yılbaşı çekiliş yapalımmı ikinci ele özel

deniz002 senden öncelikle çekilişi hatırlayıp buraya göz atmanı daha sonra özeline gönderdiğim mesajları okumanı daha sonrada adresini özelden bildirmeni rica ediyorum. :))
bak çoğu kişi hediyesini gönderiyor ben daha sana ulaşamadım bile. sonra burda hediyeleri görüp benim hediyem geç geldi diye sitem edersen çok üzülürüm...

bizim gibi mağdurlar ne olacak??? bende hedayeeee istiyom yaaaaaaaaaaasenağlama

selammm sonunda geldimmmmm frezya cım özeline yazdım adresini yolla hemi bi denem... fişneli browni geldim burdayım yalnız bi recam olacak benim hiç tek taşım olmadı anlarsın yani çok sevinirim:))))

selammm sonunda geldimmmmm frezya cım özeline yazdım adresini yolla hemi bi denem... fişneli browni geldim burdayım yalnız bi recam olacak benim hiç tek taşım olmadı anlarsın yani çok sevinirim:))))

canım benim bende beni unuttun sandıydım senağlamaama burdaymışsın hedeye deilde gelmen sevindirdi inanhihoyyyt özeline yazdım şekerim bakıve biŞeniz:enbuyukkk:

ya bebüşüm ya sağol tatlım düşünmen bile yeter bence bu çekilişe katılan herkes sorumluluğunu bilmeli sonuçta. neden bukadar sorumsuz davranıyor bazı insanlar anlamıyorum.. önemli olan hediye değil sadece birbirimizi mutlu etmek...
gurbişim seni sefiyom datlum duygulandım baksenağlama

sorun ne bilmyorum ama "ben varım" deyip kuradan sonra yan yattı camura battı olayı çok kaba bir davranış...
sonucta kimseye kalkıp da channel'den louis vuitton'dan fahis fiyatlı hediyeler alıcak halimiz yok
çam sakızı coban armaganı mutluluk bizim amacımız...
üzülme begüşüm, ben cok ciddiyim
ver adresi Şeniz

ben zaten bişey istemiyorum eminim hepimizin herşeyi fazlasıyla vardır.
ben 2 gündür siteye giriş yapan arkadaşımdan sadece bir mesaj bekliyordum.beni bulmak hiç zor değil zaten bulamasa burdan sorardı diğer arkadaşlar gibi. ay neyse ya burda sizin gibi arkadaşlar kazandığım için çok mutluyum bu bana EN GÜZEL HEDİYE

humayne arkadaş 2 gündür siteye girmiyor sanırım, hediyesini hazırladım ama adres olmadığı için gönderemiyorum.bunu burda özellikle belirttim daha sonra ben hediyemi alamadım yada geç geldi gibi sitemler duymamak adına.....

öncelikle teşekkür ederim sağol canım çok düşüncelisin yetkikili arkadaşlar bu konuyu kabul ediyorsa neden olmasın. ben tubilossuma hediyemi gönderdim ama deniz002 bana ulaşmadı bu konuyu yazdığımda bir arkadaşım panik yapmayın daha zamanımız var demişti bende sesimi çıkarmadım artık.ama tabi mağdur edilmek hoş değil. kocaman öpüyorum seni arzucocuma.s.

Son düzenleme:
ertuseliimmm şimdi verdim hediyelerini postayaa yarın elinde inşallah yaw not yazcaktım içine unuttum yaa

tüh ya kızlar ben bu topigi neden görmemişim bende katılırdım herkes hediyeleşti galiba ((( neyse canım saolsun

arkadaşım dediğim gibi ctesi kadar vakti var ulaştı ulaştı ulaşmazsa ben sana gönderirim. deniz002 buarada 007 başka biri :))

ben şahsen serzedala yollıcam hediyesini sözünde durmalı bence insanlar pes yani((((((((((

arkadaşım dediğim gibi ctesi kadar vakti var ulaştı ulaştı ulaşmazsa ben sana gönderirim. deniz002 buarada 007 başka biri :))
tamam canım olur sevinirim senin gibi düşünceli bi arkadaşımdan hediye almak daha çok hoşuma gider:asigim: deniz002 haklısın bende yeni farkettimkaydirigubbakcemile3 007 yide nerden çıkardıysamsırnaşık şey:roflol:

15.jjuliett...............................38
merhaba bu arakadaşa yazdım ancak adres gelmedi henüz durumuda burda bildirmek istedim.

benim hediye alacağım arkadaşım da(gülay_gülay) bana hediye gönderecek arkadaşım da (rose01)çekiliş anı online idiler...ve hemen sağolsunlar, adersimi vs bilgilerimizi paylaştık...sanırım benimde onlara bu özen ve hassasiyetlerinden dolayı tşk etmem yerinde olacaktır.... ''ne ballıyım behhhhh'' )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…