yılbaşı çekiliş yapalımmı ikinci ele özel

bende annemleri ve kardeşimi yatırcam gelip rahatsız etmesinler :roflol:

ertusel ve funda arkadaşlarımız.....son listeye göre her ikinizde bulunan isimleri küçük kağıtlara yazarak bir torbaya koyunuz................karşlıklı atıyorum ben için ertusel çeksin birini sonra bana çıkan o kişi için funda çeksin...........böyle böyle bitirelim çekilişi........şimdi torbalarda listelerde aynı adlar var.....çıkan kişi çıkmışsa iptal edeceksiniz başka yine çekeceksiniz.....anlatabildimmi...............

detaylı yazayım...

ibete çıktı x kişi.........çekilişi funda yaptı...
x kişi için ertusel çekti çıktı y kişi
y kişi için funda çekti çıktı s kişi
s kişi için çekilişi ertusel yaptı çıktı m kişi
m kişi için çekilşi funda yaptı çıktı y kişi
.......................

işte bu durıumda üstte y çıktığı için iptel ediyor tekrar çekiyoruz........

anlatabildimmi acaba...........................:roflol:

kafam karıstı bırazcık ya..neyse yarın bana sööleyın tamam mı kım kıme cıktı?

detaylı anlatım daha karışık olmuş başakcım. onlar cin gibi maşallah anlamışlardır. çekilen kişileri tekrar torbaya koymasınlar o zaman y kişi heryerden çıkmamış olur naniknanik kaydirigubbakcemile3

yerrim ben o paşayıı naniknanik daha doğmadan adrenalinin tadını aldı çocuk varyaaa sen bununla hayatta baş edemezsin sçyliyim-tatlicadiarzu-
valla teyzesiii daha doğmadann (pıt pıt içimdeki yaşam mücedelesiii )iyice heycalanmıştırr bende baş edememekten korkuyodum zatenn sırnaşık şey

biz paşamla anladık ellerine sağlık canımm

anammmmmmmmmmmmmm
çok heyecan yaptım şimdi ya çayımı demliyim geçeyim pc başına gerçi ne zaman kalktım ki valla eşimden çok pc nin yüzünü görüyorum artık pc yede isim takacam sanki evimizin üyesi oldu
sabırsızlandım ya bende kızımın ödevlerini hemen bitirip gelirim yanınıza bekleyin beni şekerlerim
kim çıkar bana ben kime çıkarım ayyyyyyyyyy düşünmesi bile heyecan ya:))))))))))

hihoyyythihoyyythihoyyytçekilişi yapacak arkadaşlara emekleri için şimdiden teşekkür ederiz.kolay gelsin arkdaşlara.s.:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

biz paşamla anladık ellerine sağlık canımm[/QUOTE]

papatya 0606 dan alıntı yaptım ama olmadıııı

ne kadarlık hamilesin bide erkek galiba adı paşamı olcak
çok soru sordum demi:)
ben 29 haftalık hamileyim oğlum olacak benimde ondan yani:)

zaman geçmiyo yaaaaaaaaaaa heyecan sitres oldum valla
yayında ve yapımda emeği geçen tüm arkadaşlara şimdiden çoooooooooooooook teşekkürlera.s.:dance::sm_cool::enbuyukkk:

hazır böyle organizasyon yapmışken girişimci arkadaşlardan biri birde buluşma ayarlasaydı güzel olurdu hem tanuşır hemde hediyeleşecek istanbullular elden verirlerdi. amaç tanışmak kaynaşmak yoksa kargo parasında değilim yanlış anlaşılmasın :teytey:

ewet kısss arzuco süprizzzzziyi fikir valla katılıyorum sanaa.s.:sm_cool:

biz paşamla anladık ellerine sağlık canımm

papatya 0606 dan alıntı yaptım ama olmadıııı

ne kadarlık hamilesin bide erkek galiba adı paşamı olcak
çok soru sordum demi:)
ben 29 haftalık hamileyim oğlum olacak benimde ondan yani:)[/QUOTE]

4.ayımızın içindeyiz hihoyyyt adı paşa olmuycak tabiikide cinsiyeti erkek olduğu için şimdiden paşam diye seviyorum da ondan sırnaşık şey senin zamanın az kalmışş hadi bakalım allah bi avazda kurtarsınn :CüvCüv:

*******ertusel ve funyda arkadaşlar,hazırlanıyormuyuz yavaş yavaş?**************:sm_cool:hihoyyyt::teytey

*******ertusel ve funyda arkadaşlar,hazırlanıyormuyuz yavaş yavaş?**************:sm_cool:hihoyyyt::teytey

ben hazırımm hihoyyythihoyyythihoyyyt
ama funda hala yok beklemedeyim

şimdiden çekilişin hepimize hayırlı olmasını ve sorunsuz sonlanmasını diliyorum arkadaşlara.s.
yeni yıla yeni dostluklarla.... anılarla....
:enbuyukkk:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:dance::dance::dance:
nasssınız işallaahh
yetişebildim çok şükür yaa trafık çoktu anca girdim eve üstümü değişmeden attım kendimi pc basına :teytey::teytey:

az kaldı ve ben beklemedeyim. saat 22 de bekliorum sonuçları yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…