yalan da söylemek istiyorum sence ne demeliyim?

Öncelikle teşekkür ederim mesajlarınız için malesef yanlış alarmmış kız değil erkekmiş bugün kü kontrolde resmen pipisini gördük ve çok şaşırdık arkadaşlar bir hafta önce kız görünüyordu

Canım. Hayırlı olsun inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.benimde hep erkek çocuğum olursa adını Hamza koyucam diyorum Hamza peygamber gibi cesaretli yürekli olsun inşallah :)
Bende sizin dediklerinizi uygulayanlardanım hormonlarım yüksek çıkmıştı ilaç kullandım ve yumurtalarım olmuştu çok şükür.dr n dediklerini yaptım.tabi öncelikle Rabbimden istiyırum herzaman.Allah razı olsun sizden ve vesile olanlardan. şuan beklemekteyim elim karnımda biliyorum benlesin bebeğim diyorum ama yanlış mı yapıyorum bilemedim.:) kendimi çok kaptırdım bu defa sanki hissediyorum sanki var inşallah öyledir.ne olursun duygucum benim içinde dua et herkes içinde. İnşallah 5 güne kadar bende uzun uzun hikayemi yazar müjdeli haberi veririm bat A 5 gün var içimden bi ses bu defa oldu diyor artık hayırlısı dualaşalım inşallah

Bende aynı şeyleri uyguladım canım Allah gönlüne göre versin inşallah seninde inşallah en kısa zamanda Rabbim bize de nasip eder beklemekteyim şuan bende bakalım artık hayırlısı :)

Bende aynı şeyleri uyguladım canım Allah gönlüne göre versin inşallah seninde inşallah en kısa zamanda Rabbim bize de nasip eder beklemekteyim şuan bende bakalım artık hayırlısı :)
Âmin Canım şüphe etme duygunun daha önceki yazdıklarında bir şey okumuştum olurda adet olursan ah yaramaz yolu karıştırdı kısa yoldan değil uzun yoldan geliyor diye düşünün yazmıştı. İnanıyoruz Can'ım onlar bizi seçti yolsalar geliyorlar yoksa biz ne duyguyla ne Figen Ablayla karşılaşırdık bize yolda olduklarını onlar sayesinde haber ettiler dua edelim birbirimize

şu an bende şaşırdım duygu ama nasip...Rabbim bahtını güzel eylesin. Bende Ömer ve Mehmet ismini çok seviyorum

Can'larım ne güzel yazmışsınız Allah enerjinize bin kuvvet versin yuvanıza huzur bereket bebişler.. Doğru yoldasınız ah benim Can'ım dert ortaklarım ne güzel içten yazmışsınız.. Maşallah.. Kızlar biraz bahar havası etkiledi beni çok uzun yazamıyorum biraz toparlıyım daha detaylı yazarım yine sizinle alakalı bişeyler ama doğru yolda olduğunuzu yazdıklarınızdan okudum.. Tüm kalbimle dua ediyorum size.. Ayrıca kızlar geçen bi arkadasa dedim ki henüz çocuğun olmadı ne yani belki kız olacak kocası henüz dünyaya gelmedi ne yani kocasından büyük mü olsun dedim gülüştük.. Belki şu an oğluşum sizden birinin kızını alacak demi ama aynen bu metodu uygulayın Allahım büyük dualardan birbirimizi eksin etmeyelim kızlar öpüyorum sizi

Hz Hamza'yı çok severim görmedim ama kalbimde yeri başkadır onun hey heybetini sevdiğim Allah'ın Aslanı ama Hamza ismini Bebek kaldırır mı çok kuvvetli bi isim çünkü.. Ailede Ömer var cnm bırakamam.. Mehmet de güzel ama çok fazla Mehmet var.. Hayırlısı yinede bakıcaz isimlere..

Yazılarını bekliyorum canım. Siz en güzeline karar verirsiniz yüreğinizin ısındığı hangi isim olursa...

ayy ben şimdi gördüm ve duygulandım okurken tabiki bu süreci yaşayanlar duygulanır ve ağlar ancak ALLAH sağlıkla kucagına almayı nasip etsin.. tez zamanda bize hayırlı sağlıklı bebekler versin inşallah... yazıyı okuduktan sonra bende göbeğimi sevmeye başladım.. ANNECİĞİN SENİ ÇOK ÖZLEDİ BEBEĞİM HADİ GEL ARTIK diyerek..

Kızlar durumlar nasıl :) sürpriz bi şekilde 2. Gebeliğimi yaşıyorum oğlumda 2,5 yaşında :) sizler ne yaptınjz merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…