yılbaşı çekiliş yapalımmı ikinci ele özel

bence ıkıncı el olmasından hıç bı şikayetım yok burda zaten ıkıncı el alışverişi yapıyoruz

bende girmek istiyorum bende veeeeeeeee ewet ya ikinci el olmasın bide arkadaşalr organizasyon süperde bence şölemi olsa caba diyelimki funda(aklıma ilk onun adı geldi)bana çıktı bende onla yapim yani iki kişi karşılıklımı eşlessek diye düşündüm sadece.ben hamileyim.38 -40 hamilelikten dolayı
biide arkadaşalar evet en sonunda bize gelen hediyeleri sergileyelim o başlık altında bi topik açarız .bide arkadaşalr lütfen çok özen gösterelim.ben şimdiden en güzel ne yollayabilirim diyom yani önemli ücret değeri değil ama memnun kalacağaımız ve herzaman gülümsyerek anacağımız hediyeler olsun lütfen:)

Son düzenleyen: Moderatör:
bu arada aklıma ne geldi... kargolarımızı gönderirken ödeyip yollucaz dimi? ben şahsen öle yapicam da, bilmeyen arkadaşlarımıza hatırlatma olsun... çok güzel oldu bu yaa :) şimdiden düşünüyorum ne alsam hediye diye. ama özel bişey olmalı...

evt arkadaslar herkes gönderirken ödesin
herkes içinde özenle seçelim hediyeyii ama fiyat belirleyelimm mesela bana 20 milyonluk bişi gelir ben 10 milyonluk almıs olurum mahcup hissederim kendimi :)

ya fiyat olursa bilemiyorum, belki o kişinin gücü o fiyata yetmicek?
değerli bir hediye olarak içimizden ne geçerse onu yollayalım bence.
(şahsii fikrim bu yönde fisfisfis )

benide yazın kızlar
bu arada tubiye katılıyorumm bende
herkezin içinden ne geciosa

bırde bayram tatili nedenıle yokum 10 gün...cekilişi 15ınden önce yapmayın kızlar...

1. funnyda ...............................36
2. gurbaa prenses.....................36
3. rouge...................................36
4. tubiloshh..............................38 ince 40
5. ırmak 2004...........................38
6. frezya_tg.............................36-38
7. camolıne.............................36-38
8. ertusel.................................38
9. ibet.....................................38
10.begum 84.............................36 S
11.canselim..............................42
12.emine gülşen.......................
13.T&S kılıç.............................38
14.ilgin 0707..............................38-40
15.newlife..................................38-40
16.jjuliett...............................38
17.japon kız........................ alt 40 üst 38
18.derin..................................38-40
19.tırtıl kurabiye ..................38
20.taham.......................................... ......44
21.DENİZKOYDUMADIMI.......................üst 38 alt 40
22.gülay_gülay......................44
23.ggüvercin..................38
24.didosh......................36
25.sinyora......................40-42
26.papatya89...................38-40
27.serzerdal...........................38
28.özgül312.......................
29.hanlev35...........................
30.aygezerr...............................40-42
31.çedene.................38-40
32.baby world..............42-44
33.arztez...................34-36
34.fişneli.browni.....................alt 36-38 üst 38
35.kakule..........................
36.nesquik_24...................40........(hamiş arkadaş...bebeğine hediyede olabilir:)
37.chocolate.......................36
38.simavi......................
39.humane.......................
40.emekbebek.......................38-40

arkadaşlar.............hediye gönderim ücreti hediyesini gönderene ait.....................posta kargo çok çok ucuz tavsiye ederima.s..çoğumuzda biliyoruz zaten 2 gündede taş çatlasa 3 günde ulaşıyor adrese.............hediye seçimi tamamen özgür.....el emeği verilmiş bişii olabilir.....yeni alınmış bişii olabilir....topiğnden cici bişii göndermek isteyen olabilir....v.s..tamamen özgürüz bu konuda arkadaşlar.............bizler burda birbirimize tanımadan yüreğimizi açıyoruz bundan daha değerli şey ne olabilir..............a.s.

Son düzenleme:
bnm üst 38.............
alt 36-38 arası nasıl olcaksa kıyafete göre değişiookafamçokkarıştı
ayaklarım ise 38 numara sositososito

bnce kim kime çıktığı zamn araların da detaylara girsinler, beden konusunda, yaş konusunda bla bla bla.............peki çekiliş nasıl olucak onu hala anlamadım

bırde yasımızıda söyleyelım bence ona göre alınsın

yaşı karıştırmayalım arkadaşlar................:roflol:ruh önemli......yani şimdi 50 yaş bayan vardır aramızda kendini 25 inde hisseder..........ruhu gençtir a.s......rahat olalım..hediyeleşmek güzel..kasmayalım kendimizi........çekilişide ertusel ve funda arkadaşımız üstlendi canım....................:1hug:

yaw arkadaslar abartmayalım yaw bence son günü daha önceye çekelim ibetcim yoksa daha birsürü şey çıkacak olmadı istediiniz şeyi sölein yaani adı üstünde hediye arkadaslarım yaw

yaw arkadaslar abartmayalım yaw bence son günü daha önceye çekelim ibetcim yoksa daha birsürü şey çıkacak olmadı istediiniz şeyi sölein yaani adı üstünde hediye arkadaslarım yaw

burda ne abartılıyor anlamadım eger burda bışıy yapılıyorsa herkez bışı söylemekte serbest tıpkı benım dedıgım ve tıpkı sısın one alma ıstegınız gıbı

Abartı şurda , 50 kişi olacaksak 50 ayrı istek olur..
50 ayrı isteğe 50 ayrı kişi 50 ayrı şekilde hitap nedemeyeceği iin , arap saçına döner..
biraz daha orta yola meyilli olmak lazım ..

X