Yetim bir genç için duanızı esirgemeyin nolur😞

ruhsuzcadi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2021
40
26
23
Selamün aleyküm ablalarim kardeşlerim. Büyük bi çıkmazdayız ben ve ailem. Uzun zamandır canımız çok yanıyor. Bilhassa annem ile benim.
Benim bir tane kuzenim var. 23 yaşında gencecik daha. Erken yaşta babasını kaybetti yoksullukla ve amcasının zulmüyle büyüdü. Bundan 3 sene önce ise kötü arkadaşlıkları oldu. Çok yanlışlar yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Kendisine söz dinletemiyorum. Hatta beni her türlü sosyal medyadan engelledi. Şu an 1 aylık asker. Ona ulaşamıyorum .Onun yeri bende bambaşka. Çok merhametli biriydi nasıl bu hale geldi bilmiyorum. Onu çok seviyorum çok seviyoruz. Ailesi de ben de çok üzülüyoruz. Sizlerden Allah rızası için istiyorum. Eğer bu mesajı gördüyseniz 2 dakika ellerinizi açıp Yakup'tan olma Medine'den doğma Muhammed Mustafa'nın askerlik ocağında hidayete ermesi için Rabbime dua eder misiniz? Lütfen dua edin arkadaşlarının kötü insanlar olduğunu tez vakitte anlasın. Tez vakitte hidayete ersin. Rabbim onu her türlü kötü insandan, şerden kurtarsın ve korusun. Lütfen ellerinizi açıp 2 dakika dua edin. İnanın çok ihtiyacım var. Dua edin de askerlik ocağında her şeyi anlasın hidayete ersin memleketine öyle dönsün. Dua eden dua ettiğini belirtebilir mi? Allah dua eden kardeşlerimin dualarını kabul etsin. Allah sizlerden razı olsun.

Ben ettim

Allah Hidayet versin kendi yolundan ayırmasın iyi insanlarla karşılaştırsın bahtı güzel hayırlı olsun

Rabbim kuzeninizin doğruyu, yanlışı ayırt edip doğru yolda hayatını sürdürmesini nasip etsin Allah yardımcınız olsun.

Bir üye demiş dua eden yokmu,vardır elbet müslümanın müslümana ettiği dua kabul olurmuş,belki o sebeple yazmıştır.Allah tez zamanda hidayet versin doğru yola döndersin inşallah.Bende oğlumla sorunlar yaşadım şimdi çok şükür diyorum.sabredin sabır her kapıyı açar

Maşallah Allah oğlumuzu doğru yoldan ayırmasın. Bizi en iyi siz anlarsınız o zaman. Bu gece cuma gecesi. Yakup'tan olma Medine'den doğma Muhammed Mustafa'mızın tez vakitte hidayete ermesi için, tesiri altında kaldığı her türlü şerden bir an önce kurtulabilmesi için, askerlikten evine hidayete ermiş aklı selim bi şekilde dönmesi için bu gece dua eder misin ablam? Haddimi aşmayacaksam eğer müsaitsen bir de yasin okuyabilir misin Muhammed Mustafamız için? Çok üzülüyoruz çok yoruldum

Tabiiki ederim ne demek her zaman.

Bende ettim Allah iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah doğru yolundan şaşırtmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…