Yılbaşı gecesi için kıyafet önerirmisiniz ltf?

ayselcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
199
0
mrb arkadaşlar.yılbaşı gecesi arkadaşlarla dışarda bi eğlence mekanında kutlama yapıcaz.mekanı ben görmedim ama nezih bir yermiş.nasıl ne giycemi şaşırmış durumdayım.fikirlerinizi bekliyorum.şimdiden tşk:)

nezih bir yerse şık birseyler giy derim canım şık bir elbise şık bir takım filan gibi

bayağı kilo verdiğim için elimdeki kıyafetlerim bol geliyo hoş durmuyo.sadece yılbaşı gecesine özel alel acele bi kıyafetde almak istemiyorum.akşam evdekileri denedim bedenime uyan sadece kalem model dediğimiz siyah etek dizde yırtmacı var ve üstünede ip askılı gümüş siyah karışımı simli bir bluz,omzumada sade siyah bi şal yakıştırabildim sadece ama çarpıcı bi kıyafet oldu tabi.gideceğimiz mekanda nezih denildine göre abartılımı olur tereddüt içinde kaldım.

bana göre çok abartılı etek, şal vs. ama kimisine çok yakışıyor sende kendine yakıştırabiliyorsan ve üstünde güzel taşıdıysan söylediklerini giy. hem nezih bir yer içinde uygun olur sanırım...
mutlu yıllar sana...a.s.

tşk ederim..ama vazgeçtim etek vs giymekten.siyah bi pantalon ve bluzla gitcem.napim tereddütte kalıp rahatsız bi kıyafet giyeceğime rahat bi kıyafetle keyfime bakarım:) sizede nice mutlu yıllar dilerim..

X